پکیج ضد چروک پوست چرب

کد کالا: narinbox-2

پکیج ضد چروک پوست چرب

محل تولید: هند


چرا پکیج‌های نارین‌گل؟
اگر در مورد روغن های حامل و اسانسی نمی دانید اینجا کلیک کنید

وزن : 50ml روغن هسته انار +15ml روغن شمعدانی+15ml روغن چوب رز

وضعیت: موجود

قیمت عادی: ‎7٬570٬000ریال

Special Price ‎6٬813٬000ریال

عدد

بقیه مشتریان چرا این محصول را خریده اند؟


 

خواص پوست و مو

نمایش بیشتر نمایش کمتر

چرا باکس ضد چروک پوست چرب نارین گل؟

با بالا رفتن سن خاصیت ارتجاع پذیری و توانایی تولید چربی در پوست و رطوبت پوست کاهش می یابد، همه این ها در کنار هم باعث چروک شدن پوست می شود. اما چروک های پوستی قابل پیشگیری و به تاخیر انداختن هستند و حتی برخی روغن های ضد چروک قوی می توانند چروک های موجود را نیز بهبود بخشند. باکس ضد چروک پوست چرب نارین باکس بهترین روغن های ضد چروک بی نظیر را که از لحاظ علمی تاثیرگذار بودن آن ها به اثبات رسیده است و هم چنین مناسب پوست های چرب و مستعد جوش نیز هستند را در خود جای داده است تا با ترکیب آن ها سرمی ملایم و بازسازی کننده داشته باشید که به پیشگیری از چروک پوست صورت، پیشگیری از چروک گردن و پیشگیری از چروک دور لب کمک کرده و حتی برای پیشگیری از چروک زیر چشم و رفع چروک زیر چشم نیز فوق العاده عمل می کند....

روغن کرچک تقویت کننده ابروها

رادیکال های آزاد وعوامل محیطی مثل آلودگی یکی ازعلل اصلی پیرشدن سریع تر و چروک شدن پوست و یکی از راه های جوان نگه داشتن پوست و جوانسازی صورت است. روغن هسته انار داخل این باکس دارای خواص آنتی اکسیدانی قوی و همچنین پروآنتوسیانیدین‌های اولیگومریک است که خاصیت آنتی اکسیدن آن به شدت بیشتر از ویتامین است.

مرحله 2: آبرسانی پوست و قفل کردن رطوبت در پوست

یکی دیگر ازعوامل چروک شدن پوست رطوبت کم پوست است که یا به دلیل بالا رفتن سن و یا به دلیل دهیدراته شدن پوست اتفاق می افتد. با تامین رطوبت کافی پوست می توان به پیشگیری ازچروک شدن پوست کمک کرد. روغن هسته انار و روغن شمعدانی داخل این باکس به آبرسانی عمیق و حفظ رطوبت در پوست کمک می کنند. اما چطور؟ روغن هسته انار پوست را آبرسانی و مرطوب کرده و به دلیل داشتن اسید لینولئیک روی پوست یک لایه محافظ ایجاد می کند که از خارج شدن رطوبت از پوست جلوگیری می کند که این اتفاق به پیشگیری و بهبود چروک های ریز و درشت کمک می کند. این همه ماجرا نیست طبق تحقیقات روغن شمعدانی می تواند رطوبت پوست را به تعادل برساند و رطوبت را از نقاط دیگر بدن به روی سطح پوست بکشاند و آنجا نگه دارد. E و C است که با رادیکال های آزاد مبارزه می کنند و در نتیجه از پوست در مقابل فرایند پیر شدن و حتی سرطان پوست محافظت می کند. علاوه بر این روغن هسته انار به دلیل داشتن اسید لینولئیک غشاء پوستی را تقویت و مستحکم می کند و با اینکار سلول های پوست را از آسیب های پوستی بیشتر محافظت می کند. استفاده از روغن هسته انار یکی از بهترین و موثرترین روش های جوانسازی پوست است..

مرحله 3: بازسازی سلولی و سفت کردن پوست

از یک سو روغن شمعدانی علاوه بر اینکه یک مرطوب کننده است خواص سفت کنندگی و قابضی دارد که بهبود چروک ها کمک می کند و پوست را یکدست می کند. روغن شمعدانی طبق تحقیقات توانایی تحریک رشد سلول های جدید را در پوست دارد. از سوی دیگر روغن چوب رز این روغن فوق العاده خوش عطر و مدهوش کننده یک روغن ضد چروک قوی است و به دلیل داشتن خواص بازسازی سلولی و بهبود بافت پوست می تواند به پیشگیری از چروک پوست صورت و بهبود چروک های موجود کمک کند. هنوز تمام نشده است علاوه بر این دو تا روغن هسته انار داخل این باکس هم کارش تمام نشده است و در این مرحله با داشتن ویتامین C، E و D به تولید و تقویت کلاژن در پوست کمک می کند که در نتیجه به کاهش چروک ها کمک می کند. روغن هسته انار خاصیت ارتجاع پذیری پوست را هم افزایش می دهد و پوست شما را سفت و یکدست می کند.

جمع بندی

خلاصه از خوبی های این باکس هر چی بگوییم کم گفتیم. سه تا روغن داخل این پکیج علاوه بر این که عطر اسرارآمیز و بی نظیری دارند، ترکیبشان با هم یک پک کامل برای پیشگیری از چروک پوست و بهبود چروک های صورت است. مطئن هستیم پوستتان جوری عاشق این روغن ها خواهد شد که نمی تواند یک شب را بدون آن ها بگذارند.

نحوه مصرف پوست و مو

نظرات