دسته‌بندی نشده

هفتم مهرماه 1393 سرآغاز جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی

 • دومین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی، فرآوردهای طبیعی و طب سنتی ایران از 7 مهرماه امسال آغاز به کار خواهد کرد و فعالیت های آن تا 10 مهر ماه 1393ادامه می یابد. این جشنواره و نمایشگاه توسط ستاد توسعه علوم و فناوری گیاهان دارویی و طب سنتی وابسته به معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در 14 محور در مصلی امام خمینی بر پا خواهد شد.

  مخاطبان اصلی دومین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی، فرآورده های طبیعی و طب سنتی ایران به صورت عام مردم و به طور خاص شرکت ها، موسسات دولتی و خصوصی دانش بنیان، پژوهشگران، صاحبان صنایع، کارآفرینان و سرمایه گذاران علاقه مند به سرمایه گذاری در این حوزه هستند.

  همچنین در جشنواره گیاهان دارویی پزشکان، تولیدکنندگان فرآورده های گیاهی و دارویی، مخترعان و فناوران مرتبط با جشنواره، دانشجویان و سایر متخصصان علاقه مند به استفاده از گیاهان دارویی، داروهای گیاهی، فرآورده های طبیعی و ارتقای فرهنگ جامعه در مورد گیاه درمانی، روش های علمی طب سنتی و طب مکمل ارائه شده در بازار حضور می یابند.

  برگزاری فن بازار گیاهان دارویی و طب سنتی ایران، تشکیل کارگاه های آموزشی با محور گیاهان دارویی، داروهای گیاهی، فرآورده های طبیعی و طب سنتی علمی، برگزاری کارگاه آموزشی ویژه کودکان و نوجوانان، رونمایی از محصولات وکتاب های جدید، فروش فرآورده های استاندارد دارای مجوزهای قانونی و انتشار مستند ویژه دومین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی، فرآورده های طبیعی و طب سنتی ایران بخش از برنامه ه ای دومین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی است

  اگر از خواندن این مقاله لذت بردید، آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید