روغن اسانسی نعناع خالص و ارگانیک

کد کالا: e-363

روغن اسانسی نعناع خالص و ارگانیک

محل تولید: هند
نوع روغن:
اسانسی
رایحه و آروماتراپی: خنک، علفی، ادویه ای، آرام بخش، افزایش اعتماد به نفس، افزایش تمرکز، ضدعفونی محیط


اگر درمورد روغن های حامل و اسانسی نمی دانید اینجا را کلیک کنید.

اگر در مورد روغن های حامل و اسانسی نمی دانید اینجا کلیک کنید

وزن : 15 میلی لیتر
کاربرد در آروماتراپی:
  • 50% ضد افسردگی
  • 70% ضد استرس
  • 90% ضد سردرد عصبی
  • 80% افزایش تمرکز
  • 65% رایحه علفی

وضعیت: موجود

قیمت : ‎1٬425٬000ریال
عدد

بقیه مشتریان چرا این محصول را خریده اند؟


 

خواص پوست و مو

نمایش بیشتر نمایش کمتر

اعتقاد بر این است که Spearmint قدیمی ترین گیاه از خانواده نعناع است و علت این نام گذاری به برگ های نیزه مانند آن مربوط می شود. نعناع بیشتر به خاطر طعم و مزه آن معروف است اما روغن استخراج شده از این گیاه یعنی روغن نعناع خواص فراوانی در آروماتراپی یا رایحه درمانی دارد. روغن نعناع یک نام مستعار دارد و آن هم روغن نعناع ملایم است. علت این نام گذاری این است که رایحه و اثر این روغن بر روی پوست خیلی ملایم تر از روغن نعناع فلفلی است و به همین دلیل این روغن برای افراد با پوست حساس و افراد مسن تر مناسب تر از روغن نعناع فلفلی است.

 

اگر درمورد روغن های حامل و اسانسی نمی دانید اینجا را کلیک کنید.

خواص در آروماتراپی

خواص روغن نعناع برای چاکرادرمانی

روغن اسانسی نعناع برای به تعادل رساندن چاکرای خورشیدی یا چاکرای سوم یکی از بهترین روغن هاست زیرا می تواند شما را با عنصر آتش پیوند دهد. سومین چاکرای اصلی چاکرای شبکه خورشیدی است که درست پشت ناف قرار دارد.رنگش زرد شفاف است. هر آنچه مربوط به قدرت و منابع قدرت و کنترل بر زندگی خودمان و اتفاقات اطرافمان هست به چاکرای خورشیدی مربوط می شود. برخی از نشانه های عدم تعادل این چاکرا عبارتند از: پرخاشگری، عدم اعتماد به نفس،عدم تعهد، کنترل گر بودن و عدم توانایی در تصمیم گیری.

خواص روغن نعناع برای رایحه درمانی

عطر تازه، علفی و گرم روغن نعناع بسیار آرام بخش است و استشمام آن باعث آرامش ذهن و افزایش اعتماد به نفس می شود و به طور کلی می توان گفت که حال و هوایتان را کاملا دگرگون می کند. همچنین بعد از مدت طولانی مطالعه، استشمام روغن نعناع باعث افزایش تمرکز و رفع خستگی می شود؛ یکی دیگر از خواص روغن نعناع در آروماتراپی کمک به تنفس راحت است. روغن نعناع همچنین برای ضد عفونی هوا فوق العاده عمل می کند؛ به ویژه در روزهایی که هوا آلوده است میتوانید برای ضدعفونی هوای منزل یا محل کار خود از روغن اسانسی نعناع استفاده کنید.

خواص روغن نعناع برای ماساژ

روغن نعناع می تواند به بهبود دردهای مفاصل کمک کند و از این رو برای ماساژ مفاصل بسیار مفید است. از سوی دیگر این روغن با داشتن خواص آرامش بخش خود می تواند روغنی فوق العاده برای ماساژ ریلکسی باشد. کافی است یک موسیقی آرام پخش کنید و از ماساژ این روغن بر بدن خود لذت ببرید.

نحوه مصرف پوست و مو

گواهی نامه اصالت

نظرات