پکیج مراقبت از ریش و سبیل

کد کالا: manbox_man

پکیج مراقبت از ریش و سبیل

محل تولید: هند


چرا پکیج‌های نارین‌گل؟
اگر در مورد روغن های حامل و اسانسی نمی دانید اینجا کلیک کنید

وزن : 15 میلی لیتر + 50 میلی لیتر + 40 گرم

وضعیت: موجود

قیمت عادی: ‎4٬917٬000ریال

Special Price ‎4٬425٬300ریال

عدد

بقیه مشتریان چرا این محصول را خریده اند؟


 

خواص پوست و مو

نمایش بیشتر نمایش کمتر

روغن جوجوبا، سبک اما قوی

جوجوبا یکی از بهترین مرطوب کننده‌های پوست و مو در جهان است. خشکی ریش و پوست صورت، باعث مشکلات بسیار پوستی می‌شود که بسیار آزار دهنده است، همچنین حالت گیری آن دچار مشکل می‌شود و روند رشد آن بسیار آهسته می‌شود. ویژگی مهم روغن جوجوبا این است که دقیقا همان چربی را درون خود دارد که پوست هم به صورت طبیعی تولید می‌کند و اگر روند تولید آن کاهش بیابد، پوست شما دچار خشکی می‌شود. جوجوبا رطوبت پوست و ریش و سبیل شما را متعادل می‌کند و مهم‌تر از همه به دلیل اینکه بسیار سبک است و خیلی سریع جذب می‌شود، ریش و سبیل شما حالت چرب و آزاردهنده به خود نخواهد گرفت. البته باید این روغن را به صورت روتین همراه با روغن چوب سدر استفاده کنید.

روغن چوب سدر، آنتی باکتریالی خوشبو

چوب سدر با بوی جنگل و چوب تازه یکی دیگر از روغن‌های عالی برای ریرش است. روغن اسانسی چوب سدر به دلیل دارا بودن ماهیت آنتی‌باکتریال و مهم‌تر از آن ترمیم پوست، از جوش‌ها و لکه‌های زیر ریش و سبیل شما جلوگیری می‌کند، ریش شما را بسیار خوشبو می‌کند و مهم تر از همه، ساقه‌های ریش را کاملا ضدعفونی می‌کند. به همین دلایل است که انتخاب بسیاری از مردان در جهان برای تقویت ریش و سبیلشان است. روغن چوب سدر را باید همراه با روغن جوجوبا استفاده کنید.

نارگیل، نیاز روزانه ریش و سبیل

استفاده از روغن نارگیل از قرن‌ها قبل برای کسانی که می‌خواستند ریش و سبیل خوش حالت و زیبا داشته باشند به صورت مستمر استفاده می‌شده است. هر زمانی که می‌خواهید به ریش یا سبیل خود حالت دهید، یا آن را درخشان کنید، یا اینکه احساس کردید بیش از حد خشک شده است به راحتی با مقدار کمی روغن نارگیل، ریش و سبیل خود را بسیار زیبا و خوش فرم کنید . علاوه بر آن، با این کار ساقه‌های ریش و سبیل به خوبی با اسیدهای چرب و ویتامین‌ها تقویت و تغذیه خواهند شد.

پکیجی که ریش شما به آن احتیاج دارد

داشتن ریش وسبیل زیبا و سالم و مهم تر از آن حفاظت از پوست صورت بسیار مهم است. این باکس ریش و سبیل شما را از نظر رطوبت به حالت تعادل برمی‌گرداند، ریش و سبیل و پوست صورت شما را ضدعفونی می‌کند و ریشه ریش و سبیل شما را تقویت می‌کند. این پکیج شما را از دیگر محصولات مراقبت از ریش و سبیل بی‌نیاز می‌کند. تاثیرات عمیق و فوق‌العاده این پکیج را بعد از مصرف حدود دو الی سه هفته بر روی ریش و سبیل خود احساس خواهید کرد.

نحوه مصرف پوست و مو

گواهی نامه اصالت

نظرات