از کجا شروع کردیم؟

ما در نارین گل از حدود سال 92 ، شروع به فروش اینترنتی محصولات کاملا ارگانیک کردیم. اما واقعیت این بود که با بررسی چندین و چند محصول از برندهای مطرح بین المللی متوجه شدیم که که این دستگاه های روغن گیری سنتی و حتی دستگاه های نسبتا پیشرفته موجود در ایران، توانایی استخراج روغن های با کیفیت روغن های اروپایی یا آمریکایی را ندارند و علاوه بر اینکه امکان تولید محصولات ارگانیک و صد در صد خالص رو ندارن و گاهی تمام مواد مغذی گیاه رو هم از بین می برن. برای پیدا کردن این محصول به چندین کشور جهان سفر کردیم و بالاخره با شرکت موکشا لایف استایل آشنا شدیم. شرکتی اتریشی که فروش آسیا آن در هند می باشما به فکر ارائه محصولات با بهترین کیفیت در مقیاس جهانی بودیم. محصولی که صد در صد خالص باشد و از ارگانیک بودن آن اطمینان حاصل کنیم.
نارین گل

رفتیم بمبئی

به فکر افتادیم که چجوری میتونیم محصولات گیاهی 100درصد خالص و ارگانیک رو تهیه کنیم و اینجا بود که اولین بار با شرکت موکشا آشنا شدیم. بعد از تحقیق و پرس و جو، متوجه شدیم که این شرکت اتریشی، نه تنها از جدیدترین دستگاه‌ها و ماشین‌آلات استفاده می‌کنه، بلکه ماده اولیه تمام محصولاتش 100 درصد ارگانیک هستن؛ یعنی پرورش گیاهان تحت نظارت خودشون در کشور هند انجام میشه. چی از بهتر. دقیقا همین را می‌خواستیم و سریع وسایل را جمع کردیم به سمت بمبئی!
لوگوی موکشا لایف استایل
نارین گل

گواهینامه‌های جهانی

یکی از چیزهایی که خیلی ما را نسبت به کیفیت موکشا مطمئن کرد گواهینامه‌های معتبرشان بود. گواهینامه ارگانیک از هند و آمریکا، که برای دریافتش باید از مراحل سخت‌گیرانه‌ای عبور کرد. گواهینامه بعدی  gmp  که تاییدیه سازمان بهداشتی جهانی‌ است که جز گواهینامه‌های بسیار معتبر دنیاست. بسیاری از کشورهای پیشرفته بدون داشتن این گواهینامه اجازه واردات یا پخش محصول برای مصرف کننده را نخواهند داد. موکشا با این گواهینامه توانسته به سراسر جهان، از کانادا تا بلغارستان و آلمان و ….. محصولاتش را صادر کند و سال 2021 گواهینامه صادرکننده برتر هند را دریافت کرده. برویم سراغ مهم‌ترین گواهینامه‌ها برای ما، یعنی عدم تست رو حیوانات. محیط زیست اولویت اول نارین‌گل است و این را می‌توانید از بسته بندی بدون پلاستیک و قابل بازیافت ما ببینید. عدم تست روی حیوانات به معنی این است که برای تولید و آزمایش محصولات، از  حیوانات استفاده نمی‌شود و موکشا این گواهینامه‌ معتبر را دارد. وقتی از طریق سایت و تماس با مراکزی ارائه کننده این گواهینامه‌ها، از صحتشان مطمئن شدیم، به این نتیجه رسیدیم که بله! موکشا یکی از بهترین روغن‌های دنیاست و مشتریان نارین‌ گل لایق بهترین‌های جهان هستند.

هدفمان عشق شماست

ما به محصولی که ارائه می دهیم ایمان داریم، ایمان داریم به اینکه سبک زندگی سالم و ارگانیک برای طبیعت و انسان ها و حیوانات بهترین راه حل است. به اینکه مشتریان ما لایق بهترین ها هستند، لایق شفافیت و صداقت هستند، لایق زیباترین چیزها در جهان هستند. ما به شما ایمان داریم. هفت ما این است که شما را عاشق محصولات نارین گل و عاشق طبیعت بشوید و برای رسیدن به این هدف با استانداردهای خیلی سخت گیرانه مشغول تلاش هستیم و یک لحظه هم متوقف نخواهیم شد.

تک عکس