روغن اسانسی گریپ فروت خالص و ارگانیک

کد کالا: oils-147

روغن اسانسی گریپ فروت خالص و ارگانیک

نوع روغن: اسانسی
نحوه تولید: پرس سرد پوست گریپ فروت (coldpress)
محل تولید: هند


 
اگر در مورد روغن های حامل و اسانسی نمی دانید اینجا کلیک کنید

وزن : 15 میلی لیتر
کاربرد در آروماتراپی:
  • 60% ضد استرس
  • 90% نشاط آور و انرژی زا
  • 80% افزایش مثبت نگری
  • 60% رفع خستگی
  • 90% رایحه مرکبات
  • 80% شیرین
  • 90% چاکرای خورشیدی
مناسب برای:
  • پوست چرب
  • پوست مختلط

وضعیت: موجود

قیمت : ‎1٬650٬000ریال
عدد

بقیه مشتریان چرا این محصول را خریده اند؟


 

خواص در آروماتراپی

روغن گریپ فروت از طریق پرس سرد پوست میوه گریپ فروت به دست می‌آید. این روغن رایحه ای شیرین، مرکباتی و آبنباتی دارد. با هر بار استشمام این روغن انگار که یک آبنبات میوه ای را بو می‌کنید. عطر آن بسیار فرح بخش و نشاط آور است و اگر به دنبال یک روغن با عطری منحصر به فرد برای آروماتراپی و رایحه درمانی هستید که خستگی را از تنتان به در کند بدون شک این روغن جزو اولین انتخاب‌های شما خواهد بود.

روغن گریپ فروت برای چاکرادرمانی (چاکرای خورشیدی)
سومین چاکرای اصلی چاکرای شبکه خورشیدی است که درست پشت ناف قرار دارد. رنگش زرد شفاف است. هر آنچه مربوط به قدرت و منابع قدرت و کنترل بر زندگی خودمان و اتفاقات اطرافمان هست به چاکرای خورشیدی مربوط می‌شود. برخی از نشانه‌های عدم تعادل این چاکراعبارتند از: پرخاشگری، عدم اعتماد به نفس، عدم تعهد، کنترل گر بودن و عدم توانایی در تصمیم گیری. تعادل چاکرای سوم یا چاکرای خورشید منوط است به اتصال به عنصر آتش و خورشید. استفاده از روغن گریپ فروت در حین و پیش از تمرینات مدیتیشن و یوگا نتیجه بی نظیری در به تعادل رساندن این چاکرا دارد.

روغن گریپ فروت در آروماتراپی
روغن گریپ فروت از خانواده مرکبات است اما تلخی آن از همه روغن های مرکبات دیگر ملایم تر بوده و می‌توان گفت که شیرین ترین روغن مرکباتی است. روغن گریپ فروت در آروماتراپی (رایحه درمانی) بسیار پر طرفدار است و دلیل این حجم از محبوبیت با اولین استفاده از این روغن برایتان روشن خواهد شد. روغن اسانسی گریپ فروت را به شعله های شمع اسانس سوز بسپارید تا روح و جسمتان و حال و هوای خانه تان به کلی تغییر کند. رایحه روغن گریپ فروت به سرعت در روحیه شما تاثیر خود را می‌گذارد و بلافاصله بعد از استشمام عطر آن نشاطی درون خود احساس خواهید کرد؛ این روغن همچنین به عنوان یک درمان طبیعی برای از بین بردن استرس شناخته می‌شود. بنابراین می‌تواند یک انتخاب بسیار مناسب برای کسانی باشد که می‌خواهند خانه یا محل کارشان همیشه خوش بو باشد و سراسر روز شاداب و پر انرژی باشند و استرس را در زندگی خود به حداقل برسانند.

روغن گریپ فروت برای ماساژ

عطر شیرین، گرم و مرکباتی و آبنباتی روغن گریپ فروت به همراه خواص نشاط آور و شاداب کننده این روغن را به یکی از بهترین روغن ها برای ماساژ نشاط آور و رفع خستگی و ماساژ ریلکسی پا تبدیل می‌کند.

اگر درمورد روغن های حامل و اسانسی نمی‌دانید اینجا را کلیک کنید.

نحوه مصرف آروماتراپی

گواهی نامه اصالت

نظرات