کره بدن اسطوخودوس و لیمو
توسط نارین گل 1396/7/17 13:07 توضیحات

اگر پوستتان بندتان خشک و یا بیش از حد خشک است. بهتر از به جای خرید لوسوین ها و کره های بدن گران قیمت شیمیایی از یک کره بدن کاملا طبیعی و خوشبو استفاده کنید.این کره بدن شامل کره کاکائو، روغن های اسانسی و روغن هسته زردآلو می شود. موادی که پوست را عمیقا تغذیه می کند و پوست را بهبو د می بخشد. این کره برای پوست خشک فوق العاده است. کره کاکائو و روغن هسته زردآلو به مرطوب سازی و افزایش خاصیت ارتجاع پذیری کمک می کند. روغن اسطوخودوس به درمان اسکارها و روغن لیمو به محو کردن آن ها کمک می کند. هم چنین روغن هسته زردآلو به دلیل سرشار بودن از ویتامین E به بازسازی پوست کمک می کند! این کره بدن پر از مواد فوق العاده است.
پس اگر پوستتان خشک است و یا روی بدنتان استرچ مارک دارید- این کره بدن قطعا به کار شما می آید. این کره بدن سریعا جذب پوست می شود و غیر چرب است. رایحه آن بر خلاف محصولات شیمیایی ملایم است. اگر می خواهید رایحه کره بدن شما بیشتر شود می توانید میزان روغن های اسانسی را در این کره بدن بیشتر کنید.
مواد لازم:
1 فنجان کره کاکائو
خرید اینترنتی کره کاکائو از لینک زیر:

کره کاکائو خالص و ارگانیک

¼ فنجان روغن هسته زردآلو
خرید اینترنتی روغن هسته زردآلو از لینک زیر:

روغن حامل هسته زردآلو خالص و ارگانیک

¼ فنجان روغن بادام شیرین
خرید اینترنتی روغن بادام شیرین از لینک زیر:

روغن حامل بادام شیرین خالص و ارگانیک

10 قطره روغن اسانسی لیمو
خرید اینترنتی روغن اسانسی لیمو از لینک زیر:

روغن اسانسی لیمو سنگی خالص و ارگانیک

10 قطره روغن اسانسی اسطوخودوس
خرید اینترنتی روغن اسانسی اسطوخودوس از لینک زیر:

روغن اسانسی اسطوخودوس(لوندر)فرانسوی خالص ارگانیک

دستور تهیه و مصرف:
1. کره کاکائو و روغن هسته زردآلو را در یک ظرف شیشه ای ریخته و روی حرارت غیر مستقیم (قابلمه حاوی آب جوش) قرار دهید و بهم بنید تا کره کاکائو آب شود و با روغن هسته زردآلو خوب ترکیب شود. سپس از روی حرارت بردارید و بقیه روغن ها را به آن اضافه کنید و خوب بهم بزنید تا مایع یکدستی حاصل شود. روی کاسه را بپوشانید و برای 2 ساعت در یخچال قرار دهید تا سفت شود. سپس با یک همزن دستی و یا برقی بهم بزنید تا مخلوط یکدست و روانی حاصل شود . این کره بدن را دریک ظرف شیشه ای در دار نگه داری کنید.
2. هر شب قبل از خوای مقداری از این کره بدن را بر بدن خود ماساژ دهید و از آن لذت ببرید.

نظرات کاربران

برای ثبت نظر باید در سایت ثبت نام نمایید و یا وارد شوید.

اینجا را کلیک کنید تا وارد شوید