روغن اسانسی اکالیپتوس خالص و ارگانیک

کد کالا: oils-180

روغن اسانسی اکالیپتوس خالص و ارگانیک

نوع روغن: اسانسی
نحوه تولید: تقطیر با بخار آب برگ های اکالیپتوس(steam distillation)
محل تولید: هند


اگر درمورد روغن های حامل و اسانسی نمی دانید اینجا را کلیک کنید.

اگر در مورد روغن های حامل و اسانسی نمی دانید اینجا کلیک کنید

وزن : 15 میلی لیتر
کاربرد در آروماتراپی:
  • 70% ضد استرس
  • 80% افزایش اعتماد به نفس
  • 90% پاکسازی هوا
  • 90% پاکسازی مجاری تنفسی
  • 90% رایحه علفی
  • 70% رایحه کافوری
  • 80% تلخ
  • 90% خنک
  • 90% چاکرای گلو

وضعیت: موجود

قیمت عادی: ‎1٬373٬130ریال

Special Price ‎1٬098٬504ریال

عدد

بقیه مشتریان چرا این محصول را خریده اند؟


 

خواص در آروماتراپی

 نام درخت اکالیپتوس معمولاً با خرس های کوآلا همراه است زیرا برگ های اکالیپتوس منبع اصلی غذا آنهاست. روغن اکالیپتوس خالص و ارگانیک دقیقا از همین برگ ها به روش تقطیری استخراج می شود و بوی تند و خالص این برگ ها را دارد. اگرچه استرالیا منشأ و منبع اصلی روغن اکالیپتوس است اما درخت اکالیپتوس و تولید روغن اساسی آن به سایر نقاط جهان از جمله برزیل، اروپا، یونان، چین و هند گسترش یافته است. اگر به اکالیپتوس فکر کنید عطر خنک و کمی تند آن اولین چیزی است که در ذهنتان نقش می بنند و هنگامی که اولین بار عطر روغن اکالیپتوس را استشمام کنید، احساس خنکی تمام وجودتان را فرا می گیرد.

روغن اکالیپتوس برای چاکرا درمانی (چاکرای گلو)

روغن اکالیپتوس برای تعدل چاکرای پنجم فوق العاده است. پنجمین چاکرای اصلی که در ناحیه سیب آدم قرار دارد، چاکرای گلو نامیده میشود. این چاکرا رنگ آبی روشن دارد چاکرای گلو با ارتباطات، بیان شخصی و اظهار حقیقت پیوند دارد و در پایین حنجره قرار گرفته است، چاکرای پنجم همچنین مرکز انرژی ای است که شما از راه آن «صدای درونی» و راهنمایی درونی خودتان را با پروراندن توانایی های خوب شنیدن (روشن شنیدن) دریافت می کنید.برخی از نشانه های عدم تعادل این چاکرا عبارتند از: ترس از صحبت کردن، عدم توانایی در بیان افکار، خجالتی بودن، عدم تعادل بین اعمال و صحبت ها، اضطراب اجتماعی، عدم خلاقیت، لجبازی.

روغن اکالیپتوس در آروماتراپی
 استفاده از روغن اکالیپتوس در بخور سرد یا ریختن چند قطره از آن در اسانس سوز باعث می شود که در هوایی سالم و عاری از هر نوع میکروبی نفس بکشید. این کار به ویژه در فصل زمستان که سرماخوردگی زیاد می شود و آلودگی هوا در شهرهای بزرگ شروع می شود، مثل یک معجزه عمل می کند. از طرف دیگر، روغن اکالیپتوس خاصیت ضد التهابی دارد و می تواند علائم آلرژی های فصلی را بهبود ببخشد و التهاب ریه یا گلو را در زمان سرماخوردگی بسیار کاهش دهد.

روغن اکالیپتوس برای ماساژ

به دلیل رایحه خنک و خواص ضد درد و اسپاسم روغن اکالیپتوس این روغن یکی از بهترین از روغن ها برای ماساژ گرفتگی عضلات، ماساژ سردرد و ماساژ مفاصل می باشد.

اگر درمورد روغن های حامل و اسانسی نمی دانید اینجا را کلیک کنید.

نحوه مصرف آروماتراپی

ماساژ مفاصل: سه قاشق غذاخوری روغن دانه خیار و 10 قطره روغن اکالیپتوس را مخلوط کنید. هر شب پیش از خواب مقداری از این ترکیب را بر محل درد ماساژ دهید.

ماساژ عضلات: سه قاشق غذاخوری روغن دانه خیار و 10 قطره روغن اکالیپتوس را مخلوط کنید. بعد از ورزش و یک حمام داغ مقداری از این ترکیب را بر عضلات ماساژ دهید.

ماساژ سردرد: یک قاشق غذاخوری روغن دانه خیار و 5 قطره روغن اکالیپتوس را مخلوط کنید. مقداری از این ترکیب را بر پیشانی و کف سر ماساژ دهید و یک حوله گرم دور سرتان بپیچید و بعد از نیم ساعت دوش آب گرم بگیرید.

چاکرادرمانی: یک قاشق غذاخوری روغن دانه خیار و 5 قطره روغن اکالیپتوس را مخلوط کنید. مقداری از این ترکیب را پیش از یوگا و مدیتیشن بر محل چاکرای گلو (روی گلو) ماساژ دهید.

رایحه درمانی با دیفیوزر یا اسانس سوز: زمانیکه فضای خانه و یا محل کار خود را آماده کردید و زمانی برای خلوت با خود داشتید دو تا پنج قطره از روغن اکالیپتوس را در دستگاه دیفیوزر، دستگاه بخور دارای مخزن و یا اسانس سوز بریزید تا در خانه پخش شود.

استفاده از اسپری: یک ظرف اسپری را با آب سرد پر کنید یک تا سه قطره از روغن اکالیپتوس را داخل ظرف اسپری بریزید و قبل از هر بار مصرف خوب بهم بزنید. پیش از شروع مدیتیشن و یا یوگای مخصوص این چاکرا مقداری از محلول داخل ظرف اسپری را در هوا پخش کنید.

گواهی نامه اصالت

روغن اکالیپتوس موکشا توسط کارخانه موکشا لایف استایل که اصالتا کارخانه ای اتریشی و دارای شعبه در هند می باشد. کلیه محصولات این شرکت در تولید، واردات و بسته بندی دارای استاندارد ها و گواهینامه های زیر می باشند:

نظرات

این محصول را خریداری کرده اید؟ برای به اشتراگ گذاشتن نظر خودتان باید اول وارد حساب کاربریتان شوید.
ورود به حساب کاربری
میانگین امتیاز این محصول از دیدگاه خریداران:
نرگس
ارسال در تاریخ 6 11 1398

عین خود برگ های اکالیپتوس

عطرش دقیقا مثل برگ های اکالیپتوس هست و معلومه که خیلی خالصه.

عاشق عطرها
سن: 35-44
ارسال در تاریخ 6 11 1398

احساس خنکی

اگر به عطرهای تلخ و خنک علاقه دارید حتما این روغن اکالیپتوس رو بگیرید من هر روز داخل بخور سرد می ریزم و در حین کار کردن از عطر و خنکیش و .... لذت می برم.