خاک رس سفید کائولین خالص و ارگانیک

کد کالا: clay-9

خاک رس سفید کائولین خالص و ارگانیک

محل تولید: هند
تخصص در مراقبت از پوست: پاکسازی و لایه برداری پوست حساس

اگر در مورد روغن های حامل و اسانسی نمی دانید اینجا کلیک کنید

وزن : 40 گرم
کاربرد برای پوست و مو:
  • 70% ضد جوش
  • 90% کوچک کردن منافذ
  • 80% پاکسازی پوست
مناسب برای:
  • پوست چرب
  • پوست نرمال
  • پوست مختلط
  • پوست خشک

وضعیت: موجود

قیمت : ‎560٬300ریال
عدد

بقیه مشتریان چرا این محصول را خریده اند؟


 

خواص پوست و مو

نمایش بیشتر نمایش کمتر

برای داشتن پوستی سالم و زیبا حتما باید بخشی از روتین مراقبت از پوست خود را به پاکسازی و سم زدایی پوست خود اختصاص دهید. اما کسانی که پوست حساسی دارند معمولا از این بخش صرف نظر می کنند زیرا نگران خشک شدن و ملتهب شدن پوست خود هستند که البته نگرانی به جایی است. خاک رس کائولین یا خاک رس چینی، ملایم ترین خاک رس در میان انواع خاک رس هایی است که برای مراقبت از پوست مورد استفاده قرار می گیرند و در نتیجه مخصوص افرادی ست که پوست حساسی دارند. خاک رس کائولین که نام خود را از تپه ای در چین به نام کائولینگ الهام گرفته است، به دلیل طبیعت ملایم و لطیف خود، برای پاکسازی و سم زدایی پوست های حساسی که به آسانی تحریک میشوند ایده آل است. خاک رس کائولین سفید رنگ است و بافت بسیار نرم و لطیفی دارد و به عنوان متخصص پاکسازی و لایه برداری پوست های حساس شناخته می شود.

تخصص خاک رس کائولین برای پوست: پاکسازی و لایه برداری پوست حساس
خاک رس کائولین دقیقا می داند که با پوست های حساس چگونه رفتار کند. خاک رس کائولین سبوم اضافی را از پوست جدا کرده و منافذ پوست را پاک می کند در حالی که روغن های طبیعی پوست حفظ می شوند. در واقع خاک رس کائولین بیشتر از اینکه قصد خارج کردن همه چربی ها، آلودگی ها و ناخالصی ها از پوست صورتتان را داشته باشد می خواهد پوست شما را نرم کند، به طوری که بعد از استفاده از خاک رس کائولین احساس می کنید که پوستتان تمیز، سفت و لطیف شده است چراکه بدون خشک کردن پوست و در نهایت ملایمت، سموم را از روی صورتتان پاک می کند و به هیچ عنوان به پوست آسیبی وارد نمی کند. وقتی ماسک خاک رس کائولین را روی پوستتان قرار می دهید، تمام سلول های مرده پوست را به خود جذب می کند و این درحالی ست که هیچ گونه قرمزی، التهاب و سوزشی روی پوست خود احساس نمی کنید و هنگامی که پوست خود را شست و شو می دهید، پاکیزگی، نرمی و لطافت خاصی را در پوست صورت خود احساس می کنید. با استفاده منظم از خاک رس کائولین، پوستتان درخشان و روشن می شود و حس و حال تازه ای می یابد. بنابراین اگر پوست حساسی دارید پاکسازی و سم زدایی پوستتان را با خیال راحت به خاک رس کائولین بسپارید و از نتیجه آن که پوستی شفاف، نرم، لطیف و پاکیزه است لذت ببرید.

مهارت های دیگر خاک رس کائولین برای پوست
همان طور که گفتیم تخصص اصلی خاک رس کائولین سم زدایی و پاکسازی پوست است و این خاک رس که در کار خود حرفه ای است، بدون آن که پوست را خشک کند چربی اضافی آن را می گیرد و در نتیجه باعث می شود پوستتان جوش نزند؛ در نتیجه خاک رس کائولین برای کسانی که پوست حساسی دارند به عنوان ضد جوش نیز عمل می کند. همچنین اگر پوستتان به دلیل جوش زدن های مکرر دچار آسیب شده است، خاک رس کائولین مقتدرانه وارد عمل می شود و با خاصیت ضدالتهابی خود، به پوست صورتتان آرامش می دهد. مهارت های خاک رس کائولین شامل موارد زیر است:
• ضد جوش
• بهبود جای جوش
• ضد التهاب

نحوه مصرف پوست و مو

گواهی نامه اصالت

نظرات