باکس آروماتراپی پاییز پرتقالی

میخک _ پرتقال _ دارچین

کد کالا: aroma1

وضعیت: موجود

قیمت : ‎531٬367 تومان
قیمت : ‎531٬367 تومان
عدد

باکس آروماتراپی پاییز پرتقالی

میخک _ پرتقال _ دارچین


کاربرد در آروماتراپی:
  • ضد افسردگی
  • نشاط آور و انرژی زا
  • افزایش مثبت نگری
  • افزایش ثبات
  • رایحه مرکبات
  • رایحه خاکی
  • رایحه ادویه ای

محل تولید: هند

وزن : 10ml روغن میخک + 10ml روغن پرتقالی + 10ml روغن دارچین
certificate-desktop

خواص در آروماتراپی +

روغن پرتقال نت اولیه باکس

روغن پرتقال رایحه‌ای شیرین دارد و علاوه بر اینکه یک آرام بخش بسیار قوی است، موجب نشاط و سرزندگی نیز می‌شود؛ همچنین با ریختن روغن پرتقال در اسانس سوز،علاوه بر لذت استشمام عطر آن، می‌توانید هوای منزل خود را نیز ضد عفونی کنید.

روغن دارچین نت میانی

روغن اسانسی دارچین برگ برنده این باکس آروماتراپی است. عطر بسیار خاص دارچین که ادویهای و شیرین و کمی هم چوبی است، این باکس را بسیار منحصر به فرد می‌کند. این عطر در کنار روغن اسانسی پرتقال و میخک که ترکیب جالبی از عطرهای شیرین را تشکیل می‌دهند که بسیار نشاط آوراست . روغن دارچین در آروماتراپی یک روغن بسیار مهم است و یکی از روغن‌های پر استفاده در جهان برای آروماتراپی است. عطر شیرین و ادویه ای خاص روغن دارچین و از طرف دیگر خواص فوق العاده در آروماتراپی باعث این محبوبیت است. روغن دارچین موجب افزایش عملکرد مغز و در نتیجه افزایش خلاقیت و بهره وری می‌شود.رایحه این روغن به تسکین علائم سرماخوردگی و آنفلانزا کمک می‌کند و برای درمان سردرد یک انتخاب هوشمندانه است.

روغن میخک نت نهایی

روغن میخک نیز با رایحه چوبی خود این پکیج را کامل میکند. روغن میخک علاوه بر اینکه به رفع مشکلات تنفسی کمک میکند بسیار انرژیزا میباشد و استشمام آن خستگی تمام روز را از تنتان بیرون میکند و به شما انرژی دوباره میبخشد. ترکیب این سه روغن یک آرام بخش به تمام معنا است. که درابتدا زیر نت نعناع فلفلی پنهان شده با گذشت زمان بیشتر به مشام میرسد و رایحه پخش شده در اتاق از خنک شروع شده و آرام آرام ملایم و گرم و گلی میشود. در مجموع اگر از رایحههای خنک و نعنایی لذت میبرید ما مطمئنیم تجربه استشمام رایحه نعناع فلفلی در کنار یلنگ یلنگ برای شما بسیار متفاوت، کمنظیر و آرامش بخش خواهد بود.

وقت لذت بردن از پاییز پرتقالی

روغن میخک نیز با رایحه چوبی خود این پکیج را کامل می‌کند. روغن میخک علاوه بر اینکه به رفع مشکلات تنفسی کمک می‌کند بسیار انرژی‌زا می‌باشد و استشمام آن خستگی تمام روز را از تنتان بیرون می‌کند و به شما انرژی دوباره می‌بخشد. ترکیب این سه روغن یک آرام بخش به تمام معنا است، که درابتدا زیر نت پرتقال پنهان شده با گذشت زمان بیشتر به مشام میرسد و رایحه پخش شده در اتاق از خنک شروع شده و آرام آرام ملایم و گرم و گلی می‌شود. در مجموع اگر از رایحه های خنک و نعنایی لذت میبرید ما مطمئنیم تجربه استشمام رایحه روغن میخک در کنار روغن دارچین برای شما بسیار متفاوت، کم نظیر و آرامش بخش خواهد بود.

نحوه مصرف آروماتراپی +

رایحه درمانی با دیفیوزر یا اسانس سوز: سه قطره روغن پرتقال، دو قطره روغن دارچین و یک قطره روغن میخک را ترکیب کنید و زمانیکه فضای خانه و یا محل کار خود را آماده کردید و زمانی برای خلوت با خود داشتید دو تا پنج قطره از روغن این ترکیب را در دستگاه دیفیوزر، دستگاه بخور دارای مخزن و یا اسانس سوز بریزید و از رایحه نشاط آور پاییز پرتقالی لذت ببرید.


استفاده از اسپری: یک ظرف اسپری را با آب سرد پر کنید 10 قطره از ترکیب سه قطره روغن پرتقال، دو قطره روغن دارچین و یک قطره روغن میخک را داخل ظرف اسپری بریزید و قبل از هر بار مصرف خوب بهم بزنید. پیش از شروع مدیتیشن و یا یوگا مقداری از محلول داخل ظرف اسپری را در هوا پخش کنید.


گواهی نامه اصالت +

محصولات نارین گل، توسط کارخانه اتریشی موکشا لایف استایل تولید می‌شوند. کلیه محصولات این شرکت در تولید، واردات و بسته بندی دارای استانداردها و گواهینامه‌های زیر می‌باشند

نظرات کاربران

بقیه مشتریان چرا این محصول را خریده اند؟

این محصول را خریداری کرده اید؟ برای به اشتراگ گذاشتن نظر خودتان باید اول وارد حساب کاربریتان شوید.
ورود به حساب کاربری
میانگین امتیاز این محصول از دیدگاه خریداران:
سهیل
سن: 18-24
نوع پوست: مختلط
مورد استفاده: رایحه درمانی و ماساژ
ارسال در تاریخ 4 08 1399

ترکیب عالی

از شارپ بودن رایحه ها کاملا مشخصه که اسانس ها خالص هستند ممنون از نارین گل.

آیا خرید این محصول را به دیگران پیشنهاد می کنید؟بله حتماً
مهدی
سن: 35-44
مورد استفاده: رایحه درمانی و ماساژ
رایحه مورد علاقه: چوبی
ارسال در تاریخ 5 06 1399

رایحه خاص

خیلی خیلی خوب بود ... برای من که علاقه به عطر دارم .. خیلی خاص و بوی اصیلی داشت ... امید که با این شرایط اقتصادی که برای مردم وجود داره ...قیمتها همیشه جوری باشه که همه بتونن استفاده کنن .. واقعا من که مشتری شدم و برام خاص و جالب بود

آیا خرید این محصول را به دیگران پیشنهاد می کنید؟بله حتماً
سارا
ارسال در تاریخ 3 10 1398

خیلی عالی

اصن فوق العاده ست. کاملا بهش اعتیاد پیدا کردم. یه حس سرزندگی و شادابی به آدم می ده. خیلی خوبه. ممنون.