روغن اسانسی سنبل هندی

کد کالا: e-362

وضعیت: ناموجود

قیمت: ‎130٬650 تومان

Special Price ‎104٬520 تومان

روغن اسانسی سنبل هندی


کاربرد در آروماتراپی:
  • ضد افسردگی
  • نشاط آور و انرژی زا
  • رایحه علفی
  • رایحه کافوری

محل تولید: هند
نحوه تولید:تقطیر با بخار آب (steam distillation)
تاریخ تولید: 2021/07
تاریخ انقضا: 2023/08

وزن : 15ml
certificate-desktop

خواص در آروماتراپی +

روغن سنبل هندی از علفی محکم که بومی سریلانکا است گرفته می شود. این گیاه معطر همیشه سبز تا 1 متر رشد می کند. روغن سنبل هندی رایحه ای ترش و مرکباتی دارد و از طریق تقطیر با بخار آب بدست می آید.
تاریخ استفاده از روغن سنبل هندی بازمی گردد به 200 سال پیش که در مراسم های مذهبی و عطر سازی به کار می رفته است. روغن سنبل هندی نام خود ار از کلمه فرانسوی به معنی " به لیمو" به دست آورده است و اغلب با علف لیمو اشتباه گرفته میشود زیرا از نظر ظاهر شبیه هستند اما این دو گیاه در اصل هم خانواده اند. علف لیمو ساقه های سفید دارد در حالیکه سنبل هندی ساقه های قرمز دارد.

خواص سنبل هندی برای رایحه درمانی

رایحه شیرین، مرکباتی و لیمویی روغن اسانسی سنبل هندی تاثیر شگفت انگیزی روی عواطف، احساسات و به طور کلی حال روحی انسان می گذارد. چند قطره روغن سنبل هندی را به شعله های شمع اسانس سوز بسپارید تا غم، اضطراب، استرس و هر آنچه که آرامش ذهن و روحتان را از از بین برده است را با شادی، نشاط و آرامش جایگزین کنید. روغن سنبل هندی مهارت خاصی در دفع انرژی های منفی نیز دارد و با استشمام عطر آن روحیه تان کاملا دگرگون شده و ذهنتان با افکار مثبت پر می شود. همچنین اگر به دنبال درمانی برای سردردهای خود هستید، روغن سنبل هندی بهترین انتخاب است. علاوه بر این، روغن سنبل هندی یک ضدعفونی کننده قدرتمند است که رشد یا گسترش باکتری های مضر در هوا را کاهش می دهد و از رشد آنها جلوگیری می کند.

خواص روغن سنبل هندی برای ماساژ

روغن سنبل هندی می تواند برای ماساژ عضلانی به کاربرده شود. این روغن به دلیل خواص آرامبخشی و خنک کنندگی می تواند گرفتگی و درد عضلات را بهبود بخشد.

نحوه مصرف آروماتراپی +

ماساژ عضلانی: سه قاشق غذاخوری روغن بادام تلخ و 10 قطره روغن سنبل هندی را مخلوط کنید. هر شب پیش از خواب مقداری از این ترکیب را بر محل درد ماساژ دهید.


رایحه درمانی با دیفیوزر یا اسانس سوز: زمانیکه فضای خانه و یا محل کار خود را آماده کردید و زمانی برای خلوت با خود داشتید دو تا پنج قطره از روغن سنبل هندی را در دستگاه دیفیوزر، دستگاه بخور دارای مخزن و یا اسانس سوز بریزید تا در خانه پخش شود.


استفاده از اسپری: یک ظرف اسپری را با آب سرد پر کنید 10 قطره از روغن سنبل هندی را داخل ظرف اسپری بریزید و قبل از هر بار مصرف خوب بهم بزنید. پیش از شروع مدیتیشن و یا یوگا مقداری از محلول داخل ظرف اسپری را در هوا پخش کنید.


گواهی نامه اصالت +

محصولات نارین گل، توسط کارخانه اتریشی موکشا لایف استایل تولید می‌شوند. کلیه محصولات این شرکت در تولید، واردات و بسته بندی دارای استانداردها و گواهینامه‌های زیر می‌باشند

نظرات کاربران

این محصول را خریداری کرده اید؟ برای به اشتراگ گذاشتن نظر خودتان باید اول وارد حساب کاربریتان شوید.
ورود به حساب کاربری
میانگین امتیاز این محصول از دیدگاه خریداران:
هیچ نظری ثبت نشده است