روغن اسانسی چوب رز خالص و ارگانیک

کد کالا: oils-170

روغن اسانسی چوب رز خالص و ارگانیک

نوع روغن: اسانسی


نحوه تولید: تقطیر با بخار آب چوب رز (steam distillation)


محل تولید: هند
اگر در مورد روغن های حامل و اسانسی نمی دانید اینجا کلیک کنید

وزن : 15 میلی لیتر
کاربرد برای پوست و مو:
 • 90% ضد چروک
 • 80% آبرسان
کاربرد در آروماتراپی:
 • 90% ضد افسردگی
 • 80% ضد استرس
 • 70% نشاط آور و انرژی زا
 • 90% ضد سردرد عصبی
 • 90% بهبود روابط بین فردی
 • 70% رایحه گلی
 • 80% رایحه چوبی
 • 90% چاکرای قلب
مناسب برای:
 • پوست چرب
 • پوست نرمال
 • پوست مختلط
 • پوست خشک

وضعیت: موجود

قیمت : ‎2٬700٬000ریال
عدد

بقیه مشتریان چرا این محصول را خریده اند؟


 

خواص پوست و مو

نمایش بیشتر نمایش کمتر

چوب رز یکی از گیاهان بومی "پرو" به حساب می آید و روغن استخراج شده از آن یعنی روغن چوب رز شامل ده ها خاصیت مختلف برای پوست است که ضدچروک بودن روغن چوب رز، مهم ترین خاصیت و در نتیجه تخصص اصلی آن است. روغن چوب رز نه تنها پوستتان را شاداب و جوان نگه می دارد، بلکه با رایحه گرم، چوبی و شیرین خود، در دنیای آروماتراپی (رایحه درمانی) و عطر سازی جایگاه ویژه ای دارد.

تخصص اصلی روغن چوب رز برای پوست: جوانسازی و ضد چروک
همانطور که گفتیم، تخصص اصلی روغن چوب رز برای پوست، توانایی این روغن در جوانسازی پوست است. اما معیار بیشتر مردم درباره پوست جوان چیست؟ پوست جوان، پوستی است که اولا خاصیت کشسانی خوبی داشته باشد، دوما سفت و محکم باشد و از همه مهم تر، اثری از چین و چروک روی آن دیده نشود. روغن چوب رز یک راه حل طبیعی برای جوانسازی، بهبود خاصیت کشسانی پوست و از بین بردن چین و چروک ها است. به همین دلیل روغن چوب رز یکی از پر استفاده ترین مواد اولیه در کرم ها و لوسیون های ضدچروک است. روغن چوب رز در کنار از بین بردن چروک های صورت، باعث متعادل شدن چربی پوست نیز می شود. به این معنی که برای روغن چوب رز فرقی ندارد پوستتان چرب است یا خشک، در هر صورت روغن چوب رز برای از بین بردن چین و چروک ها دست به کار می شود و در کنار آن چربی پوستتان را به تعادل می رساند.

مهارت های دیگر روغن چوب رز برای پوست
همانطور که در بالا اشاره کردیم، روغن چوب رز خواص فوق العاده زیادی در مراقبت از پوست دارد. در ادامه به صورت مختصر چند مورد از خواص روغن چوب رز برای پوست را نام می بریم:
• آبرسان پوست
• تنظیم کننده چربی پوست
• کمک به بهبود اگزما و پسوریازیس
• مرطوب کننده پوست

روغن های حاملی که به تخصص اصلی روغن چوب رز برای پوست کمک می کنند
همان طور که می دانید، نحوه مصرف روغن های اسانسی به این گونه است که حتما باید با یک روغن حامل مناسب نوع پوست و خاصیت مورد نیازتان مصرف شود. پس اگر روغن چوب رز را برای رفع و پیشگیری از چین و چروک مصرف می کنید، پیشنهاد ما روغن های حاملی است که خاصیت ضدچروک دارند. اگر پوست خشکی دارید روغن هسته زردآلو، اگر پوستتان چرب و یا مختلط است، روغن هسته انار و در صورت داشتن پوست حساس، روغن هسته هلو پیشنهادهای اصلی ما هستند. این روغن های حامل در ترکیب با روغن چوب رز تاثیر بسیار بیشتری بر پیشگیری و رفع چین و چروک های صورت دارند.

اگر درمورد روغن های حامل و اسانسی نمی دانید اینجا را کلیک کنید.

خواص در آروماتراپی

روغن چوب رز برای چاکرادرمانی (چاکرای قلب)

اگر می خواهید در یوگا بر چاکرای قلب تمرکز کنید، روغن چوب رز یک گزینه ایده آل است زیرا روغن چوب رز تاثیر مستقیمی بر متعادل کردن چاکرای قلب یا به زبان سانسکریت چاکرای آناهیتا دارد. هنر عشق ورزیدن، ظرفیت احساسی بالا و اتصال به سرچشمه عشق را می توانید با تعادل چاکرای قلب در خود تقویت کنید. ترکیبی از 3 قاشق غذاخوری روغن هسته هلو و 10 قطره روغن چوب رز را در وسط قفسه سینه خود ماساژ دهید و سپس تمرینات یوگا را در حالی که رایحه روغن چوب رز فضای اتاق را پر کرده است آغاز کنید. با ماساژ روغن چوب رز بر چاکرای قلب که به "چاکرای عشق" نیز شهرت دارد، عشق بی حد و مرز را درون خود احساس خواهید کرد و عشق به خود و به دیگر انسان ها، عشق به زندگی و آرامشی بی حد و حصر در قلبتان ایجاد می شود؛ همچنین رایحه شیرین، گرم و چوبی روغن چوب رز به دلیل خاصیت آرام بخش خود، آرامش را به درون قلبتان جاری می کند. اگر لذت استفاده از روغن چوب رز در یوگا را فقط با یک بار تجربه کنید، به یکی از طرفداران پر و پا قرص روغن چوب رز تبدیل خواهید شد.

روغن چوب رز برای آروماتراپی
سبک زندگی این روزهای ما باعث شده است که با استرس ها و مشکلاتی مانند افسردگی های موقتی روبه رو شویم. برای مقابله با این نوع از احساسات، در آروماتراپی رایحه های زیادی استفاده می شوند که مهم ترین آنها رایحه چوب رز است. بوی روغن چوب رز مانند کورتیزول روی شما اثر می گذارد با این تفاوت که هیچ عوارضی برایتان نخواهد داشت. آرام بخش و خواب آور بودن روغن چوب رز تنها یکی از خواص فوق العاده رایحه آن است. روغن چوب رز با بهبود حال عمومی شما، نشانه های اولیه افسردگی را در شما از بین می برد. کافیست چند قطره از روغن چوب رز را در دیفیوزر بریزید و اجازه دهید که رایحه روغن چوب رز فضای اتاقتان را پر کند و صبح خود را با رایحه این ترکیب خاص شروع کنید تا پر از انرژی های مثبت شوید و روزی پر از نشاط و آرامش داشته باشید.

روغن چوب رز برای ماساژ

به دلیل خواص آرامش بخشی روغن چوب رز یکی از بهترین انتخاب های برای ماساژ سردرد، ماساژ ریلکسی و ماساژ رمانتیک است.

نحوه مصرف پوست و مو

نحوه مصرف آروماتراپی

گواهی نامه اصالت

نظرات