از کجا شروع کردیم؟

ما در نارین گل فروش اینترنتی محصولات کاملا ارگانیک را از سال 1392، شروع کردیم. بعد از بررسی چندین محصول از برندهای مطرح بین‌المللی، متوجه شدیم که دستگاه‌های روغن‌گیری سنتی و حتی دستگاه‌های نسبتا پیشرفته‌ای که در ایران هستند، توانایی استخراج روغن‌هایی با کیفیت نمونه‌های مشابه اروپایی یا آمریکایی را ندارند. حتی این دستگاه‌ها امکان تولید محصولات ارگانیک و صد در صد خالص را هم نداشته و گاهی تمام مواد مغذی گیاه را از بین می‌بردند. در نتیجه برای پیدا کردن این محصول به چند کشور سفر کردیم و در نهایت با شرکت موکشا لایف استایل آشنا شدیم. موکشا یک شرکت اتریشی است که قسمت فروش آسیایی آن در کشور هند است. ما به دنبال ارائه محصولاتی با بهترین کیفیت در مقیاس جهانی بودیم. محصولی که صد در صد خالص باشد و از ارگانیک بودن آن مطمئن باشیم.

نارین گل

رفتیم بمبئی

بعد از تحقیق و پرس و جو، متوجه شدیم که این شرکت اتریشی، نه تنها از جدیدترین دستگاه‌ها و ماشین‌آلات استفاده می‌کند، بلکه ماده اولیه تمام محصولاتش 100 درصد ارگانیک است. یعنی گیاهان تحت نظارت خود در کشور هند پرورش داده می‌شوند. چه چیزی بهتر از این؟ دقیقا همان چیزی بود که مورد نظرمان بود. پس سریع به سمت بمبئی رفتیم!

لوگوی موکشا لایف استایل
نارین گل

گواهینامه‌های جهانی

گواهینامه‌های معتبر موکشا، ما را نسبت به کیفیت محصولات مطمئن کرد. شرکت موکشا گواهینامه ارگانیک از هند و آمریکا داشت که برای دریافت آن باید از مراحل سختی عبور می‌کردیم. بعد از آن گواهینامه GMP بود که تاییدیه سازمان بهداشت جهانی‌ است و در تمام دنیا اعتبار بسیار زیادی دارد. در بسیاری از کشورهای پیشرفته هیچ شرکتی بدون داشتن این گواهینامه اجازه واردات یا پخش محصول را ندارد. به همین دلیل موکشا با استفاده از این گواهینامه محصولات خود را به سراسر دنیا، مثل کانادا، بلغارستان، آلمان و … صادر می‌کند. نکته مهم دیگر اخذ گواهینامه صادرکننده برتر هند در سال 2021 توسط موکشاست. برای ما گواهینامه عدم تست بر روی حیوانات بسیار مهم بود. چرا که محیط زیست اولین اولویت نارین‌گل است و این را می‌توانید از بسته بندی بدون پلاستیک و قابل بازیافت نارین گل متوجه شوید. عدم تست بر روی حیوانات به این معنی است که برای تولید و آزمایش محصولات، از حیوانات استفاده نمی‌شود و خوشبختانه موکشا این گواهینامه‌ معتبر را دارد. زمانی که با مراکز ارائه‌ دهنده این گواهینامه‌ها تماس گرفتیم و از اعتبار آن‌ها مطمئن شدیم، به این نتیجه رسیدیم که موکشا تولید کننده یکی از بهترین روغن‌های دنیاست. بدون ‌شک مشتریان نارین‌ گل هم لایق بهترین‌های جهان هستند.

عشق

ما در نارین گل به کیفیت محصولاتمان ایمان داریم.  زیرا معتقدیم سبک زندگی سالم و ارگانیک برای طبیعت، انسان‌ها و حیوانات بهترین راه حل است. ما مشتریان خود را لایق شفافیت و صداقت می‌دانیم و بهترین محصولات را برای آن ها فراهم کردیم. هدف ما این است که شما عاشق محصولات نارین گل و دوستدار طبیعت شوید. ما در نارین گل برای رسیدن به این هدف با استانداردهای بالایی تلاش می‌کنیم و به این تلاش ادامه خواهیم داد.

تک عکس