روغن اسانسی علف لیمو خالص و ارگانیک

کد کالا: oils-144

روغن اسانسی علف لیمو خالص و ارگانیک

نوع روغن: اسانسی
نحوه تولید: تقطیر با بخار آب ساقه و برگ های گیاه علف لیمو (steam distillation)
محل تولید: هند
اگر در مورد روغن های حامل و اسانسی نمی دانید اینجا کلیک کنید

وزن : 15 میلی لیتر
کاربرد در آروماتراپی:
 • 80% ضد استرس
 • 90% نشاط آور و انرژی زا
 • 80% افزایش اعتماد به نفس
 • 70% پاکسازی هوا
 • 80% بهبود روابط بین فردی
 • 70% تقویت حافظه
 • 80% رایحه مرکبات
 • 60% رایحه خاکی
 • 50% رایحه علفی
 • 70% شیرین
 • 90% چاکرای گلو

وضعیت: موجود

قیمت : ‎1٬593٬000ریال
عدد

بقیه مشتریان چرا این محصول را خریده اند؟


 

خواص در آروماتراپی

 روغن علف لیمو از طریق تقطیر با بخار آب ساقه و برگ های گیاه علف لیمو که گیاهی استوایی است به دست می آید این روغن رایحه ای مرکباتی، شیرین و علفی دارد و خواص بی نظیری برای رایحه درمانی و ماساژ دارد.

روغن علف لیمو برای چاکرادرمانی (چاکرای گلو)
اگر از طرفداران یوگا و مدیتیشن هستید و قصد باز کردن و تعادل بخشیدن به چاکرای گلو را دارید، این مطلب را از دست ندهید؛ زیرا قصد داریم یک روش موثر برای تمرینات یوگای مربوط به چاکرای گلو را به شما معرفی کنیم. اگر قبل از شروع تمرینات یوگا 10 قطره روغن علف لیمو را با 3 قاشق غذاخوری روغن هسته هلو مخلوط کنید و روی گلوی خود ماساژ دهید، پس از یوگا متوجه تغییرات محسوسی در احساسات خود خواهید شد؛ آشتی با منِ واقعی خود، یکی از مهم ترین نتایج باز شدن چاکرای گلو است. همچنین می توانید با ریختن چند قطره روغن علف لیمو در اسانس سوز، استشمام رایحه علفی، شیرین، لیمویی و گرم روغن علف لیمو را نیز به مراسم یوگای خود اضافه کنید. عطر این روغن آرام بخش بوده و همچنین باعث افزایش اعتماد به نفس می شود و این رایحه وقتی با تمرینات یوگا و ماساژ روغن همراه شود، یک معجزه اتفاق می افتد؛ و این معجزه چیزی نیست جز یک شخصیت با ثبات که از نشان دادن منِ واقعی خود ابایی ندارد و دلیلی برای پنهان کردن ضعف های خود نمی بیند. علاوه بر این، یوگا با روغن علف لیمو در ارتباطات شما نیز تاثیر به سزایی می گذارد و همچنین روی افزایش سطح آگاهی بسیار موثر عمل می کند.

روغن علف لیمو برای آروماتراپی 
روغن اسانسی علف لیمو یکی از مشهورترین روغن های اسانسی برای استفاده در آروماتراپی است و رایحه ای قوی، مرکباتی، گرم، علفی و شیرین دارد و نسبت به روغن لیمو تندتر و شیرین تر است. ویژگی اصلی و منحصر به فرد روغن علف لیمو به تاثیر آن برای درمان سردردهای عصبی و میگرن مربوط می شود؛ استشمام این روغن می تواند در بهبود سردرد و میگرن بسیار تاثیرگذار باشد. همچنین رایحه روغن علف لیمو اضطراب را کاهش می دهد و استفاده مداوم از آن زندگی آرام و بدون استرسی را برای شما فراهم می کند. پخش شدن روغن علف لیمو در فضای منزل یا محل کار سبب ضدعفونی شدن فضا نیز می شود و این به دلیل خاصیت آنتی باکتریالی قوی روغن علف لیمو است. چند قطره روغن علف لیمو به راحتی می تواند کیفیت زندگی شما را کاملا دگرگون کند و حال دلتان را هر روز بهتر کرده و یک زندگی ایده آل و سرشار از نشاط و سرزندگی را به شما هدیه دهد.

روغن علف لیمو برای ماساژ

روغن علف لیمو به دلیل رایحه مرکباتی و نشاط آور و ضد افسردگی خود روغنی بی نظیری برای ماساژ ریلکسی، ریلکسی پا، عضلات و ماساژ رفع خستگی و نشاط آور است.

اگر درمورد روغن های حامل و اسانسی نمی دانید اینجا را کلیک کنید.

نحوه مصرف آروماتراپی

گواهی نامه اصالت

نظرات