خاک رس سفید زئولیت ارگانیک(مناسب انواع پوست)

کد کالا: clay-10

خاک رس سفید زئولیت ارگانیک(مناسب انواع پوست)

محل تولید: هند
تخصص در مراقبت از پوست: پاکسازی، سم زدایی و کوچک کننده منافذ انواع پوست ها

اگر در مورد روغن های حامل و اسانسی نمی دانید اینجا کلیک کنید

وزن : 40 گرم
کاربرد برای پوست و مو:
  • 70% ضد جوش
  • 90% ضد چروک
  • 60% لایه بردار
  • 85% کوچک کردن منافذ
  • 80% پاکسازی پوست
مناسب برای:
  • پوست چرب
  • پوست نرمال
  • پوست مختلط
  • پوست خشک

وضعیت: موجود

قیمت : ‎617٬500ریال
عدد

بقیه مشتریان چرا این محصول را خریده اند؟


 

خواص پوست و مو

نمایش بیشتر نمایش کمتر

در دنیای مدرن امروز، آلودگی های زیست محیطی همواره سلامت انسان ها را تهدید می کنند و این شامل سلامت پوست نیز می شود. اگر به دنبال یک ماسک پوست ملایم برای پاکسازی و سم زدایی پوستتان هستید و می خواهید به صورت روزانه از آن استفاده کنید، خاک رس زئولیت همان ماسکی است که به آن احتیاج دارید. خاک رس زئولیت نیز مانند سایر خاک های رس متخصص سم زدایی، پاکسازی و بستن منافذ باز پوست است با این تفاوت که برای انواع پوست قابل استفاده است. از طرف دیگر برخلاف سایر خاک های رس که تنها یک بار در هفته قابل استفاده هستند، با خاک رس زئولیت می توانید با خیال راحت هر روز پوستتان را پاکسازی و سم زدایی کرده و از داشتن پوستی تمیز، روشن و لطیف لذت ببرید. با توجه به اینکه خاک رس زئولیت بسیار موثر عمل می کند و همچنین به سرعت تاثیر خود را روی پوست صورت نشان می دهد، در بسیاری از اِسپا ها و مراکز ماساژ که خدمات زیبایی طبیعی ارائه می دهند خاک رس زئولیت استفاده می شود.

تخصص اصلی خاک رس زئولیت: پاکسازی، سم زدایی و کوچک کننده منافذ انواع پوست ها
خاک رس زئولیت متخصص سم زدایی و پاکسازی انواع مختلف پوست است. فرقی ندارد که پوستتان چرب، مختلط، معمولی، خشک و یا حساس باشد. خاک رس زئولیت توانایی پاکسازی هر نوع پوستی را دارد و بدون آن که موجب خشکی، قرمزی و یا التهاب شود، پوست را سم زدایی می کند. این قدرت پاکسازی خاک رس زئولیت به یون های موجود در زئولیت مربوط می شود. هنگامی که خاک رس زئولیت را به صورت ماسک روی صورت خود قرار می دهید، آلودگی ها و چربی های اضافه را از اعماق پوست به خود جذب می کند و با خود به سطح پوست می آورد. وقتی صورت خود را شست و شو می دهید تمام این ناخالصی ها از روی پوست شما پاک شده و بعد از مدت ها سلول های پوست می توانند یک نفس راحت بکشند. باقی مانده مواد آرایشی، آلودگی ها، سموم و تمامی ناخالصی ها که در حفره های پوست جا خوش کرده اند، توسط خاک رس زئولیت خارج شده و با مواد معدنی مفید از جمله سیلیکا که برای داشتن یک پوست سالم و زیبا بسیار ضروری است جایگزین می شوند؛ بنابراین خاک رس زئولیت در حین پاکسازی و سم زدایی پوست، آن را به بهترین شکل تغذیه می کند. از طرف دیگر خاک رس زئولیت برای بستن منافذ باز پوست بسیار مناسب است به این ترتیب که به خوبی حفره های پوست را تخلیه و کوچک کرده و ظاهری زیبا به پوست صورتتان می بخشد.

مهارت های دیگر خاک رس زئولیت برای پوست
همان طور که گفتیم خاک رس زئولیت متخصص پاکسازی و سم زدایی و بستن منافذ باز پوست است که همین تخصص ها منجر به مهارت های دیگر خاک رس زئولیت می شوند. به عنوان مثال خاک رس زئولیت با تخلیه کردن خفره های پوست باعث از بین رفتن جوش های سر سیاه و جوش های زیر پوستی می شود. از طرف دیگر با پاکسازی پوست و از بین بردن چربی های اضافه آن مانع از زدن جوش های جدید می شود. خاک رس زئولیت همچنین در مبارزه با علائم پیری مهارت ویژه ای دارد و دلیل آن به خواص آنتی اکسیدانی آن بر میگردد که با از بین بردن رادیکال های آزاد و نوسازی سلول های تخریب شده، چین و چروک ها را کاهش داده و در نتیجه فرآیند پیری را به تاخیر می اندازد. بنابراین مهارت های خاک رس زئولیت شامل موارد زیر است:
• ضد چروک و پیری
• ضد جوش و آکنه

نحوه مصرف پوست و مو

گواهی نامه اصالت

نظرات