پکیج ضد ریزش مو

کد کالا: narinbox-4

پکیج ضد ریزش مو

محل تولید: هند


چرا پکیج‌های نارین‌گل؟
اگر در مورد روغن های حامل و اسانسی نمی دانید اینجا کلیک کنید

وزن : 15ml روغن نعناع فلفلی+ 15ml روغن رزماری + 50ml روغن بادام شیرین
کاربرد برای پوست و مو:

وضعیت: موجود

قیمت عادی: ‎5٬654٬760ریال

Special Price ‎5٬089٬290ریال

عدد

بقیه مشتریان چرا این محصول را خریده اند؟


 

خواص پوست و مو

نمایش بیشتر نمایش کمتر

بادام شیرین، هم مو هم کف سر

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های روغن بادام شیرین، منابع منیزیمی آن است که بسیار برای تقویت مو تاثیرگذار است. همچنین این روغن سرشار از آنتی‌اکسیدان‌ها، ویتامین‌ها و موادمعدنی است، که برای جوانسازی فولیکول‌های مو ضروری هستند. روغن بادام شیرین خشکی پوست کف سر را از بین می‌برد و از بسته شدن فولیکول‌ها و منافذ جلوگیری می‌کند که بسیار برای رشد و تقویت مو مهم است.

رزماری، قهرمان مشهور موها

روغن رزماری یکی از مهم‌ترین روغن‌های اسانسی در تقویت مو است. رزماری گردش خون را در پوست سر افزایش می‌دهد، و باعث تغذیه بهتر فولیکول‌ها و تقویت آن می‌شود. این روغن با تحریک فولیکول‌ها، به تقویت و رویش مجدد موها کمک می‌کند. خاصیت آنتی‌باکتریال روغن رزماری، فولیکول‌های مو را به طور کامل از آلودگی ها پاک می‌کند. این آلودگی ها باعث ریزش مو شده و از رویش مجدد جلوگیری می‌کند.

نعناع فلفلی، برگ برنده تقویت مو

برگ برنده روغن نعناع فلفلی برای جلوگیری از ریزش مو، وجود ماده ای به نام منتول است که باعث افزایش گردش خون زیر پوست سر می‌شود. در یک توضیح ساده می‌توان گفت وقتی خون بیشتری زیر پوست سر به جریان بیفتد، مواد مغذی بیشتری به ریشه‌های مو می‌رسد و در نتیجه فولیکول‌های مو تقویت می‌شوند. روغن نعناع فلفلی یک خنک کننده طبیعی، مرطوب کننده و ضد التهابی فوق العاده است که در رفع شوره کاملا موثر است.

پکیج ضد ریزش مو

  کف سر شما را ضدعفونی می‌کند، رطوبت کف سر و موها را به تعادل می‌رساند، گردش خون را در کف سرشما تقویت می‌کند، مواد مغذی مورد نیاز را به موهای شما می‌دهد و با تحریک فولیکول‌ها به رویش مجدد موها کمک می‌کند. هر آن چه برای تقویت و رفع ریزش مو احتیاج دارید.

نحوه مصرف پوست و مو

نظرات