بهترین روغن ماساژ لاغری
توسط نارین گل 1396/6/2 18:06 توضیحات

طبق تحقیقی که در واحد پرستاری دانشکده پزشکی Wonkwang صورت گرفته است به این نتیجه رسیده اند که ماساژ شکم برای مدتی خاصی با ترکیبی از روغن های گیاهی می تواند به کاهش سایز دور کمر و داشتن اندامی متناسب تر کمک کند.در این تحقیق افراد مورد آزمایش را به دو گروه تقسیم نمودند. گروه اول از روغن هسته انگور برای ماساژ شکم استفاده کرده اند و گروه دوم از ترکیب روغن سرو، روغن گریپ فروت و روغن لیمو به همراه یک روغن حامل مانند روغن نارگیل و یا روغن بادام برای ماساژ شکم خود استفاده کرده اند.

این تحقیق بر روی زنان یائسه صورت گرفته است اما نتایج آن به تمامی زنان و حتی مردان قابل اعمال است. نتایج تحقیق نشان می دهد که اندازه دور کمر افرادی که از ترکیب روغن های لیمو، گریپ فروت و سرو استفاده کرده اند تا حد زیادی کاهش یافته است و اندام متناسب تری پیدا کرده اند.

نحوه ماساژ شکم:

مرحله اول: 50 کرم از یک روغن حامل (در این تحقیق از روغن بادام استفاده شده است.) را با 5 قطره روغن سرو، 5 قطره روغن گریپ فروت و 5 قطره روغن لیمو مخلوط نمایید.

مرحله دوم: این ترکیب را در یک ظرف شیشه ای کوچک بریزید.

مرحله سوم: روزانه 1 تا 2 بار این روغن را روی شکم ماساژ دهید تا به نتیجه دلخواه برسید. باید بدانید که افراد مورد آزمایش در این تحقیق روزی 2 بار، 5 روز از هفته و به مدت 6 ماه شکم خود را ماساژ داده اند تا به نتیجه دلخواه رسیده اند.

برای خرید روغن گریپ فروت خالص از فروشگاه اینترنتی نارین گل روی لینک زیر کلیک کنید:

روغن اسانسی گریپ فروت خالص و ارگانیک

برا ی خرید روغن لیموی خالص از فروشگاه اینترنتی نارین گل روی لینک زیر کلیک کنید:

روغن اسانسی لیمو سنگی خالص و ارگانیک

برای خرید روغن سرو به لینک زیر مراجعه نمایید:

روغن اسانسی سرو خالص و ارگانیک (Cypress Essential Oil)

نظرات کاربران

برای ثبت نظر باید در سایت ثبت نام نمایید و یا وارد شوید.

اینجا را کلیک کنید تا وارد شوید