پکیج ضدلک و روشن‌کننده پوست‌چرب

کد کالا: narinbox-3

وضعیت: موجود

قیمت: ‎5٬642٬390ریال

Special Price ‎5٬360٬270ریال

قیمت: ‎5٬642٬390ریال

Special Price ‎5٬360٬270ریال

عدد

پکیج ضدلک و روشن‌کننده پوست‌چربمحل تولید: هندوزن : 15ml روغن بهارنارنج + 50ml روغن سنجد تلخ+ 40g خاک رس قرمز

خواص پوست و مو +

نمایش بیشتر نمایش کمتر

ضدلک و روشن کننده پوست چرب

اینکه لک های پوست روی زیبایی تاثیر منفی می‌گذارند، غیرقابل‌انکار است. از بین بردن لک های قدیمی و درشت کمی دور از انتظار به نظر می‌آید اما کم رنگ کردن آنها امکان‎پذیر است؛ همچنین با استفاده از محصولات ضدلک مناسب می‌توان به از بین بردن کامل لک هایی که کمرنگ هستند، امید داشت. محصولات داخل این پکج، متخصص از بین بردن لک های پوست و روشن کننده هستند؛ علاوه‌براین، همگی بسیار سبک بوده و برای پوست چرب و مختلط، روغن های مناسبی محسوب می‎شوند. در ادامه به طور کامل درمورد این محصولات صحبت خواهیم کرد.

روغن حامل سنجد تلخ

ویتامین ها روی رنگ و بازسازی پوست بسیار تاثیر گذار هستند و روغن سنجد تلخ سرشار از ویتامین های A و E و C است. از طرف دیگر، اسیدهای‎چرب موجود در روغن سنجد تلخ باعث می‎شوند تا پوست به طور مرتب سلول‎های جدید و باکیفیت بالاتری تولید کند و این سلول‎های جدید، رنگی یکدست و درخشان به پوست شما می‌دهند. علاوه‌براین، روغن سنجد تلخ روغنی سبک محسوب می شود و به همین علت برای پوست چرب و مختلط، روغنی ایده آل است.

روغن اسانسی بهارنارنج

هیدروکینون ماده‌ای است که در صنایع زیبایی و بهداشتی برای روشن کردن پوست و درمان لک ها استفاده می‌شود و ساختار روغن بهار نارنج شبیه به هیدروکینون است؛ اما برگ برنده روغن بهار نارنج برای روشن کردن پوست، ویتامین C است که در تخصص اصلی روغن بهار نارنج نقش اساسی ایفا کرده و روغن بهار نارنج را به یکی از موثرترین روغن های اسانسی برای درمان لک و روشن کردن پوست تبدیل کرده‌است.

خاک رس قرمز

خاک رس قرمز فرانسوی با داشتن میزان زیادی اکسیدآهن، منافذ پوست را از آلودگی‌های اضافی پاکسازی کرده و به یکدست‌نمودن رنگ پوست کمک می‌کند. این ماسک خاک رس یکی از قوی‌ترین و ملایم‌ترین ماسک‌های خاک رس در جهان است که با استفاده ازآن سلول‌های مرده و چربی‌های اضافی از پوست زدوده می‌شوند که این به تنهایی می‌تواند پوستتان را روشن کند.

چرا پکیج ضدلک و روشن کننده پوست چرب نارین‌گل؟

این پکیج شامل محصولاتی ست که برای از بین بردن لک های پوست ایده‎آل هستند؛ فقط یک مورد باقی می‎ماند و آن هم نظم و مداومت در استفاده و صبر برای مشاهده نتیجه آن است.

نحوه مصرف پوست و مو +

از روغن های اسانسی به هیچ وجه به تنهایی بر روی پوست استفاده نکنید


مرحله اول : 10 قطره روغن بهارنارنج را با 3 قاشق غذاخوری روغن سنجدتلخ ترکیب کنید. هر شب در آخرین مرحله روتین پوستی 2 تا 4 قطره از ترکیب بدست آمده را روی پوست تمیز ماساژ دهید و بگذارید تا صبح بماند.


مرحله دوم : چنانچه در روتین صبح شما شست و شوی صورت با فوم یا ژل شست و شو وجود دارد، می توانید اینکار را انجام دهید در غیر این صورت روغن ها تا صبح جذب پوستتان می شود.


مرحله سوم : صبح روز بعد در صورت خروج از منزل از ضدآفتاب قوی استفاده نمایید.


مرحله چهارم خاک رس قرمز : هفته ای یک الی دو بار ترکیب، دو قاشق غذاخوری خاک رس قرمزرا و 1 قاشق چای خوری گلاب را با هم ترکیب کنید بگذارید این ترکیب 2 تا 5 دقیقه روی پوست بماند. سپس پوست صورت را با آب ولرم بشورید در صورتی که هنوز رنگ خاک رس باقی مانده بود ، می‌توانید از فوم یا ژل شست و شو استفاده کنید.


نظرات کاربران

این محصول را خریداری کرده اید؟ برای به اشتراگ گذاشتن نظر خودتان باید اول وارد حساب کاربریتان شوید.
ورود به حساب کاربری
میانگین امتیاز این محصول از دیدگاه خریداران:
هیچ نظری ثبت نشده است