شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

چند مخلوط با روغن های معطر برای بالا بردن روحیه
توسط نارین گل 1396/4/29 15:04 توضیحات

برخی از مواقع هست که واقعا احتیاج به انرژی زیادی دارید تا روز خود را بهتر شروع کنید یا شاید یک مهمانی گرفته اید که می خواهید حس آرامش و نشاط به مهمانهایتان دست بدهد. روغن های معطر و اسانسی گیاهی راه حلی فوق العاده برای این مواقع هستند. فقط کافی است چند قطره از روغن های مناسب هر موقعیت را در اسانس سوز بریزید تا رایحه شاداب کننده این روغن ها همه را سرحال کند.

مخلوط انرژی زا برای صبح های خواب آلود:

این مخلوط نشاط آور به درد صبح هایی می خورد که اصلا نمی خواهید از رخت خواب بیرون بیایید و اصلا حوصله سرکار رفتن و یا انجام کارهایتان را ندارید. برای اینکه پر انرژی و شاداب شوید کاف یاست یک لیوان قهوه و چای برای خودتان بریزید و همان طو رکه مشغول میل کردن آن هستید 5 قطره روغن نارنگی، 3 قطره روغن ترنج و 2 قطره روغن شمعدانی را در یک اسانس سوز ریخته و بگذارید در فضای خانه پخش شود تا حسابی سرحال و قبراق شوید و همه افکار نا امید کننده و منفی از ذهن و خانه شما دور شود. حتی می توانید این مخلوط را روی مچ ها و اندکی را روی پوست خود ماساژ دهید تا هم پوستتان شاداب شود و هم روحتان.

یک مهمانی شام پر نشاط و آرامش بخش:

همه ما دوست داریم وقتی دوستان و آشنایمان برای شام مهمانمان هستند همه چیز به بهترین نحو پیش برود. برای اینکه یک فضای رمانتیک و نشاط آور برای مهمان های عزیزتان فراهم کنید که هیچ وقت فراموش نکنند 2 قطره روغن شمعدانی، 6 قطره روغن ترنج و 2 قطره روغن صندل را در اسانس سوز ریخته و بگذارید فضای خانه را پر کند.

شب های آرام:

این مخلوط برای ایجاد فضای آرام در هنگام شب و برای اتاق خواب عالی است. 2 قطره روغن یالانگ یالانگ، 2 قطره روغن گل سرخ، 6 قطره روغن گریپ فروت را در اسانس سوز بریزید تا بتوانید راحت تا خود صبح بخوابید.

خرید روغن نارنگی از فروشگاه اینترنتی نارین گل

روغن نارنگی خالص

خرید روغن شمعدانی از فروشگاه اینترنتی نارین گل

روغن شمعدانی (ژرانیوم) اسانسی خالص و ارگانیک (geranium essential oil)

خرید روغن گل سرخ از فروشگاه اینترنتی نارین گل

روغن رز (گل سرخ) 100% خالص و ارگانیک (Indian Rose essential oil)

خرید روغن گریپ فروت از فروشگاه اینترنتی نارین گل

روغن گریپ فروت خالص

نظرات کاربران

برای ثبت نظر باید در سایت ثبت نام نمایید و یا وارد شوید.

اینجا را کلیک کنید تا وارد شوید