باکس آروماتراپی هوای صبح

اکالیپتوس _ گریپ‌فروت _ ریحان

کد کالا: aroma-box4

وضعیت: موجود

قیمت : ‎516٬542 تومان
قیمت : ‎516٬542 تومان
عدد

باکس آروماتراپی هوای صبح

اکالیپتوس _ گریپ‌فروت _ ریحان


کاربرد در آروماتراپی:
  • ضد استرس
  • پاکسازی هوا
  • پاکسازی مجاری تنفسی
  • رایحه علفی
  • خنک

محل تولید:هند

وزن : 10ml روغن گریپ فروت + 10ml روغن اکالیپتوس +10ml روغن ریحان
certificate-desktop

خواص در آروماتراپی +

آروما باکس هوای صبح

باکس آروماتراپیِ هوای صبح با دو هدف اصلی طراحی شده پاکسازی هوای محیط و ایجاد حس تازگی در هوای خانه بهبود عملکرد ریه و بهبود تنفس، تنفس راحت تر در هنگام سرماخوردگی و آنفولانزا هر سه روغن اسانسیِ این باکس خواص آنتی باکتریال قوی دارند. اکالیپتوس با خواص ضد میکروبی و ضد باکتری بسیار قوی برای پاکسازی هوای محیط حرف اول را می زندد اکثر ما با این روغن به خاطر خواص ضدعفونی کننده و ضداحتقاقش در دوران سرماخوردگی یا بهبود دهنده التهاب سینوزیت آشنایی داریم. بوی تند و خنک و کافوریِ اکالیپتوس باعث نشاط و ایجاد حس تازگی نیز می شود. ریحان با رایحه ترد، تازه و علفی اش روغنی معنوی محسوب می شود و برای مدیتیشن در بین یوگی ها بسیار پرطرفدار است. مقادیر بالای لینالول در این روغن باعث ایجاد حس آرامش و منظم شدن ضربان قلب می شود. گریپ فروت به خاطر رایحه شیرین، مرکباتی و شفاف اش باعث تعادل در رایحه نهاییِ باکس می شود. مقادیر زیاد لینالول اکساید در پوست گریپ فروت مانند سایر مرکبات باعث حس نشاط می شود.

نحوه مصرف آروماتراپی +

رایحه درمانی با دیفیوزر یا اسانس سوز: دو قطره روغن اکالیپتوس ، دو قطره روغن ریحان و سه قطره روغن گریپ فروت را ترکیب کنید و زمانیکه فضای خانه و یا محل کار خود را آماده کردید و زمانی برای خلوت با خود داشتید دو تا پنج قطره از روغن این ترکیب را در دستگاه دیفیوزر، دستگاه بخور دارای مخزن و یا اسانس سوز بریزید تا عطر شاداب هوای صبح در فضا پرشود.


استفاده از اسپری: یک ظرف اسپری را با آب سرد پر کنید 10 قطره از روغن این ترکیب را داخل ظرف اسپری بریزید و قبل از هر بار مصرف خوب بهم بزنید. پیش از شروع مدیتیشن و یا یوگا مقداری از محلول داخل ظرف اسپری را در هوا پخش کنید.


گواهی نامه اصالت +

محصولات نارین گل، توسط کارخانه اتریشی موکشا لایف استایل تولید می‌شوند. کلیه محصولات این شرکت در تولید، واردات و بسته بندی دارای استانداردها و گواهینامه‌های زیر می‌باشند

نظرات کاربران

این محصول را خریداری کرده اید؟ برای به اشتراگ گذاشتن نظر خودتان باید اول وارد حساب کاربریتان شوید.
ورود به حساب کاربری
میانگین امتیاز این محصول از دیدگاه خریداران:
هیچ نظری ثبت نشده است