شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

3 خاصیت شگفت انگیز روغن پسته برای پوست و مو
توسط نارین گل 1396/4/29 15:04 توضیحات

روغن پسته به دلیل ساختار فوق العاده اش اثراتی شگفت انگیز برای زیبایی پوست و مو دارد. در اینجا به 3 مورد از مهم ترین خواص روغن پسته اشاره می کنیم.
1. یک ضد چروک طبیعی بی نظیر:

تجمع بالای ویتامین E در روغن پسته به انعطاف پذیری پوست کمک می کند. این روغن با روند پیری و چروک های پوستی مبارزه کرده و پوستی جوان و درخشان به شما هدیه می دهد. ویتامین E به بازسازی سلول های پوست و داشتن چهره ای سالم کمک می کند. 

نحوه مصرف برای داشتن پوستی جوان:

برای دست یافتن به خواص جوانی روغن پسته هر شب قبل از خواب 1 قاشق غذاخوری روغن پسته را با 2 قطره روغن اسامسی شمعدانی مخلوط کرده و به برای چند دقیقه به آرامی روی پوست صورت و گردن و بخصوص چروک های دور چشم و دور لب ماساژ دهید. اینکار را حداقل برای مدت 6 هفته انجام دهید تا نتایج آن را مشاهده کنید.

2. مرطوب کننده طبیعی فوق العاده:

روغن پسته پوست را به خوبی مرطوب می سازد و تولید سبوم در پوست را به تعادل می رساند و پوستی ابریشمین و بی نقص به شما هدیه خواهد داد.

نحوه مصرف برای مرطوب سازی پوست:

اگر پوست خشکی دارید و به دنبال یک مرطوب کننده طبیعی فوق العاده می گردد کافی است در مواقع لازم مقداری روغن پسته را روی پوست خود ماساژ دهید می توانید مقداری روغن هسته زردآلو و یا هلو برای نتیجه هر بیشتر به روغن پسته اضافه کنید.

3. جلوگیری از ریزش مو:

کمبود بیوتین عامل اصلی ریزش مو است و پسته حاوی مقادیر زیادی از بیوتین است و به جلوگیری از ریزش مو و حتی رشد موهای جدید و داشتن موهایی پرپشت کمک می کند.

نحوه مصرف برای داشتن موهایی پرپشت و ضخیم:

برای استفاده از خواص این روغن برای مو کافی است دو قاشق روغن پسته و دو قاشق غذاخوری روغن گردو را در مایکرویو و یا روی حرارت ملایم گرم کنید و بعد از انیکه کمی حنک شد بر روی موها و کف سر به آرامی ماساژ دهید و سپس یک سرتان را با یک حوله یا پارچه تمیز بپوشانید و بگذاردی برای مدت 30 دقیقه به همین حالت باقی بماند سپس با یک شامپوی ملایم مو های خود را بشویید. برای دست یافتن به بهترین نتیجه می توانید این روغن را برای کل شب روی پوست خود باقی بگذارید.

برای خرید روغن پسته فرابکر از فروشگاه اینترنتی نارین گل بر لینک زیر کلیک کنید:

روغن پسته وارونا

برای خرید روغن گردو فرابکر از فروشگاه اینترنتی نارین گل بر لینک زیر کلیک کنید:

روغن گردو وارونا

برای خرید روغن شمعدانی اسانسی از فروشگاه اینترنتی نارین گل بر لینک زیر کلیک کنید:

روغن شمعدانی (ژرانیوم) اسانسی خالص و ارگانیک (geranium essential oil)

برای خرید روغن هسته زردآلو  از فروشگاه اینترنتی نارین گل بر لینک زیر کلیک کنید:

روغن هسته زردآلو وارونا

نظرات کاربران

برای ثبت نظر باید در سایت ثبت نام نمایید و یا وارد شوید.

اینجا را کلیک کنید تا وارد شوید