روغن لوندین خالص و ارگانیک

کد کالا: e-oile-845

روغن لوندین خالص و ارگانیک

نوع روغن: اسانسی
نحوه تولید: تقطیر با بخار آب گل لوندین (steam distillation)
محل تولید: هند


 
اگر در مورد روغن های حامل و اسانسی نمی دانید اینجا کلیک کنید

وزن : 15 میلی لیتر
کاربرد در آروماتراپی:
  • 80% ضد افسردگی
  • 70% افزایش تمرکز
  • 75% افزایش مثبت نگری
  • 60% رایحه گلی
  • 85% رایحه علفی
  • 50% خنک
  • 90% چاکرای تاج

وضعیت: موجود

قیمت : ‎1٬663٬500ریال
عدد

بقیه مشتریان چرا این محصول را خریده اند؟


 

خواص در آروماتراپی

لوندین یک درختچه همیشه سبز معطر از خانواده اسطوخودوس اما بسیار بزرگتر از لوندر یا اسطوخودوس است. این درختچه دارای برگ های سبز و باریک است که گل های بنفش-آبی بسیار زیبایی دارد. لوندین در نزدیکی دریاها در اسپانیا، ایتالیا و فرانسه تکامل یافته و اکنون در همین کشورها به صورت تجاری تولید می شود. روغن استخراج شده از ساقه ها و گل های گیاه لوندین به دلیل داشتن مقادیر زیاد کامفور برخلاف رایحه گلی روغن اسطوخودوس (لوندر) رایحه ای بیشتر گیاهی و خنک و نسبت به روغن اسطوخودوس رایحه تندتری دارد.

خواص روغن لوندین برای چاکرادرمانی (چاکرای تاج)
روغن اسانسی لوندین برای به تعادل رساندن چاکرای هفتم یکی از بهترین روغن هاست. چاکرای هفتم دقیقا در فرق سر قرار دارد و رنگش ارغوانی مایل به قرمز است. از راه چاکرای هفتم، به الهام الهی و خلاقیت الهی مان دست می یابیم. این مرکز رؤیای وجود ماست، این چاکرا جایی است که همه ی آگاهی ها به هم می پیوندند؛ جایی که دانسته ها از همه ی چاکراها گرد می آیند. چیزهایی که شاید احساس متفاوتی به وجود آورند، اکنون به یکدیگر می پیوندند. بنابراین می توانید مفهوم کلیت را شکل دهید، تصویر کامل، این الهام خالص شماست، یکپارچگی. در صورت عدم تعادل این چاکرا شما دچار احساسات زیر می شوید: : بیگانگی، بی عاطفه بودن، سردرگمی، عدم توانایی در تصمیم گیری، زندگی کردن در ذهن به جای زندگی کردن جسم. با استفاده از روغن لوندین می توانید این چاکرا به تعادل باز گردانید.

خواص روغن لوندین برای رایحه درمانی
روغن اسانسی لوندین برای کسانی که افسردگی را پشت سر می گذارند یا هرگونه شکست در زندگی را تجربه می کنند بسیار موثر عمل می کند. چند قطره روغن لوندین را در اسانس سوز بریزید و اجازه دهید عطر آن کل فضا را پر کند؛ تنفس در این فضا و استشمام عطر روغن لوندین به کنترل احساسات و تقویت سیستم عصبی شما کمک می کند و همچنین با تقویت قدرت ذهنی و افزایش اعتماد به نفس و امید، روند بهبود حال روحی تان را سرعت می بخشد. علاوه بر این، روغن لوندین برای پاکسازی سینوس ها و بهبود علائم آنفلانزا و سرماخوردگی نیز بسیار موثر است. درنتیجه داشتن یک شیشه روغن لوندین به معنی تضمین داشتن حال خوب و سلامت ذهن و روح شماست.

خواص روغن لوندین برای ماساژ
روغن لوندین به دلیل داشتن خواص آرامش بخش قوی می تواند روغنی فوق العاده برای ماساژ ریلکسی باشد. با ماساژ این روغن بر روی پوست، پخش شدن رایحه خنک و پاکش در هوا و ورودش به جریان تنفسی شما و وارد شدن روغن به سیستم گردش خون شما؛ آرام آرام استرس ها، تنش ها و اضطراب ها از ذهن شما جدا شده و جایشان را آرامشی عمیق پر می کند.علاوه بر ماساژ ریلکسی، روغن لوندین برای ماساژ سردرد نیز فوق العاده است؛ به خصوص اگر سرددرتان عصبی باشد روغن لوندین با آرام کردن اعصاب سر می تواند به بهبود سردرد شما کمک زیادی بکند.

 

نحوه مصرف آروماتراپی

گواهی نامه اصالت

نظرات