روغن اسانسی دارچین خالص و ارگانیک

کد کالا: oils-192

روغن اسانسی دارچین خالص و ارگانیک

نوع روغن: اسانسی
نحوه تولید: تقطیر با بخار آب چوب دارچین (steam distillation)
محل تولید: هند


 
اگر در مورد روغن های حامل و اسانسی نمی دانید اینجا کلیک کنید

وزن : 15 میلی لیتر
کاربرد در آروماتراپی:
  • 90% نشاط آور و انرژی زا
  • 90% ضد سردرد عصبی
  • 70% پاکسازی مجاری تنفسی
  • 80% افزایش مثبت نگری
  • 80% رفع خستگی
  • 50% رایحه چوبی
  • 90% رایحه ادویه ای
  • 90% شیرین
  • 90% چاکرای خاجی

وضعیت: موجود

قیمت : ‎1٬575٬000ریال
عدد

بقیه مشتریان چرا این محصول را خریده اند؟


 

خواص در آروماتراپی

روغن اسانسی دارچین از چوب های درخت همیشه سبز دارچین استخراج می‌شود و در آروماتراپی (رایحه درمانی) جایگاه ویژه ای دارد و بسیار پرمصرف است. روغن دارچین قدرت بسیار زیادی دارد و یک قطره از آن کافیست تا کل اتاق را پر از عطر آرام بخش خود کند. 

روغن دارچین برای چاکرادرمانی (چاکرای خاجی)

گرمای روغن دارچین به تعادل رساندن چاکرای دوم یا چاکرای خاجی کمک زیادی می‌کند. دومین چاکرای اصلی، بین ناف و انتهای ستون مهره ها قرار دارد. رنگش نارنجی است. تمایلات و لذات جسمی همه مربوط به این چاکرا هستند. از لذت جنسی تا لذت از خوردن غذا، مصرف مواد مخدر و هم چنین تمرکز بیش از حد روی شکل بدن خود. برخی از نشانه های عدم تعادل این چاکرا عبارتند از: اعتیادها، زیاده روی در مصرف غذا، مشکل در عملکرد جنسی، ترس از تغییرات و نداشتن خلاقیت.

روغن دارچین برای آروماتراپی

رایحه بسیار شیرین، گرم و دلچسب روغن دارچین به سرعت حال و هوایتان را عوض کرده و نشاط و سرزندگی را به شما هدیه می‌دهد. اگر یک هفته پر از استرس را سپری کرده اید و می خواهید در آخر هفته خستگی را از تن خود بیرون کنید، شما فقط به یک اسانس سوز و تنها چند قطره روغن دارچین احتیاج دارید؛ وقتی عطر دارچین در فضای اتاق پخش شود و شما این رایحه بی نظیر را استشمام کنید، تمام استرس ها، اضطراب ها و نگرانی ها از شما دور می‌شوند و آرامشی عمیق را تجربه خواهید کرد. از طرف دیگر، روغن دارچین به پاکسازی دستگاه تنفسی بسیار کمک می‌کند. علاوه بر این اگر به دنبال راهی برای درمان سردردهای میگرنی خود هستید، روغن دارچین را حتما امتحان کنید تا از نتیجه آن شگفت زده شوید.

روغن دارچین برای ماساژ

رایحه گرم و شیرین روغن دارچین به همراه خواص ضد درد و نشاط بخشش این روغن را به روغنی بی نظیر برای ماساژ سردرد، ماساژ رفع خستگی، ماساژ نشاط آور و ماساژ مفاصل تبدیل می‌کند.

اگر درمورد روغن های حامل و اسانسی نمی‌دانید اینجا را کلیک کنید.

نحوه مصرف آروماتراپی

گواهی نامه اصالت

نظرات