محصولات پوست و مو
محصولات عطرسازی و آروماتراپی
logo
سوالی دارید؟
روغن هسته‌ زردآلو

خواص روغن هسته زردآلو برای پوست

روغن هسته زردآلو یک متخصص حرفه ای رفع چین و چروک برای پوست های خشک و حساس است. روغن هسته زردآلو ابتدا پوست را نرم و مرطوب می‌کند و سپس به جنگ عامل اصلی چین و چروک پوست یعنی رادیکال های آزاد می‌رود و هم زمان به تولید و بازسازی کلاژن های از دست رفته پوست می‌پردازد. مهم نیست چند سالتان است و یا چروک ها روی پوستتان هنوز خود را نشان داده اند یا نه؛ از همین امروز استفاده منظم از روغن هسته زردآلو را شروع کنید و بعد از مدت کوتاهی مشاهده خواهید کرد که چروک ها به تدریج در حال محو شدن هستند، پوستتان روشن تر و شفاف تر شده و شادابی و جوانی به پوستتان بازگشته است؛ و اگر قبل از 30 سالگی هستید و پوستتان هنوز شاداب و جوان است، بازهم استفاده منظم از روغن هسته زردآلو را در روتین مراقبت از پوستتان قرار دهید تا هیچ وقت اثری از چین و چروک روی پوستتان دیده نشود و برای همیشه پوستتان شاداب، صاف، شفاف و از همه مهم تر جوان باقی‌بماند. در ادامه به خواص روغن هسته زردآلو برای پوست می پردازیم با ما همراه باشید.

تخصص اصلی روغن هسته زردآلو برای پوست: جوانسازی و ضد چروک برای پوست های خشک

به طور کلی روغن هسته زردآلو برای پوست فوق العاده است و هر چه از خواص روغن هسته زردآلو برای پوست بگوییم، باز هم کم است. اما در میان خواص روغن هسته زردآلو برای پوست، توانایی آن در رفع چین و چروک و جوانسازی پوست می‌درخشد. روغن هسته زردآلو روغنی ملایم، نسبتا سبک، بدون بو و سرشار از ویتامین های D، B، A و E است و این یعنی دقیقا تمام ویتامین هایی که پوست برای تازگی و جوانی نیاز دارد، در روغن زردآلو اصل وجود دارد. از طرف دیگر روغن هسته زردآلو حاوی مقدار زیادی اسیدهای چرب امگا 9 و 6 است. اجازه دهید با اسیدهای چرب امگا 9 و 6 شروع کنیم که همان ابتدا دست به کار می‌شوند و به کمک ویتامین های D و E، بلافاصله رطوبت پوست را افزایش می‌دهند و خشکی پوست را از بین می‌برند. سپس نوبت به ویتامین های E و A می رسد که آنتی اکسیدان هایی قدرتمند هستند و در مقابل رادیکال های آزاد پیروزمندانه ایستادگی می‌کنند. جالب است بدانید که رادیکال های آزاد عامل اصلی چین و چروک هستند و روغن هسته زردآلو به راحتی از پس رادیکال های آزاد برمی‌آید و به این ترتیب پوستی زیبا و جوان خواهید داشت. علاوه براین روغن هسته زردآلو تولید و بازسازی کلاژن در پوست را تقویت می‌کند و درنتیجه خطوط ریز و چین و چروک را کاهش می‌دهد. بنابراین روغن هسته زردآلو در مقابل هر عاملی که باعث چروک شدن پوست شود، مقتدرانه می‌ایستد و با توجه به اینکه روغن هسته زردآلو خاصیت نرم کنندگی دارد، برای پوست های خشک درست مثل جادو عمل می‌کند.

خواص روغن هسته زردآلو برای پوست

همان طور که گفتیم روغن هسته زرد آلو متخصص جوانسازی و رفع چین و چروک و ضد پیری است، اما خواص روغن زردآلو فقط به تخصص اصلی آن محدود نمی‌شود. در میان فواید روغن هسته زردآلو برای پوست، توانایی روغن هسته زردآلو برای درمان سیاهی دور چشم مورد توجه بسیاری از برندهای مطرح دنیا قرار گرفته است و به همین دلیل در ترکیب بسیاری از کرم های دور چشم، روغن هسته زردآلو نقش اصلی را ایفا می‌کند. به طور کلی فواید روغن هسته زردآلو برای پوست شامل موارد زیر می‌شود:
• ضد جوش و آکنه
• ضد چروک و پیری
• درمان سیاهی دورچشم
• مرطوب کننده پوست های خشک
• تنظیم چربی پوست
• تغذیه کننده پوست

روغن های اسانسی که به تخصص اصلی روغن هسته زردآلو برای پوست کمک می‌کنند

همان طور که گفتیم از میان خواص روغن هسته زردآلو برای پوست ، رفع چین و چروک و جوانسازی پوست به عنوان تخصص اصلی روغن هسته زردآلو برای پوست شناخته می‌شود. اگر می خواهید قدرت اثربخشی تخصص اصلی روغن هسته زردآلو برای پوست را سرعت ببخشید، می‌توانید آن را با روغن اسانسی مر ترکیب کنید زیرا روغن مر نیز مانند روغن هسته زردآلو، متخصص رفع چین و چروک است. یک قاشق غذا خوری روغن هسته زردآلو و 3 قطره روغن مر را مخلوط کنید و روی پوست خود ماساژ دهید تا پوستتان برای همیشه شاداب و جوان باقی بماند.

امتیاز شما به این مقاله

میانگین امتیازات ۵ از ۵

مطالب مرتبط

مقالات مرتبط

TEST hairtest
جست و جو
دسته بندی
حساب کاربری من
0 محصول سبد خرید