شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

لوسیون گل بابونه برای پوست
توسط نارین گل 1396/5/30 14:05 توضیحات

كاربرد لوسیون گل بابونه برای پوست
دستور تهيه

پس از پاک کردن پوست ، عملی بسیار با اهمیت بوده و نیز مطبوع است ، استفاده از لوسیون های طراوت بخش است . پوست شما از هر نوع که باشد معمولی ، خشک ، چرب نیاز به استفاده از لوسیون دارد تا بدین ترتیب طراوت یابد . از انواع لوسیون های الکل دار می توان در پوست های چرب که بی لطافت بوده و تمایل به جوش دارند استفاده کرد .در پوست های حساس و خشن و خیلی نازک که علایم پیری زودرس در آن نمایان است و مویرگ های زیر آن به وضوح قابل مشاهد می باشد ، استفاده از مواد حاوی الکل به شدت ضرر داشته و باید از لوسیون هایی استفاده کرد که به جای الکل در ساخت آن عصاره ارزشمند گیاهی به کار برده شده است .
به شما طرز تهیه یک نوع لوسیون بدون الکل را آموزش می دهیم
مواد لازم :
گل بابونه 20 گرم ، آب 200 میلی گرم ، گلاب 30 میلی گرم ، آب لیمو ترش تازه 20 میلی گرم
طرز تهیه
گل های بابونه را به مدت 3 دقیقه در آب بجوشانید . در ظرف را گذاشته و بگذارید سرد شود . از صافی ظریف با فشار عبور دهید . گلاب و آب لیمو را به آن افزوده و بعد از مخلوط کردن در شیشه قهوه ای رنگی بریزند .
صدها سال است که تاثیر مرطوب کنندگی گیاه بابونه به اثبات رسیده است .این گیاه موجب درمان و تمیزی پوست نیز می گردد .استفاده از گل بابونه در پوست های بسیار حساس و پوست هایی که تحت فشار عصبی ، مستعد داشتن لکه های قرمز هستند ، توصیه می شود .
خرید اینترنتی بابونه از لینک زیر:

دمنوش بابونه اردبیل نارین گل

نظرات کاربران

برای ثبت نظر باید در سایت ثبت نام نمایید و یا وارد شوید.

اینجا را کلیک کنید تا وارد شوید