روغن اسانی ریحان خالص و ارگانیک

کد کالا: oils-169

روغن اسانی ریحان خالص و ارگانیک

کد کالا : oils-169

نوع روغن: اسانسی
نحوه تولید: تقطیر با بخار آب برگ ریحان (steam distillation)
محل تولید: هند

وزن : 10 میلی لیتر
کاربرد در آروماتراپی:
  • 90% ضد استرس
  • 80% نشاط آور و انرژی زا
  • 70% افزایش اعتماد به نفس
  • 70% افزایش مثبت نگری
  • 60% رفع خستگی
  • 50% رایحه خاکی
  • 90% رایحه علفی
  • 80% خنک
  • 90% چاکرای چشم سوم

وضعیت: موجود

قیمت عادی: ‎765٬000ریال

Special Price ‎688٬500ریال

عدد
چرا نارین گل؟

بقیه مشتریان چرا این محصول را خریده اند؟

 

خواص در آروماتراپی

گیاه ریحان نام خود را از واژه ای یونانی به معنی "گیاه سلطنتی" وام گرفته است. ادیان و آیین های معنوی مختلفی بر اهمیت استفاده از ریحان تاکید می کنند؛ از یهودیت و مسیحیت گرفته تا ادیان مربوط به مصر و یونان باستان، همگی بر ارزش معنوی ریحان تاکید داشته اند. آنها بر این باور بودند که ریحان خاصیت محافظتی دارد و تضمین ورود ایمن آن ها به دروازه بهشت است. امروزه نیز از روغن استخراج شده از برگ های این گیاه برای مراسم های معنوی، یوگا و مدیتیشن استفاده می شود.

خواص روغن ریحان برای چاکرادرمانی (چاکرای چشم سوم)

روغن ریحان برای به تعادل رساندن چاکرای چشم سوم فوق العاده است. 

خواص روغن ریحان برای آروماتراپی

روغن ریحان در دنیای آروماتراپی درخشش خاصی دارد و دلیل آن توانایی ویژه روغن ریحان در کنترل احساسات است. استشمام رایحه روغن ریحان باعث می شود غم، ناراحتی، احساسات منفی، اضطراب و استرس از شما دور شده و جای آن را نشاط و سرزندگی و همچنین آرامش پر کند. روغن ریحان رایحه ای علفی، خاکی و تازه دارد و هنگامی که با روغن های اسانسی دیگر ترکیب می شود خود را بهتر نشان می دهد. این روغن همچنین برای رفع سردرد و خستگی فوق العاده عمل می کند و بهترین روش برای ریکاوری بعد از یک روز پرمشغله کاری است.

 خواص روغن ریحان برای ماساژ

خاصیت آرامش بخشه روغن ریحان این روغن را برای ماساژ ریلکسی و ماساژ درد مفاصل فوق العاد می کند.

نحوه مصرف آروماتراپی

ماساژ مفاصل: سه قاشق غذاخوری روغن پامچال و 10 قطره روغن ریحان را مخلوط کنید. هر شب پیش از خواب مقداری از این ترکیب را بر محل درد ماساژ دهید.

ماساژ ریلکسی: سه قاشق غذاخوری روغن پامچال و 10 قطره روغن ریحان را مخلوط کنید. بعد از یک روز پر استرس و یک حمام داغ مقداری از این ترکیب را بر بدن ماساژ دهید و استراحت کنید.

چاکرادرمانی: سه قاشق غذاخوری روغن پامچال و 10 قطره روغن ریحان را مخلوط کنید. قبل از یوگا و مدیتیشن مقداری از آن را بر محل چاکرای چشم سوم (بین دو ابرو) ماساژ دهید..

رایحه درمانی با دیفیوزر یا اسانس سوز: زمانیکه فضای خانه و یا محل کار خود را آماده کردید و زمانی برای خلوت با خود داشتید دو تا پنج قطره از روغن ریحان را در دستگاه دیفیوزر، دستگاه بخور دارای مخزن و یا اسانس سوز بریزید تا در خانه پخش شود.

استفاده از اسپری: یک ظرف اسپری را با آب سرد پر کنید یک تا سه قطره از روغن ریحان را داخل ظرف اسپری بریزید و قبل از هر بار مصرف خوب بهم بزنید. پیش از شروع مدیتیشن و یا یوگای مخصوص چاکرای خورشیدی مقداری از محلول داخل ظرف اسپری را در هوا پخش کنید.

گواهی نامه اصالت

روغن ریحان موکشا توسط کارخانه موکشا لایف استایل که اصالتا کارخانه ای اتریشی و دارای شعبه در هند می باشد. کلیه محصولات این شرکت در تولید، واردات و بسته بندی دارای استاندارد ها و گواهینامه های زیر می باشند:

نظرات

میانگین امتیاز این محصول از دیدگاه خریداران:

این محصول را خریداری کرده اید؟ برای به اشتراگ گذاشتن نظر خودتان باید اول وارد حساب کاربریتان شوید. ورود به حساب کاربری

حسین
ارسال در تاریخ 18 06 1399

دقیقا رایحه ریحان تازه

دقیقا رایحه ریحان تازه داره همون لحظه ای که از توی باغچه می چینی و میاریش سر سفره. من راضی هستم از کیفیتش

آرش
ارسال در تاریخ 1 08 1397

مناسب آروماتراپی

کیفیت و تاثیرگذاری نسبتا خوب

ساناز
ارسال در تاریخ 1 09 1396

عالی

با سلام من از این روغن همراه ماسک خاک رستون و گلاب استفاده می کنم. خیلی غلیظه و باید حتما مراقب باشد بیشتر از یک قطره نریزه وگرنه پوست رو اذیت می کنه ولی واقعا به پوست نفس تازه می ده. عالی!!