دسته‌بندی نشده

دمنوش های لاغری فوق العاده برای رمضان

 • اگر می خواهید در ماه رمضان هم پرانرژی باشید و هم درکنار یک برنامه غذایی و ورزشی صحیح برای کاهش وزن در ماه رمضان از دمنوش های لاغری استفاده کنید تا فرایند سوخت و ساز در بدنتان تسریع و افزایش پیدا کرده و راحت تر وزن کم کنید می توانید از دمنوش های پیشنهادی نارین گل استفاده نمایید:
  دمنوش قره قات:
  دمنوش قره قات میزان قند خون را متعادل می کند و اشتهای فرد را کاهش می دهد. کافی است مقدار یک یک قاشق غذاخوری قره قات را در یک قوی آب جوش ریخته بگذارید برای 15 دقیقه دم بکشد نیم ساعت بعد از افطار 1 تا 2 لیوان از این دمنوش میل نمایید.

   

  دمنوش نعناع فلفلی:
  باعث تسریع روند هاضمه می شود، ایمنی بدن را در برابر عفونت ها افزایش می دهد و سوء هاضمه را برطرف می کند. مقداری برگ نعناع فلفلی را برای 15 دقیقه دم کنید نیم ساعت بعد از افطار 1 تا 2 لیوان از این دمنوش میل نمایید.

   

  دمنوش رویبوس:
  رویبوس یکی از بهترین چای های برای لاغری است. زنان افریقایی از زمان های دور از این چای برای کاهش وزن استفاده می کرده اند. کافی است یک عدد تی بگ رویبوس را نیم ساعت بعد از افطار میل کنید.

   

  چای سبز ماچا:
  طبق تحقیقات انجام شده چای ماچا به دلیل ساختار منحصربه فردش یکی از بهترین چای ها برای لاغری و کاهش وزن است. کافی است یک عدد تی بگ چای ماچا را نیم ساعت بعد از افطار میل کنید.

  اگر از خواندن این مقاله لذت بردید، آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید