روغن اسانسی سرو خالص و ارگانیک (Cypress Essential Oil)

کد کالا: oils-193

روغن اسانسی سرو خالص و ارگانیک (Cypress Essential Oil)

نوع روغن: اسانسی
نحوه تولید: تقطیر با بخار آب شاخه، ساقه و برگ درخت سرو (steam distillation)
محل تولید: هند


 
اگر در مورد روغن های حامل و اسانسی نمی دانید اینجا کلیک کنید

وزن : 15 میلی لیتر
کاربرد در آروماتراپی:
  • 70% بهبود خواب
  • 60% ضد استرس
  • 90% پاکسازی هوا
  • 50% رایحه خاکی
  • 70% رایحه علفی
  • 90% خنک
  • 90% چاکرای ریشه

وضعیت: موجود

قیمت : ‎1٬148٬550ریال
عدد

بقیه مشتریان چرا این محصول را خریده اند؟


 

خواص در آروماتراپی

روغن سرو برای چاکرادرمانی (چاکرای ریشه)
اهمیت، جایگاه و مصارف درخت سرو در طول تاریخ بسیار جذاب و شنیدنی است. به عنوان مثال مصریان باستان درخت سرو را به پلوتون (خدای دنیای اموات) اختصاص داده بودند و از آن جا که معتقد بودند که درخت سرو قدرت منحصر به فردی در حفاظت دارد، آن را نماد "زندگی پس از مرگ" می‌دانستند و حتی در گیاه شناسی هم درخت سرو یک درخت همیشه سبز محسوب می‌شود؛ همچنین یونانیان باستان از درخت سرو برای ساختن مجسمه های خدایان خود استفاده می‌کردند. از تاریخ که بگذریم به روغنی که از برگ های درخت همیشه سبز سرو بدست می‌آید می‌رسیم که رایحه ای چوبی، علفی، بالزامیک و تازه دارد. روغن سرو خالص در یوگا بسیار پرطرفدار است؛ به ویژه اگر چاکرای ریشه یا به زبان سانسکریت "چاکرای مولادهارا" دچار عدم تعادل شده و ترس، اضطراب و ناامیدی در دلتان آشوب به پا کرده است، روغن سرو خالص زندگی تان را سرشار از عشق و آرامش می‌کند. 10 قطره روغن سرو کوهی را به 3 قاشق غذا خوری روغن هسته هلو اضافه کنید و این مخلوط را بر پشت پای خود به آرامی ماساژ دهید و سپس تمرینات یوگا را آغاز کنید. چند قطره روغن سرو کوهی در اسانس سوز نیز می‌تواند به تمرینات شما حال و هوای معنوی خاصی ببخشد.

روغن سرو برای آروماتراپی
رایحه چوبی، علفی، تند، بالزامیک و تازه روغن سرو خالص طرفداران خاص خود را دارد و در عطر سازی بسیار مورد توجه قرار گرفته است. اما جایگاه روغن سرو خالص در آروماتراپی نیز بسیار ویژه است زیرا رایحه این روغن بسیار آرام بخش بوده و در از بین بردن استرس ها و اضطراب هایی که در زندگی روزمره اجتناب ناپذیر هستند، تخصص قابل توجهی دارد. چند قطره روغن سرو خالص را به شعله های شمع اسانس سوز بسپارید تا از نتیجه آن شگفت زده شوید. آرامش، تندرستی، سرزندگی و نشاط، نتیجه استشمام روغن سرو خالص است. یکی دیگر از خواص روغن سرو کوهی در آروماتراپی به توانایی این روغن در ضدعفونی کردن محیط مربوط می‌شود؛ در روزهایی که هوای شهر آلوده است، تنفس در هوای سالم، تنها با روغن سرو خالص امکان پذیر است؛ بنابراین با روغن سرو خالص یک زندگی با کیفیت متفاوت را تجربه کنید.

روغن سرو برای ماساژ

روغن سرو به دلیل رایحه خنک و خاصیت روان کننده ای که دارد برای ماساژ عضلانی بعد از ورزش و به طور کلی دردهای عضلانی فوق العاده است.

اگر درمورد روغن های حامل و اسانسی نمی‌دانید اینجا را کلیک کنید.

نحوه مصرف آروماتراپی

گواهی نامه اصالت

نظرات