روغن اسانسی فلفل سیاه خالص و ارگانیک

کد کالا: oils-184

روغن اسانسی فلفل سیاه خالص و ارگانیک

نوع روغن: اسانسی
نحوه تولید: تقطیر با بخار آب(water distillation)
محل تولید: هند


 
اگر در مورد روغن های حامل و اسانسی نمی دانید اینجا کلیک کنید

وزن : 15 میلی لیتر
کاربرد در آروماتراپی:
  • 90% نشاط آور و انرژی زا
  • 70% افزایش مثبت نگری
  • 30% رایحه کافوری
  • 80% رایحه ادویه ای
  • 40% شیرین
  • 90% چاکرای خورشیدی

وضعیت: موجود

قیمت : ‎1٬939٬500ریال
عدد

بقیه مشتریان چرا این محصول را خریده اند؟


 

خواص در آروماتراپی

یکی از روش های متداول برای کاهش استرس و اضطراب، آروماتراپی یا رایحه درمانی است و یکی از معروف ترین روغن هایی که در رایحه درمانی برای کنترل استرس استفاده می شود روغن اسانسی فلفل سیاه است. فلفل سیاه در یونان باستان نماد ثروت و قدرت بوده و در طب سنتی چین و هند نیز مورد استفاده قرار می گرفته است؛ روغن فلفل سیاه امروزه نیز در آروماتراپی و یوگا طرفداران خاص خود را دارد. روغن فلفل سیاه که رایحه ای چوبی و تند دارد، به ویژه هنگامی که با سایر روغن های اسانسی مخلوط می شود درخشش خاصی پیدا کرده و حس و حال منحصر به فردی ایجاد می کند. با ریختن چند قطره از این روغن ارزشمند در اسانس سوز، می توانید یک روز پر مشغله و پر استرس را با آرامشی مطلق به پایان برسانید.

خواص روغن فلفل سیاه برای چاکرادرمانی (چاکرای خورشیدی)

سومین چاکرای اصلی چاکرای شبکه خورشیدی است که درست پشت ناف قرار دارد و رنگش زرد شفاف است. هر آنچه مربوط به قدرت و منابع قدرت و کنترل بر زندگی خودمان و اتفاقات اطرافمان هست به چاکرای خورشیدی مربوط می شود. برخی از نشانه های عدم تعادل این چاکرا عبارتند از: پرخاشگری، عدم اعتماد به نفس،عدم تعهد، کنترل گر بودن و عدم توانایی در تصمیم گیری. روغن فلفل سیاه یکی از روغن های فوق العاده برای به تعادل رساندن چاکرای خورشیدی است زیرا می تواند با گرمای خود شما را به عنصر آتش متصل کند.

خواص روغن فلفل سیاه برای رایحه درمانی

یکی از روش های متداول برای کاهش استرس و اضطراب، آروماتراپی یا رایحه درمانی است و یکی از معروف ترین روغن هایی که در رایحه درمانی برای کنترل استرس استفاده می شود روغن اسانسی فلفل سیاه است. علاوه بر این روغن فلفل سیاه می تواند به افزایش هوشیاری و تمرکز کمک نماید و رایحه درمانی روغن فلفل سیاه در صبح ها به هوشیار شدن و سرحال شدن شما کمک زیادی می کند. البته به همین دلیل نباید پیش از خواب استفاده شود.

خواص روغن فلفل سیاه برای ماساژ

روغن فلفل سیاه به دلیل خواص آرامش بخش خود و گرما بخشیدن به بدن م یتواند یکی از روغن های فوق العاده برای ماساژ ریلکسی باشد. علاوه بر این روغن فلفل سیاه به کاهش دردهای عضلانی و دردهای مفاصل کمک می کند و به همین دلیل برای ماساژ مفاصل و ماساژ عضلات فوق العاده است.

اگر درمورد روغن های حامل و اسانسی نمی دانید اینجا را کلیک کنید.

نحوه مصرف آروماتراپی

گواهی نامه اصالت

نظرات