نارین باکس

چرا نارین باکس؟

پکیج‌های نارین باکس براساس تحقیقات روز تیم تحقیقی نارین‌گل درکنار تجربه مشتریان خوبمان تهیه شده است. فرقی نمی‌کند نوع پوست یا موی شما چیست، ما برای شما باکسی مخصوص طراحی کرده‌ایم که مشکل شما را حل می‌کند. نارین‌باکس‌ها حاوی انواع روغن های خالص و ماسک‌های ارگانیک و... است، اگر از استفاده از محصولات آرایشی بهداشتی شیمیایی با ضررهای فراوانشان پرهیز می‌کنید، نارین‌باکس صددرصد طبیعی را با خیال راحت مصرف کنید. به این‌ ویژگی‌ها تخفیف ده درصدی روی هر باکس و خرید خیلی به صرفه‌تر نارین‌باکس را هم اضافه کنید.

چه نوع باکسی مورد نظرتان است؟

باکس ضد جوش نارین باکس

این باکس مخصوص افرادی است که پوستشان بیش از حد چربی تولید می کند و پوستشان دارای جوش های سرسیاه، سرسفید و منافذ بزرگ است.

جمع قیمت محصولات3٬015٬300ریال

قیمت نارین باکس‎2٬713٬770ریال

خرید باکس ضد جوش

باکس ضد چروک پوست چرب نارین باکس

این پکیج به کاهش چروک های عمیق و متوسط صورت کمک کرده و خاصیت ارتجاع پذیری پوست، تولید و بازسازی کلاژن را افزایش داده و پوست را عمیقا مرطوب می نماید. علاوه بر این با استفاده از این پکیج پوست شما سفت تر و یکدست تر خواهد شد.

جمع قیمت محصولات1٬916٬000ریال

قیمت نارین باکس‎1٬724٬400ریال

خرید باکس ضد چروک پوست چرب

باکس ضد لک نارین باکس

اگر پوستتان دارای لک های قهوه ای، لک های تیره رنگ و لک های ناشی از آفتاب است و احساس می کنید پوست صورتتان کدر و تیره رنگ شده است و می خواهید پوست روشن تر و شفاف تری داشته باشید این پکیج یک پیشنهاد فوق العاده برای شماست.

جمع قیمت محصولات2٬962٬300ریال

قیمت نارین باکس‎2٬666٬070ریال

خرید باکس ضد لک

باکس ضد چروک پوست خشک نارین باکس

این پکیج به کاهش چروک های عمیق و متوسط صورت کمک کرده و خاصیت ارتجاع پذیری پوست، تولید و بازسازی کلاژن را افزایش داده و پوست را عمیقا مرطوب می نماید. با استفاده از این باکس نه تنها چروک های صورت کاهش میابد بلکه پوستتان درخشش و نرمی بی نظیری را تجربه خواهد کرد.

جمع قیمت محصولات2٬020٬000ریال

قیمت نارین باکس‎1٬818٬000ریال

خرید باکس ضد چروک پوست خشک

باکس نرم کننده مو قبل از استحمام

باکس نرم کننده مو قبل از استحمام نارین گل قرار هست این نرمی و درخشش را با محصولات کاملا طبیعی و گیاهی که در سطح جهانی موثر بودنشان به اثبات رسیده است به موهای شما بازگرداند مهم نیست دلیل از دست داشتن درخشش و نرمی موهای شما چیست با خیال راحت طبق دستور روغن های این باکس را مخلوط و روی سر ماساژ دهید و یک لیوان دمنوش خوش طعم هم میل کنید تا روغن ها موهای شما را به تعادل برسانند.

جمع قیمت محصولات2٬578٬000ریال

قیمت نارین باکس‎2٬320٬200ریال

خرید باکس نرم کننده مو قبل از استحمام

باکس ضد ریزش و تقویت کننده مو

با استفاده از محصولات داخل این پکیج طبق دستور، رشد موها از ریشه مو تحریک شده، تعداد و عمق فولیکول های مو افزایش خواهد یافت و موهایی پرپشت تر، پرحجم تر و ضخیم تر خواهید داشت.

جمع قیمت محصولات1٬772٬000ریال

قیمت نارین باکس1٬594٬800ریال

خرید باکس ضد ریزش مو

باکس نرم کننده مو بعد از حمام

با اسپری کردن ترکیب روغن های این باکس بعد از حمام روی موهای نم دار، موهای شما درخشش و نرمی غیرقابل وصفی را بدست خواهد آورد. این باکس پر از لطافت و عطرهای مدهوش کننده هست که حسهای خیلی خوبی را در هر بار مصرف به شما هدیه می دهد و موهایتان نیز تا ساعت ها با عطر شیرین و منحصربه فرد یلنگ یلنگ خوشبو خواهد ماند.

جمع قیمت محصولات2٬576٬100ریال

قیمت نارین باکس2٬318٬490ریال

خرید باکس نرم کننده مو بعد از حمام

نحوه سفارش نارین باکس

1. انتخاب پکیج

بر اساس نوع پوست و مو و مشکلی که می خواهید برطرف شود از میان انواع پکیج‌ها، پکیج مناسب خود را انتخاب کنید.

2. خرید و دریافت نارین باکس

پکیج را به سبدخرید اضافه کرده و خرید خود را تکمیل نمایید. بسته به نوع محل سفارش شما بین 1 تا 5 روز به دست شما خواهد رسید.

3. لذت ببرید و به اشتراک بگذارید

طبق نحوه مصرف داخل پکیج به صورت مداوم استفاده را شروع کنید و تاثیرات ویژه آن را حس کنید.عکس های نارین باکس را با هشتگ narinbox# در اینستا گرام به اشتراک بگذارید و در قرعه کشی یک نارین باکس رایگان شرکت نمایید.