7 روغن فوق العاده برای درمان تیرگی و چروک دور چشم
توسط نارین گل 1396/9/22 18:09 توضیحات

برای پوست نازک دور چشم فقط از یک سری روغن های اسانسی خیلی ملایم می توان استفاده نمود. در ادامه بهترین این روغن ها را برای درمان چروک، پیشگیری از چروک، درمان پف و تیرگی زیر چشم و داشتن چهره ای شاداب و جوان به شما معرفی می کنیم. هر کدام از این روغن ها را که انتخاب نمودید با مقداری ژل آلوئه ورا یا روغن هسته انگور مخلوط کرده و هر شب مقداری روی نوک انگشتان ریخته و با ضربات آرام به ناحیه دور چشم بمالید.

1.روغن اسانسی دانه هویج:

روغن دانه هویج یکی از بهترین روغن ها برای کاهش چروک و تیرگی دور چشم است. این روغن از تقطیر با بخار دانه های هویج وحشی بدست می آید.

برای خرید اینترنتی روغن اسانسی دانه هویج کلیک کنید.

2. روغن اسانسی شمعدانی (ژرانیوم):

روغن شمعدانی از طریق تقطیر با بخار برگ های شمعدانی به دست می آید. روغن شمعدانی به کاهش پف زیر چشم ها و افزیش رطوبت زیر چشم کمک می کند. خواص ضد چروک روغن شمعدانی این روغن را برای مراقبت از پوست دور چشم پوست های دارای چروک به روغنی فوق العاده تبدیل کرده است.این روغن هم ضد پف دور چشم است و هم ضد چروک دور چشم. البته بوی فوق العاده ای هم دارد.

برای خرید اینترنتی روغن اسانسی شمعدانی کلیک کنید.

3. روغن اسانسی رز:

برای تهیه یک شیشه روغن اسانسی رز حجم وسیعی ار غنچه های رز تحت بخار با آب قرار می گیرند. روغن اسانسی رز برای بازسازی و جوان سازی پوست به شدت کاربرد دارد زیرا با نشانه های پیری مقابله کرده و خطوط چهره و چروک ها را کاهش می دهد و از آنجاییکه روغنی لطیف و ملایم است برای چروک ها و پف زیر چشم بی نظیر است.

برای خرید اینترنتی روغن اسانسی رز کلیک کنید.

4. روغن اسانسی اسطوخودوس:

روغن اسانسی اسطوخودوس ملایم ترین روغن اسانسی موجود است و خواص آرام کننده این روغن شهره است. روغن اسطوخودوس به درمان پف زیر چشم کمک می کند.

برای خرید اینترنتی روغن اسانسی اسطوخودوس کلیک کنید.

5. روغن اسانسی بابونه رومی:

روغن بابونه رومی دارای خواص ضد التهابی می باشد که به درمان پف و تیرگی دور چشم کمک بی نظیری می کند. عطر این روغن ما را یاد بهشت می اندازد.

برای خرید اینترنتی روغن اسانسی بابونه رومی کلیک کنید.

6. روغن صندل:

روغن صندل دارای خواص آبرسانی فوق العاده است و به بازسازی سلولهای پوستی کمک می کند. روغن صندل با تامین رطوبت کافی زیر چشم و افزایش گردش خون هم به رمان چروک ها و پیشگیری از چروک ها کمک می کند و هم تیرگی و خستگی دور چشم را کم کرده و چهره ای شاداب به شما تحویل می دهد.

برای خرید اینترنتی روغن اسانسی صندل کلیک کنید.

7. روغن مر:

روغن مر دارای خواص آنتی اکسیدانی می باشد که با رادیکای های آزاد و صدمه ناشی از رادیکال های آزاد مبارزه کرده و باعث تولید کلاژن در پوست و درنتیجه کاهش و پیشگیری از چروک های دور چشم می شود.

برای خرید اینترنتی روغن اسانسی مر کلیک کنید.

 

 

نظرات کاربران

برای ثبت نظر باید در سایت ثبت نام نمایید و یا وارد شوید.

اینجا را کلیک کنید تا وارد شوید