روغن لوندین خالص و ارگانیک

کد کالا: e-oile-845

روغن لوندین خالص و ارگانیک

کد کالا : e-oile-845

محل تولید:هند
نوع روغن:
اسانسی 
رایحه و آروماتراپی:
 خنک، گیاهی، گلی، چوبی، آرام بخش، تقویت قدرت ذهنی، افزایش اعتماد به نفس، بهبود علائم سرماخوردگی


وزن : 10 میلی لیتر
کاربرد در آروماتراپی:
  • 80 % ضد افسردگی
  • 70 % افزایش تمرکز
  • 85 % افزایش مثبت نگری

وضعیت: موجود

‎1٬109٬000ریال
عدد
شیوه ی ارسال
 

توضیحات محصول

نمایش بیشتر نمایش کمتر

لوندین یک درختچه همیشه سبز معطر از خانواده اسطوخودوس اما بسیار بزرگتر از لوندر یا اسطوخودوس است. این درختچه دارای برگ های سبز و باریک است که گل های بنفش-آبی بسیار زیبایی دارد. لوندین در نزدیکی دریاها در اسپانیا، ایتالیا و فرانسه تکامل یافته و اکنون در همین کشورها به صورت تجاری تولید می شود. روغن استخراج شده از ساقه ها و گل های گیاه لوندین به دلیل داشتن مقادیر زیاد کامفور برخلاف رایحه گلی روغن اسطوخودوس (لوندر) رایحه ای بیشتر گیاهی و خنک و نسبت به روغن اسطوخودوس رایحه تندتری دارد.

خواص در آروماتراپی

خواص روغن لوندین برای چاکرادرمانی
روغن اسانسی لوندین برای به تعادل رساندن چاکرای هفتم یکی از بهترین روغن هاست. چاکرای هفتم دقیقا در فرق سر قرار دارد و رنگش ارغوانی مایل به قرمز است. از راه چاکرای هفتم، به الهام الهی و خلاقیت الهی مان دست می یابیم. این مرکز رؤیای وجود ماست، این چاکرا جایی است که همه ی آگاهی ها به هم می پیوندند؛ جایی که دانسته ها از همه ی چاکراها گرد می آیند. چیزهایی که شاید احساس متفاوتی به وجود آورند، اکنون به یکدیگر می پیوندند. بنابراین می توانید مفهوم کلیت را شکل دهید، تصویر کامل، این الهام خالص شماست، یکپارچگی. در صورت عدم تعادل این چاکرا شما دچار احساسات زیر می شوید: : بیگانگی، بی عاطفه بودن، سردرگمی، عدم توانایی در تصمیم گیری، زندگی کردن در ذهن به جای زندگی کردن جسم. با استفاده از روغن لوندین می توانید این چاکرا به تعادل باز گردانید.

خواص روغن لوندین برای رایحه درمانی
روغن اسانسی لوندین برای کسانی که افسردگی را پشت سر می گذارند یا هرگونه شکست در زندگی را تجربه می کنند بسیار موثر عمل می کند. چند قطره روغن لوندین را در اسانس سوز بریزید و اجازه دهید عطر آن کل فضا را پر کند؛ تنفس در این فضا و استشمام عطر روغن لوندین به کنترل احساسات و تقویت سیستم عصبی شما کمک می کند و همچنین با تقویت قدرت ذهنی و افزایش اعتماد به نفس و امید، روند بهبود حال روحی تان را سرعت می بخشد. علاوه بر این، روغن لوندین برای پاکسازی سینوس ها و بهبود علائم آنفلانزا و سرماخوردگی نیز بسیار موثر است. درنتیجه داشتن یک شیشه روغن لوندین به معنی تضمین داشتن حال خوب و سلامت ذهن و روح شماست.

خواص روغن لوندین برای ماساژ
روغن لوندین به دلیل داشتن خواص آرامش بخش قوی می تواند روغنی فوق العاده برای ماساژ ریلکسی باشد. با ماساژ این روغن بر روی پوست، پخش شدن رایحه خنک و پاکش در هوا و ورودش به جریان تنفسی شما و وارد شدن روغن به سیستم گردش خون شما؛ آرام آرام استرس ها، تنش ها و اضطراب ها از ذهن شما جدا شده و جایشان را آرامشی عمیق پر می کند.علاوه بر ماساژ ریلکسی، روغن لوندین برای ماساژ سردرد نیز فوق العاده است؛ به خصوص اگر سرددرتان عصبی باشد روغن لوندین با آرام کردن اعصاب سر می تواند به بهبود سردرد شما کمک زیادی بکند.

نحوه مصرف

روغن لوندین برای چاکرادرمانی هفتم

1. ماساژ:

سه قاشق غذاخوری روغن پامچال و 10 قطره روغن لوندین را مخلوط کنید. پیش از شروع مدیتیشن و یا یوگای مخصوص این چاکرا چند قطره از این ترکیب را بین دو ابرو ماساژ دهید.

2. استفاده از دیفیوزر یا اسانس سوز:

پیش از شروع مدیتیشن و یا یوگای مخصوص این چاکرا 1یا چند قطره از روغن لوندین در دستگاه دیفیوزر، بخور و یا اسانس ریخته و بگذارید در فضا پخش شود.

3. اسپری کردن:

یک ظرف اسپری را با آب سرد پر کنید یک تا سه قطره از روغن لوندین را داخل ظرف اسپری بریزید و قبل از هر بار مصرف خوب بهم بزنید. پیش از شروع مدیتیشن و یا یوگای مخصوص این چاکرا مقداری از محلول داخل ظرف اسپری را در هوا پخش کنید.

روغن لوندین برای رایحه درمانی
زمانیکه فضای خانه و یا محل کار خود را آماده کردید و زمانی برای خلوت با خود داشتید دو تا پنج قطره از روغن لوندین را در دستگاه دیفیوزر، دستگاه بخور دارای مخزن و یا اسانس سوز بریزید تا در خانه پخش شود.

روغن لوندین برای ماساژ ریلکسی

یک پارچه در محلی تمیز و مناسب بیاندازید. حوله ای را گرم کرده روی پارچه بیاندازید. روی حوله گرم دراز بکشید. یک قاشق غذاخوری روغن پامچال و ده قطره روغن لوندین را مخلوط نمایید و برای چند دقیقه روی بدن ماساژ دهید. بعد از یک ربع دوش آب گرم بگیرید و با آرامشی بی نظیر استراحت کنید. شب بخیر.

روغن لوندین برای ماساژ سردرد

 حوله ای را گرم کنید. یک قاشق غذاخوری روغن بادام شیرین و ده قطره روغن لوندین را مخلوط نمایید و برای چند دقیقه به آرامی و با ملایمت روی کف سر و روی پیشانی ماساژ دهید. بعد از ماساژ حوله گرم را دور سرتان بپیچید و بگذارید یک ربع تا نیم ساعت روغن ها روی سرتان بماند. سپس دوش آب گرم بگیرید. سردردتان در این لحظه تا حد زیادی کاهش یافته است.

هشدارها و موارد منع مصرف

بیشتر از یک ساعت در روز از روغن های اسانسی برای رایحه درمانی استفاده نکنید.

چنانچه از حیوانات خانگی نگهداری می کنید در هنگام رایحه درمانی این روغن حیوانات عزیزتان را در اتاق دیگری نگهداری کنید زیرا روغن های اسانسی می توانند برای حیوانات مضر باشد.

در هنگام بارداری و شیردهی از روغنها استفاده نکنید. چه ماساژ و چه رایحه درمانی.

روغن های نارین گل غیرخوراکی می باشند. به هیچ عنوان روغن ها را به شکل خوراکی مصرف نکنید.

روغن های نارین گل برای افراد بالای 18 سال می باشند. روغن ها را به هیچ عنوان برای کودکان استفاده نکنید. چنانچه روغن ها برای افراد زیر 18 سال مصرف شود مسئولیتی به عهده نارین گل نخواهد بود.

چنانچه تحت درمان با داروی خاصی هستید و یا درگیر بیماری مزمنی هستید حتما پیش از مصرف با پزشک خود مشورت کنید.

سه روز قبل از ماساژ روغن ها بر پوست آنها را بر ناحیه ای از پوست دست تست نمایید تا حساسیتی نداشته باشید.

از وارد شدن روغن ها به چشم خودداری نمایید. روغن ها را روی پلک و نزدیک چشم ماساژ ندهید.

روغن ها را از دسترس کودکان دور نگه دارید.

گواهی نامه ها

روغن لوندین موکشا توسط کارخانه موکشا لایف استایل که اصالتا کارخانه ای اتریشی و دارای شعبه در هند می باشد. کلیه محصولات این شرکت در تولید، واردات و بسته بندی دارای استاندارد ها و گواهینامه های زیر می باشند:
روغن بابونه رومی موکشا توسط کارخانه موکشا لایف استایل که اصالتا کارخانه ای اتریشی و دارای شعبه در هند می باشد. کلیه محصولات این شرکت در تولید، واردات و بسته بندی دارای استاندارد ها و گواهینامه های زیر می باشند:

نظرات

میانگین امتیاز این محصول از دیدگاه خریداران:

این محصول را خریداری کرده اید؟ برای به اشتراگ گذاشتن نظر خودتان باید اول وارد حساب کاربریتان شوید. ورود به حساب کاربری

هیچ نظری ثبت نشده است