باکس آروماتراپی رمانتیک خانم‌ها

یاسمین _ لیمو _ مریم‌گلی

کد کالا: romanc-2

وضعیت: موجود

قیمت : ‎6٬440٬000ریال
قیمت : ‎6٬440٬000ریال
عدد

باکس آروماتراپی رمانتیک خانم‌ها

یاسمین _ لیمو _ مریم‌گلی


کاربرد در آروماتراپی:
  • 85% ضد استرس
  • 70% افزایش مثبت نگری
  • 90% بهبود روابط بین فردی
  • 80% رایحه گلی

محل تولید: هند

وزن : 15ml روغن لیمو + 15ml روغن مریم گلی + 5ml روغن یاسمین
certificate-desktop

خواص در آروماتراپی +

روغن های موجود در باکس

روغن لیمو نت اولیه باکس

مریم گلی که به نام "روغن زن" معروف است، عضو ثابت آروماباکس های رومانتیک و عاشقانه است. عطر گلی، علفی و خاکی روغن مریم گلی در این ترکیب غوغا می کند و رایحه ای رویایی را به وجود می‌آورد که بدون شک هر زنی را تحت تاثیر قرار می‌دهد. روغن مریم گلی شاید به تنهایی رایحه مورد علاقه شما نباشد اما در ترکیب با روغن های دیگر یکی از بهترین مکمل ها در روغن اسانسی است که می تواند یک ترکیب را به معنی واقعی کلمه کامل کند. دلیل این ویژگی کامل کننده روغن مریم گلی دارا بودن از رایحه ای است که بسیار بسیار خاص است و کمتر به صورت یکجا در روغن اسانسی می توان پیدا کرد. این را بدانید هیچ رایحه عاشقانه ای بدون مریم گلی نمی تواند تشکیل بشود و این باکس هدیه ولنتاین مخصوص خانم ها هم بر پایه روغن مریم گلی ، گیاه عشق ، طراحی شده است. E و C است که با رادیکال های آزاد مبارزه می کنند و در نتیجه از پوست در مقابل فرایند پیر شدن و حتی سرطان پوست محافظت می کند. علاوه بر این روغن هسته انار به دلیل داشتن اسید لینولئیک غشاء پوستی را تقویت و مستحکم می کند و با اینکار سلول های پوست را از آسیب های پوستی بیشتر محافظت می کند. استفاده از روغن هسته انار یکی از بهترین و موثرترین روش های جوانسازی پوست است.

روغن مریم گلی نت میانی

مریم گلی که به نام "روغن زن" معروف است، عضو ثابت آروماباکس های رومانتیک و عاشقانه است. عطر گلی، علفی و خاکی روغن مریم گلی در این ترکیب غوغا می کند و رایحه ای رویایی را به وجود می‌آورد که بدون شک هر زنی را تحت تاثیر قرار می‌دهد. روغن مریم گلی شاید به تنهایی رایحه مورد علاقه شما نباشد اما در ترکیب با روغن های دیگر یکی از بهترین مکمل ها در روغن اسانسی است که می تواند یک ترکیب را به معنی واقعی کلمه کامل کند. دلیل این ویژگی کامل کننده روغن مریم گلی دارا بودن از رایحه ای است که بسیار بسیار خاص است و کمتر به صورت یکجا در روغن اسانسی می توان پیدا کرد. این را بدانید هیچ رایحه عاشقانه ای بدون مریم گلی نمی تواند تشکیل بشود و این باکس هدیه ولنتاین مخصوص خانم ها هم بر پایه روغن مریم گلی ، گیاه عشق ، طراحی شده است.

روغن یاس نت نهایی

یاسمین که نت پایانی رایحه رمانس را تشکیل می‌دهد با عطر گلی، شیرین و گرم خود کار را تمام کرده و شما را صاحب قلب عشقتان می‌کند. قطرات روغن یاسمین در کنار مریم گلی و لیمو با آتش شمع اسانس سوز چنان خاطره ای برایتان می‌سازد که هرگز آن را فراموش نخواهید کرد.

هدیه ای برای زنی که دوستش می دارید

ولنتاین یکی از چالش های آقایون یعنی خریدن هدیه ای خاص برای خانم ها است. خریدن هدیه ای منحصر به فرد که با تمام کادوهای مرسوم و تکراری ولنتاین متفاوت بوده و البته تاثیرگذارتر از هر هدیه دیگری باشد. آروماباکس رمانس، کار را برای شما آسان کرده است. هدیه ای ویژه و رومانتیک با عطری زنانه و لطیف که به رابطه تان عطری عاشقانه می بخشد و با رایحه به یادماندنی خود، خاطرات رویایی روز جشن عشق تان را ابدی می کند آروماباکس رمانس که از ترکیب روغن لیمو سنگی، مریم گلی و یاسمین تشکیل شده است یک هدیه خاص، رومانتیک و رویایی است که هر خانمی را تحت تاثیر قرار می دهد و به وسیله آن می توانید عشق واقعی تان را ابراز کنید و ولنتاینی به یادماندنی را تجربه کنید. تاثیر این ترکیب را زمانی خواهید فهمید که آن را در اسانس سوز ریخته و لذت تماشای رقص بخار قطرات این روغن ها و رایحه مدهوش کننده آن را به عشق زندگی تان هدیه دهید و با ایجاد حس رضایت در قلبش، رمانتیک ترین ولنتاین زندگی خود را رقم بزنید.

  • اعتماد به نفس
  • آرامش بخش
  • بهبود روابط
  • مرکباتی و گلی

نحوه مصرف آروماتراپی +

رایحه درمانی با دیفیوزر یا اسانس سوز: سه قطره روغن لیمو، دو قطره روغن مریم گلی و یک قطره روغن یاسرا ترکیب کنید و زمانیکه فضای خانه و یا محل کار خود را آماده کردید و زمانی برای خلوت با خود داشتید دو تا پنج قطره از روغن این ترکیب را در دستگاه دیفیوزر، دستگاه بخور دارای مخزن و یا اسانس سوز بریزید و از رایحه نشاط آور پاییز پرتقالی لذت ببرید.

استفاده از اسپری: یک ظرف اسپری را با آب سرد پر کنید 10 قطره از این ترکیب را داخل ظرف اسپری بریزید و قبل از هر بار مصرف خوب بهم بزنید. پیش از شروع مدیتیشن و یا یوگا مقداری از محلول داخل ظرف اسپری را در هوا پخش کنید.

گواهی نامه اصالت +

محصولات نارین گل، توسط کارخانه اتریشی موکشا لایف استایل تولید می‌شوند. کلیه محصولات این شرکت در تولید، واردات و بسته بندی دارای استانداردها و گواهینامه‌های زیر می‌باشند

نظرات کاربران

این محصول را خریداری کرده اید؟ برای به اشتراگ گذاشتن نظر خودتان باید اول وارد حساب کاربریتان شوید.
ورود به حساب کاربری
میانگین امتیاز این محصول از دیدگاه خریداران:
هیچ نظری ثبت نشده است