محصولات پوست و مو
محصولات عطرسازی و آروماتراپی
logo
نیاز به مشاوره داری؟
ضدجوش ها

6 راه برای خلاص شدن و از بین بردن جای جوش

برای از بین بردن جای جوش می توانید از راه کار های زیر استفاده کنید. یادتان باشد برای حصول نتیجه از درمان های گیاهی باید در استفاده از گیاهان مداومت به خرج دهید و حداقل هفته ای 2 تا 3 بار از این درمان ها استفاده کنید:

برای از بین بردن جای جوش می توانید از راه کار های زیر استفاده کنید. در این مقاله راه های مفیدی برای از بین بردن جای جوش برایتان گرد آوری کردیم. با ما همراه باشید.  یادتان باشد برای حصول نتیجه از درمان های گیاهی باید در استفاده از گیاهان مداومت به خرج دهید و حداقل هفته ای 2 تا 3 بار از این درمان ها استفاده کنید:

1. تخم شنبلیله:
تخم شنبلیله را با آب بجوشانید و بگذارید خنک شود سپس از صافی رد کنید و در شیشه ای داخل یخچال نگهداری کنید روزی 2 تا 3 بار از این محلول به صورت خود و جای جوش بزنید تا 15 دقیقه روی پوست بماند سپس با آب بشویید. از این نسخه به مدت 2 تا 3 ماه استفاده کنید.

2. روغن نارگیل: روغن نارگیل را هر شب قبل از خواب روی صورت خود ماساژ دهیدو قبل ازاینکار صورت خود را بشویید. اجازه بدهید این روغن تا صبح روی پوست شما بماند.

3.روغن صندل:
روغن صندل را با گلاب مخلوط کرده و روزی 2 بار روی پوست ماساژ دهید و بعد از 30 دقیقه صورت خود را بشویید.

4. جوش شیرین:
جوش شیرین را با آب مخلوط کنید سپس روی پوستتان ماساژ دهید و بگذارید برای 1 تا 2 دقیقه روی پوستتان بماند سپس با آب بشویید. برای از بین بردن جای جوش بسیار موثر است.

5. روغن ویتامین E:
ابتدا صورت خود را بخور دهید تا منافذ پوست باز شوند سپس روغن یک کپسول ویتامین E را خالی کرده و روی صورتتان برای چند دقیقه ماساژ دهید.

6. آلوئه ورا:
می توایند از آلوئه ورا تازه استفاده کنید و یا از پودر آلوئه ورا همراه با آب استفاده کنید. بگذارید برای 15 دقیقه روی پوستتان بماند سپس شست و شو دهید.

با استفاده از راهکارهای فوق می توانید برای از بین بردن جای جوش های پوستتان اقدام نمایید.

اگر از خواندن این مقاله لذت بردید، آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

امتیاز شما به این مقاله

میانگین امتیازات ۵ از ۵

مطالب مرتبط

skintest hairtest
جست و جو
دسته بندی
حساب کاربری
0 محصول سبد خرید