ظرف پلاستکی پمپی با حجم 150 گرمی (استریل شده)

کد کالا: uvp-101

ظرف پلاستکی پمپی با حجم 150 گرمی (استریل شده)

کد کالا : uvp-101

اگر شما از آن دسته مردمی هستید که به مواد شیمیایی اعتماد ندارید و می خواهید محصولات مراقبت از پوست را در خانه با استفاده از مواد خالص طبیعی مخلوط کنید و بعد مصرف نمایید حتما به این وسیله احتیاج پیدا می کنید.


محل تولید : چین


حجم کلی : 150 میلی لیتر


ویژگی های اصلی شیشه پمپی یو وی نارین گل
- دارای در قفل شونده و جلوگیری از ریزش
- استفاده بسیار ساده به دلیل در پمپی
- دارای لوله بزرگ و پهن برای حرکت ساده تر مواد نیمه جامد به سمت در ورودی بدون هیچ مشکلی
- امکان استفاده تا آخرین ذره در داخل شیشه
- دارای شیشه مراقبت از گرمای زیاد و از بین بردن اشعه یو وی
- استریل شده در سازمان انرژی اتمی ایران به صورت کامل

وزن : 150 میلی لیتر

وضعیت: موجود

قیمت عادی: ‎150٬000ریال

Special Price ‎133٬000ریال

عدد
تضمین کیفیت
شیوه ی ارسال

بقیه مشتریان چرا این محصول را خریده اند؟

 

توضیحات محصول

نمایش کمتر

چرا به این شیشه احتیاج دارید ؟
فرض کنید شما در حال درست کردن یک ترکیب از انواع روغن های خالص گیاهی نارین گل هستید. چند روغن حامل و چند روغن اسانسی همراه با مواد دیگر را می خواهید با هم مخلوط کنید و مثلا به موها یا به صورت خودتان بزنید. مخصوصا اگر ماده ای نیمه جامد مثل ژل آلوورا یا روغن نارگیل جز مواد سازنده شما باشند دیگر کار خیلی سخت می شود. شما به وسیله ی احتیاج دارید که وقتی مواد را داخل آن می ریزید به خوبی هم بزنید و با هم مخلوط کنید. تصور کنید بخواهید این ترکیب را در ظرفی کوچک و رو باز انجام بدهید یا در ظرفی در بسته بریزید که با هر تکان دادن آن مخلوط با ارزشتان بیرون بریزد.

حالا یکبار این مراحل را این طور تصور کنید که یک عدد شیشه پمپی یو وی نارین گل را دارید. ابتدا استریل شدن و میکروب زدایی این شیشه به کمک شما می آید و با خیال راحت از عاری از میکروب و باکتری بودن مواد را می توانید داخل آن بریزید. مواد را آماده کنید. حالا در بزرگ و استاندارد این شیشه به گونه ای است که هر شیشه یا ماده ای بسیار ساده وارد آن می شود. چیزی که خیلی سریع نظرتان را جلب می کند در بزرگ پمپی آن است که فلشی روی آن است که به شما نشان می دهد با چرخاندن سر پمپی این شیشه می توانید در ورودی این شیشه را قفل کنید و دیگر با هر فشار پمپ ماده ای خارج نشود تا وقتی دوباره به حالت اول برگردانید.

حالا ماده های مورد نظرتان را در این شیشه ریخته اید می خواهید خیلی ساده آن را خوب تکان دهید. خیالتان راحت باشد حتی یک ذره از این ماده بیرون نمی ریزد. وقتی خوب مواد با هم مخلوط شد وقت استفاده است. می خواهید برای موهایتان استفاده کنید؟ مشکلی نیست به اندازه دلخواه پمپ را روی موها یا کف دست هایتان بریزید . فشار را می توانید تنظیم کنید. لوله بزرگ آن حرکت ماده را از ته این شیشه خیلی ساده می کند. این قطر زیاد حتی نمی گذار ذره ای در ته شیشه بماند. کارتان تمام شد یا هنوز مقداری از محلول مانده و می خواهید برای فردا شب مصرف کنید ؟ اگر کارتان تمام شده خیلی راحت می توانید آن را بشویید و بگذارید برای استفاده بعدی. اگر هم که هنوز محلولی مانده درش را قفل کنید و ماده در دمای محیط و شرایط مساعد بگذارید روی میز آرایشتان و تا فردا شب بدون هیچ مشکلی دوباره آن را مصرف کنید.

نحوه مصرف

نظرات

میانگین امتیاز این محصول از دیدگاه خریداران:

این محصول را خریداری کرده اید؟ برای به اشتراگ گذاشتن نظر خودتان باید اول وارد حساب کاربریتان شوید. ورود به حساب کاربری

علی
نوع پوست: چرب
سن: 25-34
ارسال در تاریخ 31 01 1398

ظرف پلاستکی پمپی

سلام بطری بسیار باکیفیتی بود شیشه ش جنس خوبی داره و به این راحتی ها نمیشکنه در بزرگی داره که کار رو برای ترکیب روغن ها واقعا راحت میکنه سر پمپی قابلیت قفل شدن داره که از ریختن ناخواسته روغن جلو گیری میکنه ایرادی که میتونم بگیرم خط و خش زیادی بود که روی بطری وجود داشت! و نکته ای که باید گفت اینه که حجم شیشه به نظرم به اشتباه 150 درج شده و ظرفیتش بیشتر از اینها هست چون من 120 میل روغن انگور و سه تا روغن ده میل تو شیشه ریختم و فقط کمی بیشتر از نصف بطری پر شد! در کل از خریدم رضایت دارم با تشکر از نارین گل ....