سفارش هایی که از ۲۵ اسفند به بعد ثبت بشوند، ارسال آنها بعد از تعطیلات خواهد بود

محصولات پوست و مو
محصولات عطرسازی و آروماتراپی
logo سوالی دارید؟
نارین گل
تاریخ انتشار ۱۴۰۲/۰۵/۱۱
به قلم نارین‌گل
خرید روغن سرو ارگانیک

بهترین روغن ماساژ لاغری

طبق تحقیقی که در واحد پرستاری دانشکده پزشکی Wonkwang صورت گرفته است به این نتیجه رسیده اند که ماساژ شکم برای مدتی خاصی با ترکیبی از روغن های گیاهی می تواند به کاهش سایز دور کمر و داشتن اندامی متناسب تر کمک کند.در این تحقیق افراد مورد آزمایش را به دو گروه تقسیم نمودند. گروه اول از روغن هسته انگور برای ماساژ شکم استفاده کرده اند و گروه دوم از ترکیب روغن سرو، روغن گریپ فروت و روغن لیمو به همراه یک روغن حامل مانند روغن نارگیل و یا روغن بادام برای ماساژ شکم خود استفاده کرده اند.برای آشنایی با روغن ماساژ لاغری با ما همراه باشید.

روغن ماساژ لاغری

این تحقیق بر روی زنان یائسه صورت گرفته است اما نتایج آن به تمامی زنان و حتی مردان قابل اعمال است. نتایج تحقیق نشان می دهد که اندازه دور کمر افرادی که از ترکیب روغن های لیمو، گریپ فروت و سرو استفاده کرده اند تا حد زیادی کاهش یافته است و اندام متناسب تری پیدا کرده اند.

نحوه ماساژ شکم:

مرحله اول: 50 کرم از یک روغن حامل (در این تحقیق از روغن بادام استفاده شده است.) را با 5 قطره روغن سرو، 5 قطره روغن گریپ فروت و 5 قطره روغن لیمو مخلوط نمایید.

مرحله دوم: این ترکیب را در یک ظرف شیشه ای کوچک بریزید.

مرحله سوم: روزانه 1 تا 2 بار این روغن را روی شکم ماساژ دهید تا به نتیجه دلخواه برسید. باید بدانید که افراد مورد آزمایش در این تحقیق روزی 2 بار، 5 روز از هفته و به مدت 6 ماه شکم خود را ماساژ داده اند تا به نتیجه دلخواه رسیده اند.

اگر این مقاله را دوست داشتید، آن را بادوستان خود به شاتراک بگذارید.

خرید روغن گریپ فروت ارگانیک

مطالب این مقاله تا چه اندازه برای شما مفید بود؟


اگر پرسش یا نظری درباره این مطلب دارید، اینجا مطرح کنید

مقالات مرتبط

خواص روغن هسته انگور

بررسی تمامی خواص روغن هسته انگور برای سلامتی

روغن هسته انگور از جمله روغن‌های ارگانیکی است که هم برای پوست و هم برای مو مفید است. این روغن از گذشته‌های دور استفاده می‌شده است. اگر به پژوهش محققان مراجعه کنید می‌بینید که سال‌ها پیش، از این روغن برای درمان جای زخم استفاده می‌شده است. این روزها از خواص روغن هسته انگور برای درمان عوارض پوست و مو استفاده می‌شود. این روغن یک مرطوب‌کننده قوی است و برای درمان جوش و آکنه نیز استفاده می‌شود.
ادامه مطلب
TEST candle
جست و جو
خانه
دسته بندی
حساب کاربری من
0 محصول سبد خرید