روغن اسانسی رز شمعدانی خالص و ارگانیک

صداسترس _ رایحه گلی

کد کالا: e-327

وضعیت: موجود

قیمت: ‎266٬550 تومان

Special Price ‎213٬240 تومان

قیمت: ‎266٬550 تومان

Special Price ‎213٬240 تومان

عدد

روغن اسانسی رز شمعدانی خالص و ارگانیک

صداسترس _ رایحه گلی


کاربرد در آروماتراپی:
  • ضد افسردگی
  • ضد استرس
  • رایحه گلی
  • چاکرای قلب

محل تولید: هند
نحوه تولید:تقطیر با بخار آب برگ و ساقه گیاه رزژرانیوم (steam distillation)
تاریخ تولید: 2021/07
تاریخ انقضا: 2023/08

وزن : 15ml
certificate-desktop

خواص در آروماتراپی +

خواص روغن رزژرانیوم برای چاکرادرمانی

روغن اسانسی رزژرانیوم برای به تعادل رساندن چاکرای قلب یا چاکرای چهارم یکی از بهترین روغن هاست زیرا می تواند احساسات عشق و بخشش را در قلب شما زنده کند. چاکرای قلب درست در وسط قفسه سینه قرار گرفته و رنگ سبز درخشان و خوشرنگی دارد. آناهاتا به معنای "آسیب ندیده" است. یعنی جایی که دردی در آن وجود ندارد. زمانی که چاکرای قلب باز می شود، توانایی شما برای ارتباط با نیروی برترتان نیز باز می گردد. چاکرای قلب عشق ورزی و بخشایش می افشاند، جایی که شما ظرفیت خود را برای عشق ورزی بالا می برید.  کسانی که در گذشته رنج زیادی را متحمل شده باشند در قلب خود را به روی همه می بندند و زندگی خود را حس های ترس، درد و عدم اطمینان به خود و دیگران می گذرانند. برخی از نشانه های عدم تعادل این چاکرا عبارتند از: تنفر، خودخواهی، حسادت و ترس از خیانت.

خواص روغن رزژرانیوم برای رایحه درمانی

عطر روغن رز ژرانیوم بسیار آرام بخش است و به درمان افسردگی کمک می کند. استشمام رایحه روغن رز ژرانیوم برای کنترل احساسات، از بین بردن اضطراب فوق العاده عمل می کند و همچنین برای بهبود نوسانات اخلاقی مرتبط با تغییرات هورمونی بسیار موثر است.

خواص روغن رزژرانیوم برای ماساژ

روغن رزژرانیوم می تواند به بهبود دردهای عضلاتی کمک کند و از این رو برای ماساژ عضلات بعد از ورزش بسیار مفید است. از سوی دیگر این روغن با داشتن خواص آرامش بخش خود می تواند روغنی فوق العاده برای ماساژ ریلکسی باشد. کافی است یک موسیقی آرام پخش کنید و از ماساژ این روغن بر بدن خود لذت ببرید. علاوه بر ماساژ ریلکسی و ماساژ عضلات بوی گلی و شیرین روغن رزشمعدانی این روغن را به انتخابی بی نظیر برای ماساژ رمانتیک مبدل می کند.

نحوه مصرف آروماتراپی +

ماساژ ریلکسی: دو قاشق غذاخوری روغن هسته هسته هلو و 5 قطره روغن رزژرانیوم را مخلوط کنید. بعد از یک روز پراسترس و حمام داغ مقداری از این ترکیب را بر بدن ماساژ دهید و استراحت کنید.


ماساژ عضلات: دو قاشق غذاخوری روغن هسته هلو و 5 قطره روغن رزژرانیوم را مخلوط کنید.بعد از روزش و یک حمام داغ مقداری از این ترکیب را بر عضلات ماساژ دهید.


ماساژ رمانتیک: دو قاشق غذاخوری روغن هسته هلو و 5 قطره روغن رزژرانیوم را مخلوط کنید. مقداری از این ترکیب را بر بدن ماساژ دهید.


چاکرادرمانی: دو قاشق غذاخوری روغن هسته هلو و 5 قطره روغن رزژرانیوم را مخلوط کنید. پیش از یوگا یا مدیتیشن مقداری از این ترکیب را بر محل چاکرای قلب (وسط قفسه سینه) ماساژ دهید.رایحه درمانی با دیفیوزر یا اسانس سوز: زمانیکه فضای خانه و یا محل کار خود را آماده کردید و زمانی برای خلوت با خود داشتید دو تا پنج قطره از روغن رزژرانیوم را در دستگاه دیفیوزر، دستگاه بخور دارای مخزن و یا اسانس سوز بریزید تا در خانه پخش شود.


استفاده از اسپری: یک ظرف اسپری را با آب سرد پر کنید یک تا سه قطره از روغن رزژرانیوم را داخل ظرف اسپری بریزید و قبل از هر بار مصرف خوب بهم بزنید. پیش از شروع مدیتیشن و یا یوگای مخصوص چاکرای قلب مقداری از محلول داخل ظرف اسپری را در هوا پخش کنید.


گواهی نامه اصالت +

محصولات نارین گل، توسط کارخانه اتریشی موکشا لایف استایل تولید می‌شوند. کلیه محصولات این شرکت در تولید، واردات و بسته بندی دارای استانداردها و گواهینامه‌های زیر می‌باشند

نظرات کاربران

بقیه مشتریان چرا این محصول را خریده اند؟

این محصول را خریداری کرده اید؟ برای به اشتراگ گذاشتن نظر خودتان باید اول وارد حساب کاربریتان شوید.
ورود به حساب کاربری
میانگین امتیاز این محصول از دیدگاه خریداران:
حامد
سن: 25-34
نوع پوست: مختلط
مورد استفاده: رایحه درمانی و ماساژ
رایحه مورد علاقه: گلی
ارسال در تاریخ 8 09 1399

بوی خوبی داره

همون بوی شمعدانی رو داره منتها اون ته مایه خاکی رو نداره که خوبه، ولی بوش خنکه به گرمی رز نیست

آیا خرید این محصول را به دیگران پیشنهاد می کنید؟بله حتماً