روغن حامل هسته انار خالص ارگانیک

کد کالا: oils-231

روغن حامل هسته انار خالص ارگانیک

کد کالا : oils-231
کاربرد:
  • ضد جوش
  • ضد لک و روشن کننده
  • ضد چروک
  • لایه بردار
مناسب برای:
  • پوست چرب
  • پوست نرمال
  • پوست مختلط
  • پوست خشک
وزن : 50 میلی لیتر
‎1٬343٬000ریال

وضعیت: موجود

تضمین خلوص
شیوه ی ارسال

محل تولید: هندوستان
نوع روغن:‌حامل
تخصص برای پوست: ضد چروک و پیری

 

توضیحات محصول

نمایش بیشتر نمایش کمتر

آیا می دانستید که می توانید روند پیر شدن را به تعویق انداخته و برای همیشه پوستتان جوان و زیبا باقی بماند؟ مطمئن باشید اگر همیشه یک شیشه روغن هسته انار در خانه داشته باشید، جوان خواهید ماند. خواص روغن هسته انار برای پوست بسیار متنوع است اما از بین آنها ، تخصص اصلی روغن هسته انار رفع چین و چروک، خط لبخند و ... است. وقتی استفاده منظم از روغن هسته انار را آغاز کنید، خیلی زود متوجه تغییراتی در پوست خود می شوید. چین و چروک ها محو می شوند، پوستتان صاف و شفاف شده و جوانی و زیبایی بار دیگر در چهره تان موج می زند. البته اگر استفاده منظم از روغن هسته انار را از سنین جوانی شروع کنید و ادامه دهید، خواهید دید که روزها و سال ها می گذرند اما پوست شما هرگز چروک نمی شود و جوانی در تمام طول زندگی همراه شما خواهد بود. شاید برایتان سوال پیش آید که بر چه اساسی تا این حد مطمئن در مورد یکی از مهم ترین خواص روغن هسته انار برای پوست یعنی خاصیت جوان سازی روغن هسته انار حرف می زنیم؟ روغن هسته انار در برابر عواملی که باعث پیری می شوند، یک ارتش کامل و بی نقص دارد. روغن هسته انار سرشار از ویتامین E، K و C و همچنین اسید چرب امگا 5 است که مانند دژی مستحکم در مقابل رادیکال های آزاد که عامل اصلی چین و چروک پوست است، قرار می گیرند و همچنین با تقویت کلاژن سازی، به جوان سازی پوست کمک می کنند. در ادامه به طور کامل توضیح خواهیم داد که چگونه روغن هسته انار با تکیه بر این ویتامین ها و امگا 5، از پس همه عواملی که منجر به پیری می شوند بر می آید.

تخصص اصلی روغن هسته انار برای پوست: جوانسازی و ضد چروک برای پوست های چرب و مختلط
همان طور که گفتیم در بین تمام خواص روغن هسته انار برای پوست، روغن هسته انار متخصص از بین بردن چین و چروک است. اصلی ترین عامل ایجاد چین و چروک رادیکال های آزاد هستند. رادیکال های آزاد به شکل های مختلف خود را نشان می دهند به عنوان مثال تغییراتی در رنگ پوست ایجاد می کنند، باعث شل شدن و افتادگی پوست صورت شده و با از بین بردن کلاژن های پوست باعث ایجاد چین و چروک می شوند. برای مبارزه با این رادیکال های آزاد، باید از روغنی استفاده کنیم که حاوی آنتی اکسیدان باشد زیرا آنتی اکسیدان ها قهرمان مبارزه با رادیکال های آزاد هستند. روغن هسته انار هم که سرشار از ویتامین E و C بوده و یک آنتی اکسیدان درجه یک است، رادیکال های آزاد را قهرمانانه شکست می دهد. پس از آنکه روغن هسته انار، رادیکال های آزاد را از سر راه کنار می زند، نوبت به کلاژن سازی پوست می رسد. اما کلاژن چیست؟ کلاژن ماده ای است که تولید آن در پوست سبب جوانی پوست و جلوگیری از پیر شدن پوست می شود و باز هم روغن هسته انار با داشتن مقادیر زیادی از اسید پونیسیک و فیتوسترول ، به تولید و بازسازی کلاژن های از دست رفته پوست پرداخته و از همه مهم تر مدت زمان بسیار بیشتری کلاژن ها را در پوست شما نگه می دارد. علاوه بر این روغن هسته انار پوست را سفت تر و منعطف تر می کند و در نتیجه ایجاد چین و چروک متوقف شده و در نتیجه با بهره بردن از فواید روغن هسته انار برای پوست، می توانیم پوستی نرم، لطیف، کشیده، صاف و جوان داشته باشیم. نکته قابل توجه درباره روغن هسته انار این است که روغن هسته انار روغنی بسیار سبک و قابل استفاده حتی برای چرب ترین پوست ها است و کسانی که پوست خشک و حساسی دارند بهتر است برای رفع چین و چروک و جوانسازی پوست خود از روغن هسته زردآلو که درست مانند روغن هسته انار یک اکسیر جوانی محسوب می شود، استفاده کنند.

دیگر مهارت های روغن هسته انار برای پوست:
خواص روغن هسته انار برای پوست به تخصص اصلی آن یعنی جوانسازی پوست محدود نمی شود. روغن هسته انار مهارت هایی نیز دارد به عنوان مثال یکی از مهم ترین فواید روغن هسته انار برای پوست، ضد لک بودن آن است. روغن هسته انار برای لک، فوق العاده عمل می کند به طوری که از نتیجه آن شگفت زده خواهید شد. علاوه بر این، روغن هسته انار یک لایه بردار طبیعی و بسیار ملایم است که پوست را پاکسازی می کند، لک ها را از بین برده و باعث روشن و شفاف شدن پوستتان می شود. خواص روغن هسته انار برای پوست بیشمار است ولی به طور خلاصه شامل موارد زیر می شود:
• ضد لک
• روشن کننده
• ضد جوش
• درمان زخم و جای جوش
• مرطوب کننده
• درمان اگزما
• درمان آفتاب سوختگی
• ضد التهاب

روغن های اسانسی که به تخصص اصلی روغن هسته انار برای پوست کمک می کنند:
روغن مر خاصیت ضد پیری و ضد چین و چروک دارد و در کنار روغن هسته انار که متخصص جوانسازی پوست است، می تواند بهتر از همیشه از این خاصیت خود برای پوست شما استفاده کند. روغن بذر هویج نیز متخصص رفع چین و چروک است و استفاده از آن با روغن هسته انار به مراتب تاثیرگذاری بهتری خواهد داشت. البته که شما روغن هسته انار را به تنهایی هم می توانید برای پوست خود مصرف کنید و از این بابت هیچ مانعی وجود ندارد. اما ترکیب روغن هسته انار با روغن هایی مثل بذر هویج و روغن اسانسی مر، اثربخشی خاصیت جوانسازی روغن هسته انار را سرعت می بخشد.

نحوه مصرف

طرز استفاده روغن هسته انار برای پوست
روغن هسته انار تنها شب ها باید مصرف شود و پس از مصرف آن نباید ده تا دوازده ساغت در نور مستقیم خورشید قرار گرفت و پس از خروج از منزل در روز بعد از مصرف این روغن باید از ضد آفتاب قوی استفاده شود.
درمان چین و جروک پوست
برای درمان چین و چروک و جلوگیری از چین و چروک پوست 3 قاشق غذاخوری روغن هسته انار را با 10 قطره روغن دانه هویج مخلوط نمایید و هر شب دو تا چهار قطره از آن را در آخرین مرحله از روتین پوستی روی پوست تمیز ماساژ دهید.
درمان لک ها
برای درمان لک ها 3 قاشق غذاخوری روغن هسته انار را با 10 قطره روغن بهار نارنج مخلوط نمایید و هر شب دو تا چهار قطره از آن را در آخرین مرحله از روتین پوستی روی پوست تمیز ماساژ دهید.
درمان اسکار
برای درمان جوش 3 قاشق غذاخوری روغن هسته انار را با 10 قطره روغن بهارنارنج مخلوط نمایید و هر شب دو تا چهار قطره از آن را در آخرین مرحله از روتین پوستی روی پوست تمیز ماساژ دهید.
آبرسانی پوست چرب و مختلط
برای درمان جوش 3 قاشق غذاخوری روغن هسته انار را با 10 قطره روغن سروکوهی مخلوط نمایید و هر شب دو تا چهار قطره از آن را در آخرین مرحله از روتین پوستی روی پوست تمیز ماساژ دهید.
آبرسانی پوست دهیدراته
برای درمان جوش 3 قاشق غذاخوری روغن هسته انار را با 10 قطره روغن ترنج مخلوط نمایید و هر شب دو تا چهار قطره از آن را در آخرین مرحله از روتین پوستی روی پوست تمیز ماساژ دهید.
آبرسانی پوست خشک
برای درمان جوش 3 قاشق غذاخوری روغن هسته انار را با 10 قطره روغن مر مخلوط نمایید و هر شب دو تا چهار قطره از آن را در آخرین مرحله از روتین پوستی روی پوست تمیز ماساژ دهید.
مضرات روغن هسته انار
روغن هسته انار نباید توسط زنان باردار و شیرده مصرف شود.
روغن هسته انار تنها برای مصرف خارجی است و به هیچ عنوان نباید خرده شود.
قبل از استفاده از روغن هسته انار مقداری از آن را روی ناحیه ای کوچکی از پوست دست تست کنید.
در صورت وجود حساسیت استفاده از روغن را متوقف کنید.
به دلیل اینکه حساسیت به روغن ها در افراد مختلف ممکن است متفاوت باشد ، یک مساله شخصی محصوب شده و مربوط به کیفیت و خلوص روغن ها نمی باشد در صورت داشتن حساسیت مشتری به روغن های نارین گل، نارین گل از پس گرفتن محصول معذور می باشد.

گواهی نامه ها

روغن هسته انار خالص و ارگانیک موکشا توسط کارخانه موکشا لایف استایل که اصالتا کارخانه ای اتریشی و دارای شعبه در هند می باشد. کلیه محصولات این شرکت در تولید، واردات و بسته بندی دارای استاندارد ها و گواهینامه های زیر می باشند:

نظرات

میانگین امتیاز این محصول از دیدگاه خریداران:

این محصول را خریداری کرده اید؟ برای به اشتراگ گذاشتن نظر خودتان باید اول وارد حساب کاربریتان شوید. ورود به حساب کاربری

Mini
ارسال در تاریخ 13 12 1398

سلام

من قبلا از این محصول استفاده کردم و کیفیت بسیار خوبی داشته ولی برای گرفتن نتیجه باید ی مدتی به صورت مداوم استفاده بشه

آیا خرید این محصول را به دیگران پیشنهاد می کنید؟بله حتماً
آترا
نوع پوست: مختلط
سن: 25-34
ارسال در تاریخ 8 12 1398

روغنی کاملا سبک و زود جذب

تاثیرات بسیار مثبتی بر چروک های صورت مادرم داشت. به عنوان روغن حامل با روغن اسانسی درخت چای برای جوش های صورتم عالی عمل کرد.

آیا خرید این محصول را به دیگران پیشنهاد می کنید؟بله حتماً
الف
نوع پوست: خشک
سن: +65
ارسال در تاریخ 2 12 1398

درود. روغن هسته انار و بهار نارنج رو واسه مامانم سفارش دادم

حدود یک هفته هست داره ازش استفاده می کنه چند هفته دیگه در مورد تاثیرش بازم پیام میدم

آیا خرید این محصول را به دیگران پیشنهاد می کنید؟بله حتماً
هما
نوع پوست: چرب
سن: 25-34
ارسال در تاریخ 6 02 1398

ترمیم کننده زخم و روشن کننده و پاکسازی کننده پوست و لیفت کننده

بعد از سه الی چهار روز استفاده از این روغن ، هم اثر پاکسازی کنندگی و روشن کنندگیش رو میشه دید هم حالا لیفت و ترمیم کنندگی زخم و جای زخم رو میشه دید

آیا خرید این محصول را به دیگران پیشنهاد می کنید؟بله حتماً
سیده زهرا
نوع پوست: مختلط
سن: 18-24
ارسال در تاریخ 20 12 1397

برای پوست مختلطم مناسب بود

مرطوب و نرم کنندگی خوبی داره.
شخصا ظرف های قبلیگ(قطره ای) رو ترجیح میدهم.

آیا خرید این محصول را به دیگران پیشنهاد می کنید؟بله شاید
شاه پری
ارسال در تاریخ 19 10 1397

لایه بردار فوق العاده

درود.روغن هسته انار هم ضد جوش هم جای جوش رو کامل از بین میبره.شب موقع خواب به پوستم میزنم صبح کاملا جذب پوستم شده و ظاهر پوستم کاملا ماته.موقع شستن حالت پیلینگ عمل میکنه.یعنی قشنگ معلومه لایه برداری میکنه.چربی پوست رو خیلی خوب کنترل انجام میشه.برای چروک ریز دور چشم و سیاهیش هم خیلی تاثیر گذاره.

عسل
ارسال در تاریخ 27 05 1397

پیام شخصی

روغن خیلی شفاف و تمیزیه هیچ بوییم نداره . در کل روغن انار عالیه برای پوست . من تازه دستم رسیده ایشالله که جواب بگیرم .