پکیج مرطوب کننده قوی جوجوبا و شی باتر

کد کالا: T-901

پکیج مرطوب کننده قوی جوجوبا و شی باتر

محل تولید: هند


چرا پکیج‌های نارین‌گل؟
اگر در مورد روغن های حامل و اسانسی نمی دانید اینجا کلیک کنید

وزن : 50ml روغن جوجوبا + 40g شی باتر
مناسب برای:
  • پوست نرمال
  • پوست خشک

وضعیت: موجود

قیمت عادی: ‎3٬994٬820ریال

Special Price ‎3٬595٬338ریال

عدد

 

خواص پوست و مو

نمایش بیشتر نمایش کمتر

چرا پکیج مرطوب کننده قوی جوجوبا و شی باتر

بگذارید همین‌جا مستقیم و شفاف بگوییم؛ این باکس یکی از بهترین باکس‌ها مرطوب کننده در جهان است. علاوه بر این، یکی از پراستفاده‌ترین باکس‌های نارین‌گل نیز است. دلیلش کاملا مشخص است. هر دو این محصولات در مرطوب کردن پوست فوق‌العاده هستند و در کنار اینکه پوستتان نرم و لطیف خواهد شد، این دو روغن برای رفع چین و چروک و تغذیه کامل پوست، بسیار قوی و پراستفاده هستند. در ادامه خواص بهترین‌های مرطوب کننده در جهان را بخوانید .

جوجوبا، مرطوب کننده‌ای سبک، قوی، پراستفاده

در تمام منابع علمی یا در بسیاری از محصولات مرطوب کننده در جهان، روغن جوجوبا جز محبوب‌ترین و پرتکرارترین روغن‌ها است. بافت بسیار سبک و جذب فوق‌العاده این روغن از یک طرف، و دارا بودن ساختاری شبیه به سبوم یا چربی طبیعی پوست دلایلی است که روغن جوجوبا را بسیار در جهان محبوب کرده است. استفاده این روغن می تواند کمبود سبوم طبیعی پوست را جبران کند و رطوبت و چربی آن را به تعادل برساند. به همین دلیل یک روغن فوق العاده برای رفع خشکی پوست است. روغن جوجوبا به دلیل ساختار سبک و جذب فوق‌العاده برای انواع پوست، حتی پوست چرب، سبب چرب شدن بیشتر و جوش نخواهد شد.

شی باتر ، مرطوب کننده افسانه‌ای

در داستان‌ها آمده ، کلئوپاترا برای درمان خشکی پوست وآسیب های پوستی ناشی از تابش آفتاب از کره شی استفاده می‌کرده است . اگر داستان‌ها را کنار بگذاریم، ویژگی‌ اصلی شی‌باتر ویتامین A موجود در آن است و در کنار سایر ویتامین های موجود در کره شی مانند ویتامین E، F وD یک تیم هماهنگ و حرفه‌ای برای نرم و مرطوب کردن پوست را تشکیل می‌دهند. علاوه براین ویتامین‌های A و E منابع غنی اسیدهای چرب هستند و این اسیدهای چرب موجود در کره شی کارخود را به خوبی بلد بوده و استادانه رطوب پوست را افزایش می‌دهند و نرمی و لطافت پوست را تامین می کنند.

پکیجی که قهرمان مرطوب کننده هاست

همان‌طور که گفتیم این دو محصول جز بهترین مرطوب کننده‌ها در جهان هستند. با ترکیب این کره و روغن جوجوبا، مرطوب کننده‌ای کاملا ارگانیک دارید که شما را از انواع لوسیون و کرم مرطوب کننده، بی‌نیاز می‌کند. مرطوب کننده‌ای پوست شما را کاملا تغذیه می‌کند و به مرور سلامت پوست شما را در مقابل چین و چروک و التهاب و خشکی بیمه می‌کند.

نحوه مصرف پوست و مو

گواهی نامه اصالت

نظرات