3 راه برای تمیز کردن آشپزخانه با روغن های اسانسی
توسط نارین گل 1396/8/3 14:08 توضیحات

روغن های اسانسی یکی از بهترین دوستان پوست شما هستند. اما می دانید یکی دیگر از موارد استفاده آن ها چیست؟ محصولات شوینده و پاک کننده طبیعی و بی ضرر خانه. بسیاری از روغن های اسانسی به طور طبیعی آنتی باکتریال و ضد عفونی کننده هستند و به همین دلیل برای تمییز کردن آشپزخانه فوق العاده هستند. نمی دانید چطور از آن ها برای تمییز کردن خانه خود استفاده کنید؟ در ادامه نحوه مصرف روغن های اسانسی را به شما معرفی می کنیم.
اسپری پاک کننده آشپزخانه مرکبات
این اسپری فوق العاده برای ضد عفونی کردن و پاک کردن سطوح آشپزخانه فوق العاده است و عطر و رایحه بی نظیری هم دارد. یک ظرف اسپری را با آب پرکنید و سپس 10 قطره روغن پرتقال (خرید روغن پرتقال)، 10 قطره روغن لیمو (خرید روغن لیمو)، 10 قطره روغن درخت چای (خرید روغن درخت چای) و 10 قطره روغن گریپ فروت (خرید روغن گریپ فروت) به آن اضافه کرده و خوب تکان دهید. برای پاکسازی کابینت ها، اوپن و کلیه سطوح آشپزخانه از این اسپری استفاده کنید.
پاک کننده سرامیک، موزاییک و کف آشپزخانه با رایحه کاج
در یک ظرف مقداری آب گرم یا سرد ریخته و 30 قطره روغن کاج (خرید روغن کاج)، 10 قطره روغن درخت چای (خرید روغن درخت چای) و 10 قطره روغن لیمو  (خرید روغن لیمو)اضافه کنید و مقداری از این مخلوط را در هربار تمییز کردن کف آشپزخانه روی قسمت پارچه ای تی ریخته و بر زمین بکشید.
پاک کننده سینک سرکه سیب
سینک ظرفشویی در کل خانه بیشترین جرم ها را در خود جای می دهد پس استفاده از یک پاک کننده قوی برای ضدعفونی کردن سینک ضروری است. اگر علاقه دارید از یک پاک کننده طبیعی به جای یک پاک کننده شیمیایی استفاده کنید در یک اسپری مقداری سرکه سفید، مقداری آب و چند قطره روغن درخت چای (خرید روغن درخت چای) و روغن سرو کوهی (خرید روغن سرو کوهی) را مخلوط نموده و برای پاک کردن سینک از آن استفاده نمایید.

نظرات کاربران

برای ثبت نظر باید در سایت ثبت نام نمایید و یا وارد شوید.

اینجا را کلیک کنید تا وارد شوید