روغن اسانسی چوب رز خالص و ارگانیک

کد کالا: oils-170

روغن اسانسی چوب رز خالص و ارگانیک

کد کالا : oils-170

نوع روغن: اسانسی
نحوه تولید: تقطیر با بخار آب چوب رز (steam distillation)
محل تولید: هند

وزن : 10 میلی لیتر
کاربرد برای پوست و مو:
 • 90% ضد چروک
 • 80% آبرسان
کاربرد در آروماتراپی:
 • 90% ضد افسردگی
 • 80% ضد استرس
 • 70% نشاط آور و انرژی زا
 • 90% ضد سردرد عصبی
 • 90% بهبود روابط بین فردی
 • 70% رایحه گلی
 • 80% رایحه چوبی
 • 90% چاکرای قلب
مناسب برای:
 • پوست چرب
 • پوست نرمال
 • پوست مختلط
 • پوست خشک

وضعیت: موجود

قیمت عادی: ‎1٬059٬000ریال

Special Price ‎953٬100ریال

عدد
چرا نارین گل؟

بقیه مشتریان چرا این محصول را خریده اند؟

 

خواص پوست و مو

نمایش بیشتر نمایش کمتر

چوب رز یکی از گیاهان بومی "پرو" به حساب می آید و روغن استخراج شده از آن یعنی روغن چوب رز شامل ده ها خاصیت مختلف برای پوست است که ضد چروک بودن روغن چوب رز، مهم ترین خاصیت و در نتیجه تخصص اصلی آن است. روغن چوب رز نه تنها پوستتان را شاداب و جوان نگه می دارد، بلکه با رایحه گرم، چوبی و شیرین خود، در دنیای آروماتراپی (رایحه درمانی) و عطر سازی جایگاه ویژه ای دارد.

تخصص اصلی روغن چوب رز برای پوست: جوانسازی و ضد چروک
همانطور که گفتیم، تخصص اصلی روغن روغن چوب رز برای پوست، توانایی این روغن در جوانسازی پوست است. اما معیار بیشتر مردم درباره پوست جوان چیست؟ پوست جوان، پوستی است که اولا خاصیت کشسانی خوبی داشته باشد، دوما سفت و محکم باشد و از همه مهم تر، اثری از چین و چروک روی آن دیده نشود. روغن چوب رز یک راه حل طبیعی برای جوانسازی، بهبود خاصیت کشسانی پوست و از بین بردن چین و چروک ها است. به همین دلیل روغن چوب رز یکی از پر استفاده ترین مواد اولیه در کرم ها و لوسیون های ضد چروک است. روغن چوب رز در کنار از بین بردن چروک های صورت، باعث متعادل شدن چربی پوست نیز می شود. به این معنی که برای روغن چوب رز فرقی ندارد پوستتان چرب است یا خشک، در هر صورت روغن چوب رز برای از بین بردن چین و چروک ها دست به کار می شود و در کنار آن چربی پوستتان را به تعادل می رساند.

مهارت های دیگر روغن چوب رز برای پوست
همانطور که در بالا اشاره کردیم، روغن چوب رز خواص فوق العاده زیادی در مراقبت از پوست دارد. در ادامه به صورت مختصر چند مورد از خواص روغن چوب رز برای پوست را نام می بریم:
• آبرسان پوست
• تنظیم کننده چربی پوست
• کمک به بهبود اگزما و پسوریازیس
• مرطوب کننده پوست

روغن های حاملی که به تخصص اصلی روغن چوب رز برای پوست کمک می کنند
همان طور که می دانید، نحوه مصرف روغن های اسانسی به این گونه است که حتما باید با یک روغن حامل مناسب نوع پوست و خاصیت مورد نیازتان مصرف شود. پس اگر روغن چوب رز را برای رفع و پیشگیری از چین و چروک مصرف می کنید، پیشنهاد ما روغن های حاملی است که خاصیت ضد چروک دارند. اگر پوست خشکی دارید روغن هسته زردآلو، اگر پوستتان چرب و یا مختلط است، روغن هسته انار و در صورت داشتن پوست حساس، روغن هسته هلو پیشنهادهای اصلی ما هستند. این روغن های حامل در ترکیب با روغن چوب رز تاثیر بسیار بیشتری بر پیشگیری و رفع چین و چروک های صورت دارند.

 

خواص در آروماتراپی

روغن چوب رز برای چاکرادرمانی (چاکرای قلب)

اگر می خواهید در یوگا بر چاکرای قلب تمرکز کنید، روغن چوب رز یک گزینه ایده آل است زیرا روغن چوب رز تاثیر مستقیمی بر متعادل کردن چاکرای قلب یا به زبان سانسکریت چاکرای آناهیتا دارد. هنر عشق ورزیدن، ظرفیت احساسی بالا و اتصال به سرچشمه عشق را می توانید با تعادل چاکرای قلب در خود تقویت کنید. ترکیبی از 3 قاشق غذاخوری روغن هسته هلو و 10 قطره روغن چوب رز را در وسط قفسه سینه خود ماساژ دهید و سپس تمرینات یوگا را در حالی که رایحه روغن چوب رز فضای اتاق را پر کرده است آغاز کنید. با ماساژ روغن چوب رز بر چاکرای قلب که به "چاکرای عشق" نیز شهرت دارد، عشق بی حد و مرز را درون خود احساس خواهید کرد و عشق به خود و به دیگر انسان ها، عشق به زندگی و آرامشی بی حد و حصر در قلبتان ایجاد می شود؛ همچنین رایحه شیرین، گرم و چوبی روغن چوب رز به دلیل خاصیت آرام بخش خود، آرامش را به درون قلبتان جاری می کند. اگر لذت استفاده از روغن چوب رز در یوگا را فقط با یک بار تجربه کنید، به یکی از طرفداران پر و پا قرص روغن چوب رز تبدیل خواهید شد.

روغن چوب رز برای آروماتراپی
سبک زندگی این روزهای ما باعث شده است که با استرس ها و مشکلاتی مانند افسردگی های موقتی روبه رو شویم. برای مقابله با این نوع از احساسات، در آروماتراپی رایحه های زیادی استفاده می شوند که مهم ترین آنها رایحه چوب رز است. بوی روغن چوب رز مانند کورتیزول روی شما اثر می گذارد با این تفاوت که هیچ عوارضی برایتان نخواهد داشت. آرام بخش و خواب آور بودن روغن چوب رز تنها یکی از خواص فوق العاده رایحه آن است. روغن چوب رز با بهبود حال عمومی شما، نشانه های اولیه افسردگی را در شما از بین می برد. کافیست چند قطره از روغن چوب رز را در دیفیوزر بریزید و اجازه دهید که رایحه روغن چوب رز فضای اتاقتان را پر کند و صبح خود را با رایحه این ترکیب خاص شروع کنید تا پر از انرژی های مثبت شوید و روزی پر از نشاط و آرامش داشته باشید.

روغن چوب رز برای ماساژ

به دلیل خواص آرامش بخشی روغن چوب رز یکی از بهترین انتخاب های برای ماساژ سردرد، ماساژ ریلکسی و ماساژ رمانتیک است.

نحوه مصرف پوست و مو

از روغن های اسانسی به هیچ وجه به تنهایی بر روی پوست استفاده نکنید

استفاده در ترکیب با روغن حامل: برای داشتن یک ترکیب ضد چروک فوق العاده روغن هسته انار یکی از بهترین روغن های حاملی هست که می توانید روغن چوب رز را با آن رقیق کنید.

مرحله اول: 10 قطره روغن چوب رز را با 3 قاشق غذاخوری روغن هسته انار ترکیب کنید. هر شب در آخرین مرحله روتین پوستی 2 تا 4 قطره از ترکیب بدست آمده را روی پوست تمیز ماساژ دهید و بگذارید تا صبح بماند.

مرحله دوم: چنانچه در روتین صبح شما شست و شوی صورت با فوم یا ژل شست و شو وجود دارد، می توانید اینکار را انجام دهید در غیر این صورت روغن ها تا صبح جذب پوستتان می شود.

مرحله سوم: صبح روز بعد در صورت خروج از منزل از ضدآفتاب قوی استفاده نمایید.

نحوه مصرف آروماتراپی

ماساژ سردرد: سه قاشق غذاخوری روغن هسته هلو و 10 قطره روغن چوب رز را مخلوط کنید. در هنگام سردرد مقداری از این ترکیب را بر کف سر و پیشانی ماساژ دهید؛ حوله ای گرم دور سرتان بپیچید بعد از نیم ساعت از یک حمام داغ لذت ببرید..

ماساژ ریلکسی: سه قاشق غذاخوری روغن هسته هلو و 10 قطره روغن چوب رز را مخلوط کنید. بعد از یک روز پراسترس و حمام داغ مقداری از این ترکیب را بر بدن ماساژ دهید و استراحت کنید.

ماساژ رمانتیک: سه قاشق غذاخوری روغن هسته هلو و 10 قطره روغن چوب رز را مخلوط کنید. مقداری از این ترکیب را بر بدن ماساژ دهید.

چاکرادرمانی: سه قاشق غذاخوری روغن هسته هلو و 10 قطره روغن چوب رز را مخلوط کنید. پیش از مدیتیشن مقداری از این ترکیب را بر محل چاکرای قلب (وسط قفسه سینه) ماساژ دهید.

رایحه درمانی با دیفیوزر یا اسانس سوز: زمانیکه فضای خانه و یا محل کار خود را آماده کردید و زمانی برای خلوت با خود داشتید دو تا پنج قطره از روغن چوب رز را در دستگاه دیفیوزر، دستگاه بخور دارای مخزن و یا اسانس سوز بریزید تا در خانه پخش شود.

استفاده از اسپری: یک ظرف اسپری را با آب سرد پر کنید یک تا سه قطره از روغن چوب رز را داخل ظرف اسپری بریزید و قبل از هر بار مصرف خوب بهم بزنید. پیش از شروع مدیتیشن و یا یوگای مخصوص چاکرای قلب مقداری از محلول داخل ظرف اسپری را در هوا پخش کنید.

گواهی نامه اصالت

روغن چوب رز موکشا توسط کارخانه موکشا لایف استایل که اصالتا کارخانه ای اتریشی و دارای شعبه در هند می باشد. کلیه محصولات این شرکت در تولید، واردات و بسته بندی دارای استاندارد ها و گواهینامه های زیر می باشند:

نظرات

میانگین امتیاز این محصول از دیدگاه خریداران:

این محصول را خریداری کرده اید؟ برای به اشتراگ گذاشتن نظر خودتان باید اول وارد حساب کاربریتان شوید. ورود به حساب کاربری

ری
سن: 25-34
نوع پوست: مختلط
مورد استفاده: مراقبت از پوست
ارسال در تاریخ 6 05 1399

چوب رز

بوی خوبی داره با روغن هسته انگور ترکیبش میکنم و توی ماسک ها هم می ریزم...

آیا خرید این محصول را به دیگران پیشنهاد می کنید؟بله حتماً
امیر کشاورز
ارسال در تاریخ 20 01 1399

بوی چوبی تند و نسبتا خنک

بوی چوبی سنگین، که یه تندیِ خاصِ ادویه ای درونش هست و بیشتر به خنکی تمایل داره.
من برای عطر سازی استفاده میکنم، اما استفاده اش به تنهایی زیاد مناسب نیست و بهتره با نت های دیگه ترکیب بشه تا نقش مکمل رو رد نت های زیرین بازی کنه.

کیفیت کار هم مناسب و خوبه.

سمانه
ارسال در تاریخ 14 01 1399

کیفیت بسیار بالا

بوی خنک و اثر عالی

بهاره
ارسال در تاریخ 11 07 1398

کیفیت بالا

روغن از نظر خلوص و کیفیت عالی است

آرزو
ارسال در تاریخ 8 10 1397

این روغن رو بعضی وقتا که از سرکار میام وسرم درد میکنه وخسته ام بادست به شقیقه ام ماساژ میدم حس خوبی بهم میده.

روغن بسیار خوش بو،خالص و کاربردی برای من هست.در اسکراب بدنمم ریختم که پوستم رو بسیار لطیف میکنه.

فرانک
ارسال در تاریخ 29 06 1397

سوال

سلام خسته نباشید.بوی این محصول شبیه روغن رز خالص هست؟ چون اون رو ندارید خواستم اگر شبیه هم هست بوشون از این بگیرم

حسین
ارسال در تاریخ 19 02 1397

بوی دوست داشتنی

بویی شبیه چوب و رز می دهد و به نظرم بسیار دوست داشتنیه