پیشنهاد نارین گل برای هالویین
توسط نارین گل 1396/8/6 15:08 توضیحات

خوب می دانیم که هالویین یک جشن خارجی است و مربوط به فرهنگ و تمدن ایران نمی باشد با این حال این مراسم برای خیلی ها جذاب است (به خصوص بچه ها) و اگر قصد دارید یک مهمانی هالویین خودمانی داشته باشید چند توصیه داریم که این مراسم را جذاب تر کنید:

استفاده از روغن های اسانسی برای فضاسازی در هالویین یک ایده فوق العاده است. در ادامه روغن هایی که در گذشته در هالویین استفاده می شده است را معرفی می کنیم.

_ از چه نوع روغن هایی در هالویین استفاده کنیم تا فضا جذاب تر شود؟

1. روغن اسانسی دارچین:

دارچین در گذشته برای پذیرفتن ارواح استفاده می شده است و الان هم به عنوان یک ادویه مخصوص برای فصل های سرد سال شناخته می شود. این روغن گرم و انرژی بخش است و حس و حال خانه را تغییر می دهد. روغن اسانسی دارچین می تواند احساس محسور کننده شادابی را در ما زنده کند. رایحه گرم و قوی روغن اسانسی احساسات شما را بر می انگیزد. وقتی می خواهید خلاقیت ذهنتان افزایش پیدا کند می توانید چند قطره روغن دارچین را در اسانس سوز و دستگاه بخور بریزید. روغن اسانسی دارچین از طریق تقطیر با بخار آب چوب های درخت همیشه سبز دارچین گرفته می شود. یک قطره از روغن دارچین قدرت خیلی زیادی دارد و در هر بار مصرف بیش تر از 1 تا 2 قطره نباید استفاده شود. برای هالویین مقداری از این روغن را در اسانس سوز ریخته و یا در خانه اسپری کنید.

خرید اینترنتی روغن اسانسی دارچین از لینک زیر:

 روغن اسانسی دارچین خالص و ارگانیک

2. روغن اسانسی میخک:

روغن میخک رایحه ای ادویه ای دارد و د رکنار سیب و کدو تنبل فوق العاده خواهد شد. برای هالویین مقداری از این روغن را در اسانس سوز ریخته و یا در خانه اسپری کنید. روغن اسانسی میخک با رایحه مسحور کننده و ادویه ای خود دارای خواص متنوعی است. میخک، گل های باز شده معطر درختی بومی اندونزی است  و اغلب به عنوان ادویه شناخته می شود. اگر بعضی روزها سرحال نیستید گرمای روغن میخک می تواند به شما انرژی بخشد.

خرید اینترنتی روغن اسانسی میخک از لینک زیر:

روغن اسانسی میخک خالص و ارگانیک

3.روغن کندر 

روغن کندر یکی از هدایایی بوده است که در کریسمس به شاهان می داده اند کندر در واقع درخت صمغ است و روغن آن به نسبت گران. رایحه‌ای گرم، کهنه و گل حنایی دارد با نشانه‌ای از لیمو و کافور. بوی شیرین و ملایم آن برای همه لذت‌بخش بوده و مصرف آن به صورت بخور و درفضای خانه و کار عالی است.روغن کندر یکی از بهترین روغن ها برای درمان چروک های صورت است و یک روغن فوق العاده برای مرطوب سازی پوست در فصل های سرد سال است. برای هالویین مقداری از این روغن را در اسانس سوز ریخته و یا در خانه اسپری کنید.

خرید اینترنتی روغن اسانسی کندر از لینک زیر:

روغن اسانسی کندر خالص و ارگانیک

4. روغن چوب سدر 

روغن چوب سدر رایحه ای ملایم، خاکی و گرم دارد و باور بر این است که باعث می شود آدم ها به هم نزدیک شده و دور هم جمع شوند. رایحه چوب سدر آرامش بخش بوده و برای ماساژ و پوستی شفاف فوق العاده است. اگر می خواهید هیجان را در هالویین بیشتر کنید از این روغن اسانسی استفاده نمایید. برای هالویین مقداری از این روغن را در اسانس سوز ریخته و یا در خانه اسپری کنید. بر اساس نظر متخصصان رایحه درمانی این روغن شش ها را تقویت می کند و سیستم تنفسی را پاکسازی کرده و مجاری تنفسی را باز می کند وقتی زندگتیان دچار تغییرات زیادی می شود روغن چوب سدر می تواند روح شما را تسلی بخشد و آرام کند. این روغن متعادل کننده و آرامش بخش است. روغن چوب سدر از طریق تقطیر با بخار آب چوب درخت همیشه سبز سدر بدست می آید. این روغن فوق العاده خوشبو است.  با اضافه ساختن این روغن به محصولات مراقبت پوست چرب، پوستی بدون جوش و چربی اضافه خواهید داشت. روغن چوب سدر باعث درمان شوره های سر می شود و مصرف مدوام آن می تواند به داشتن موهایی ضخیم تر و درخشان تر کمک کند.

خرید اینترنتی روغن اسانسی چوب سدر از لینک زیر:

روغن اسانسی چوب سدر خالص و ارگانیک

5. روغن مریم گلی: 

روغن مریم گلی رایحه ای شیرین دارد و این روغن را بهذهن ناخودآگاه و آگاه مربوط می دانند. این روغن به دلیل خواص آرامش بخشی خود معروف است. درگذشته برای دور کردن اشباح از مریم گلی استفاده می کردند. رایحه شیرین و پاک روغن مریم گلی این روغن را به یکی از بهترین روغن های برای تهیه عطر تبدیل کرده است. برای سال های زیادی این روغن به عنوان یک عطر دوست داشتنی در بین خانم های طبقه ی مرفه وبا پرستیژ استفاده می شده است. اکنون می دانیم که که روغن مریم گلی علاوه بر رایحه ی مسحورکننده گیاهی خود خواص بی نظیری نیز دارد.بسیاری از مشکلات خانم ها با رایحه درمانی و ماساژ روغن مریم گلی بهبود میابد. روغن مریم گلی به دلیل بالا بردن جریان گردش خون در زیر پوست به درمان سلولیت کمک می کند. برای استخراج روغن مریم گلی برگ ها و گل های مریم گلی با بخار تقطیر می شوند. برای هالویین مقداری از این روغن را در اسانس سوز ریخته و یا در خانه اسپری کنید.

خرید اینترنتی روغن اسانسی مریم گلی از لینک زیر:

روغن اسانسی مریم گلی خالص و ارگانیک

چه نوع دمنوشی هایی برای هالویین بهتر است؟ 

دمنوش هایی که برای فصل پاییز مناسب هستند بهترین دمنوش ها برای هالویین هستند از بین دمنوش های پاییزی دمنوش هایی که دارای طعم خاص تری هستند را به شما معرفی می کنیم:

1. دمنوش رویبوس قرمز

دمنوش رویبوس با طعم فوق العاده و منحصربه فرد خود یک دمنوش بی نظیر برای سرو در هالویین است.

خرید اینترنتی دمنوش رویبوس قرمز از لینک زیر:

 دمنوش رویبوس قرمز ارگانیک heather & heather

2. چای ماچا:

این دمنوش دارای طعم منحصر به فرد سنچا، چای سبز ماچای ژاپن و جنوب هند است طعمی انرژی بخش و شیرین و برای هالویین فوق العاده است.

خرید اینترنتی چای ماچا از لینک زیر:

 چای سبز ماچا ارگانیک Heath&Heather

3. دمنوش سیب و دارچین

ترکیبی فوق العاده خوش طعم از شیرینی سیب های تازه و گرمی دارچین که هالویین را اسرار آمیز تر می کند.

خرید اینترنتی دمنوش سیب و دارچین از لینک زیر:

 دمنوش سیب و دارچین london fruit and herb

4. دمنوش سیب و آلبالو

این دمنوش میوه ای شیرین پر از رنگ است و شادابی. ترکیب بی نظیر طعم های سیب و آلبالوهای تابستانی یک دمنوش منحصر به فرد را برای داشتن یک هالویین رویایی به شما هدیه می دهد.

خرید اینترنتی دمنوش سیب و آلبالو از لینک زیر:

 دمنوش سیب و آلبالو london fruit & herb

نظرات کاربران

برای ثبت نظر باید در سایت ثبت نام نمایید و یا وارد شوید.

اینجا را کلیک کنید تا وارد شوید