با ۴۵۰ هزارتومان خرید از ما سمپل اسانس لوندر هدیه بگیرید

محصولات پوست و مو
محصولات عطرسازی و آروماتراپی
logo
سوالی دارید؟
سوالی دارید؟
نارین گل
خرید روغن سرو ارگانیک

بهترین روغن ماساژ لاغری

طبق تحقیقی که در واحد پرستاری دانشکده پزشکی Wonkwang صورت گرفته است به این نتیجه رسیده اند که ماساژ شکم برای مدتی خاصی با ترکیبی از روغن های گیاهی می تواند به کاهش سایز دور کمر و داشتن اندامی متناسب تر کمک کند.در این تحقیق افراد مورد آزمایش را به دو گروه تقسیم نمودند. گروه اول از روغن هسته انگور برای ماساژ شکم استفاده کرده اند و گروه دوم از ترکیب روغن سرو، روغن گریپ فروت و روغن لیمو به همراه یک روغن حامل مانند روغن نارگیل و یا روغن بادام برای ماساژ شکم خود استفاده کرده اند.برای آشنایی با روغن ماساژ لاغری با ما همراه باشید.

روغن ماساژ لاغری

این تحقیق بر روی زنان یائسه صورت گرفته است اما نتایج آن به تمامی زنان و حتی مردان قابل اعمال است. نتایج تحقیق نشان می دهد که اندازه دور کمر افرادی که از ترکیب روغن های لیمو، گریپ فروت و سرو استفاده کرده اند تا حد زیادی کاهش یافته است و اندام متناسب تری پیدا کرده اند.

نحوه ماساژ شکم:

مرحله اول: 50 کرم از یک روغن حامل (در این تحقیق از روغن بادام استفاده شده است.) را با 5 قطره روغن سرو، 5 قطره روغن گریپ فروت و 5 قطره روغن لیمو مخلوط نمایید.

مرحله دوم: این ترکیب را در یک ظرف شیشه ای کوچک بریزید.

مرحله سوم: روزانه 1 تا 2 بار این روغن را روی شکم ماساژ دهید تا به نتیجه دلخواه برسید. باید بدانید که افراد مورد آزمایش در این تحقیق روزی 2 بار، 5 روز از هفته و به مدت 6 ماه شکم خود را ماساژ داده اند تا به نتیجه دلخواه رسیده اند.

اگر این مقاله را دوست داشتید، آن را بادوستان خود به شاتراک بگذارید.

خرید روغن گریپ فروت ارگانیک

مقالات مرتبط

TEST candle
جست و جو
دسته بندی
حساب کاربری من
0 محصول سبد خرید