قطره چکان همراه شیشه‌ قهوه‌ای

کد کالا: oile_s 102

قطره چکان همراه شیشه‌ قهوه‌ای

کد کالا : oile_s 102

دیگر با این قطره چکان و شیشه باید از هدر رفتن روغن‌های گیاهی و استفاده سخت برای مو و صورت کاملا فراموش کنید. استوانه مدرج و البته شیشه‌ای آن و عدم چکه کردن ویژگی‌های اساسی این محصول است. ظرف با رنگ تیر و جنس شیشه‌ای کاملا با روغن‌های گیاهی سازگار است و تا مدت‌ها می‌توانید با خیال راحت ترکیبات خود را داخل آن نگه دارید.


محل تولید: چین 


حجم استوانه یک میلی‌لیتر


حجم شیشه :‌۱۰ میلی‌لیتر


- دارای استوانه مدرج برای استفاده دقیق به اندازه ۱ میلی‌لیتر
- دارای استوانه‌ی شیشه‌ای برای شست‌وشوی بهتر و استفاده کاملا بهداشتی
- عدم چکه کردن و هدر رفتن
- دارای سری پمپی نرم و استفاده راحت از آن
- ظرف تیره برای جلوگیری از نور و خراب شدن روغن‌های گیاهی
- امکان نگهداری طولانی داخل ظرف شیشه‌ای
- مقاومت بالای ظرف
- استفاده راحت برای پوست و مو

وضعیت: ناموجود

قیمت عادی: ‎105٬000ریال

Special Price ‎80٬000ریال

شیوه ی ارسال

بقیه مشتریان چرا این محصول را خریده اند؟

 

توضیحات محصول

نمایش کمتر

راحت‌تر و دقیق‌تر
استفاده راحت‌تر و دقیق‌تر بهترین‌ جمله‌ای است که می‌توان در مورد این محصول گفت. تصور کنید که با این قطره چکان چقدر می‌توانید روغن‌های گیاهی را ترکیب کنید و به صورت یا مو خود بزنید. چیزی که اول از همه به شما کمک می‌کنند حالت پمپی خیلی نرم آن است که خیلی راحت و نرم مقدار مایع مورد نظر را برای شما بر می‌دارد. اما ویژگی اصلی این قطره‌چکان شیشه‌ای بودن لوله آن و اندازه گیری و مدرج بودن آن است . به دلیل قیمت‌ بالای روغن‌های گیاهی شما نمی‌خواهید یک قطره تلف شود و از طرف دیگر دوست دارید دقیقا طبق دستوری که گرفته‌اید از ترکیب روغن‌ها استفاده کنید. این مدرج بودن اینجا به کار شما می‌آید.
چکه نمی‌کند
در اکثر قطره‌چکان‌های موجود که سری پلاستیکی دارند یا پمپ آن‌ها دچار مشکل است شما وقتی مقداری از مایع مورد نظر را بالا می‌کشید تا به صورت یا مو خود بزنید سری لوله آن شروع به چکه کردن می‌کند و این تمام محاسبات شما را بهم می‌زند. قطره چکان نارین‌گل دیگر این مشکل را ندارد و حتی اگر برای مدت طولانی مایع داخل آن باشد ذره‌ای از حجم و مقدار داخلش کم نخواهد شد.
شیشه پراستفاده
تا به حال شده از خودتان بپرسید چرا ظرف روغن‌های نارین‌گل شیشه‌ای هستند؟ چرا رنگشان آنقدر تیره است. مسئله این است که روغن‌های گیاهی بسیار به پلاستیک و نور حساس هستند و اگر قرار باشد در شیشه‌ای پلاستیکی ریخته شود باید سریع مصرف شود. ولی این شیشه این مشکل را برطرف می‌کند. شما مخلوط ترکیب شده را تا مدت بسیار طولانی با خیال راحت می‌توانید داخل آن نگه دارید. تیرگی آن جلوی نور را می‌گیرد. نکته جالب در این شیشه‌ها این است که خیلی سخت می‌شکنند و برای خیلی‌ها از مشتریان نارین‌گل بارها پیش آمده که شیشه‌ها از ارتفاع یک متری هم روی زمین سخت افتاده ولی حتی یک خشی رویش نشسته است و این به دلیل کلفت بودن شیشه‌ آن است.

نحوه مصرف

نظرات

میانگین امتیاز این محصول از دیدگاه خریداران:

این محصول را خریداری کرده اید؟ برای به اشتراگ گذاشتن نظر خودتان باید اول وارد حساب کاربریتان شوید. ورود به حساب کاربری

الف
ارسال در تاریخ 2 12 1398

قطره چکونش مشکل داره

دو تا سفارش دادم برای ترکیب روغن ها. یکیشون مشکلی نداره و ازش استفاده میکنم ولی یکی دیگه تو سه روز خراب شد و قطره چکونش قطره رو نمیریزه.

علی
نوع پوست: مختلط
سن: 25-34
ارسال در تاریخ 3 06 1398

قطره چکان شیشه‌ قهوه‌ای

امروز به دستم رسید و باید خدمتتون عرض کنم که متاسفانه به شدت بی کیفیت هست و در اولین استفاده استوانه شیشه ای از سری پمپی جدا شد و افتاد داخل بطری! دیگه هم فیکس نشد جای تاسفه ؛ به نارین گل پیشنهاد میکنم این ظرف بی کیفیت رو از سایتش برداره و با نمونه های باکیفیت تر جایگزین کنن هر چقدر که از ظرف پمپی تون راضی بودم از این ظرف بسیار ناراضیم هشت هزار تومن برای یک بار استفاده! به هیچ عنوان خریدش رو پیشنهاد نمیکنم ....

hana
ارسال در تاریخ 21 04 1398

در محصول

در محصول اصلا خوب فیکس نمیشه و نگران کننده اس که نکنه یکهویی روغن توش بریزه! امیدوارم این مشکل حل بشه.

fateme
ارسال در تاریخ 3 04 1398

فیکس نشدن درب

سلام متاسفانه درب قطره چکان فیکس نمیشه کاش قبل از ارسال کنترل میشد