پکیج آروماتراپی پاییز پرتقالی

کد کالا: aroma1

پکیج آروماتراپی پاییز پرتقالی

محل تولید: هند


چرا پکیج‌های نارین‌گل؟
اگر در مورد روغن های حامل و اسانسی نمی دانید اینجا کلیک کنید

وزن : 15ml روغن میخک + 15ml روغن پرتقالی + 15ml روغن دارچین
کاربرد در آروماتراپی:
 • 75% ضد افسردگی
 • 70% نشاط آور و انرژی زا
 • 90% افزایش مثبت نگری
 • 80% افزایش ثبات
 • 65% رایحه مرکبات
 • 80% رایحه خاکی
 • 85% رایحه ادویه ای

وضعیت: موجود

قیمت عادی: ‎4٬570٬500ریال

Special Price ‎4٬113٬450ریال

عدد

قیمت عادی: ‎4٬570٬500ریال

Special Price ‎4٬113٬450ریال

بقیه مشتریان چرا این محصول را خریده اند؟


 

خواص در آروماتراپی

روغن های موجود در باکس

روغن پرتقال نت اولیه باکس

روغن پرتقال رایحه‌ای شیرین دارد و علاوه بر اینکه یک آرام بخش بسیار قوی است، موجب نشاط و سرزندگی نیز می‌شود؛ همچنین با ریختن روغن پرتقال در اسانس سوز،علاوه بر لذت استشمام عطر آن، می‌توانید هوای منزل خود را نیز ضد عفونی کنید.

روغن دارچین نت میانی

روغن اسانسی دارچین برگ برنده این باکس آروماتراپی است. عطر بسیار خاص دارچین که ادویهای و شیرین و کمی هم چوبی است، این باکس را بسیار منحصر به فرد می‌کند. این عطر در کنار روغن اسانسی پرتقال و میخک که ترکیب جالبی از عطرهای شیرین را تشکیل می‌دهند که بسیار نشاط آوراست . روغن دارچین در آروماتراپی یک روغن بسیار مهم است و یکی از روغن‌های پر استفاده در جهان برای آروماتراپی است. عطر شیرین و ادویه ای خاص روغن دارچین و از طرف دیگر خواص فوق العاده در آروماتراپی باعث این محبوبیت است. روغن دارچین موجب افزایش عملکرد مغز و در نتیجه افزایش خلاقیت و بهره وری می‌شود.رایحه این روغن به تسکین علائم سرماخوردگی و آنفلانزا کمک می‌کند و برای درمان سردرد یک انتخاب هوشمندانه است.

روغن میخک نت نهایی

روغن میخک نیز با رایحه چوبی خود این پکیج را کامل میکند. روغن میخک علاوه بر اینکه به رفع مشکلات تنفسی کمک میکند بسیار انرژیزا میباشد و استشمام آن خستگی تمام روز را از تنتان بیرون میکند و به شما انرژی دوباره میبخشد. ترکیب این سه روغن یک آرام بخش به تمام معنا است. که درابتدا زیر نت نعناع فلفلی پنهان شده با گذشت زمان بیشتر به مشام میرسد و رایحه پخش شده در اتاق از خنک شروع شده و آرام آرام ملایم و گرم و گلی میشود. در مجموع اگر از رایحههای خنک و نعنایی لذت میبرید ما مطمئنیم تجربه استشمام رایحه نعناع فلفلی در کنار یلنگ یلنگ برای شما بسیار متفاوت، کمنظیر و آرامش بخش خواهد بود.

وقت لذت بردن از پاییز پرتقالی

روغن میخک نیز با رایحه چوبی خود این پکیج را کامل می‌کند. روغن میخک علاوه بر اینکه به رفع مشکلات تنفسی کمک می‌کند بسیار انرژی‌زا می‌باشد و استشمام آن خستگی تمام روز را از تنتان بیرون می‌کند و به شما انرژی دوباره می‌بخشد. ترکیب این سه روغن یک آرام بخش به تمام معنا است، که درابتدا زیر نت پرتقال پنهان شده با گذشت زمان بیشتر به مشام میرسد و رایحه پخش شده در اتاق از خنک شروع شده و آرام آرام ملایم و گرم و گلی می‌شود. در مجموع اگر از رایحه های خنک و نعنایی لذت میبرید ما مطمئنیم تجربه استشمام رایحه روغن میخک در کنار روغن دارچین برای شما بسیار متفاوت، کم نظیر و آرامش بخش خواهد بود.

 • شیرین
 • آرامش بخش
 • نشاط آور
 • گرم

نحوه مصرف آروماتراپی

گواهی نامه اصالت

نظرات