شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

6 راه برای خلاص شدن از جای جوش
توسط نارین گل 1396/5/14 13:05 توضیحات

برای از بین بردن جای جوش می توانید از راه کار های زیر استفاده کنید. یادتان باشد برای حصول نتیجه از درمان های گیاهی باید در استفاده از گیاهان مداومت به خرج دهید و حداقل هفته ای 2 تا 3 بار از این درمان ها استفاده کنید:
1. تخم شنبلیله:
تخم شنبلیله را با آب بجوشانید و بگذارید خنک شود سپس از صافی رد کنید و در شیشه ای داخل یخچال نگهداری کنید روزی 2 تا 3 بار از این محلول به صورت خود و جای جوش بزنید تا 15 دقیقه روی پوست بماند سپس با آب بشویید. از این نسخه به مدت 2 تا 3 ماه استفاده کنید.

خرید اینترنتی تخم شنبلیله از لینک زیر:

بذر شنبلیله نارین گل

2. روغن نارگیل:
روغن نارگیل را هر شب قبل از خواب روی صورت خود ماساژ دهیدو قبل ازاینکار صورت خود را بشویید. اجازه بدهید این روغن تا صبح روی پوست شما بماند.

خرید اینترنتی روغن نارگیل از لینک زیر:

روغن نارگیل ارگانیک (organic coconut oil)

3.روغن صندل:
روغن صندل را با گلاب مخلوط کرده و روزی 2 بار روی پوست ماساژ دهید و بعد از 30 دقیقه صورت خود را بشویید.
4. جوش شیرین:
جوش شیرین را با آب مخلوط کنید سپس روی پوستتان ماساژ دهید و بگذارید برای 1 تا 2 دقیقه روی پوستتان بماند سپس با آب بشویید.
5. روغن ویتامین E:
ابتدا صورت خود را بخور دهید تا منافذ پوست باز شوند سپس روغن یک کپسول ویتامین E را خالی کرده و روی صورتتان برای چند دقیقه ماساژ دهید.
6. آلوئه ورا:
می توایند از آلوئه ورا تازه استفاده کنید و یا از پودر آلوئه ورا همراه با آب استفاده کنید. بگذارید برای 15 دقیقه روی پوستتان بماند سپس شست و شو دهید.

خرید اینترنتی ژل آلوئه ورا از لینک زیر:

ژل مرطوب کننده آلوئه ورا کندلوس

نظرات کاربران

برای ثبت نظر باید در سایت ثبت نام نمایید و یا وارد شوید.

اینجا را کلیک کنید تا وارد شوید