دسته‌بندی نشده

چهارمین نمایشگاه بین المللی صنایع دستی در تهران

 • برگزاری چهارمین نمایشگاه بین المللی صنایع دستی

  صبح امروز چهار شنبه 20 خرداد ماه 1394 و همزمان با روز صنایع دستی ، چهارمین نمایشگاه بین المللی صنایع دستی با حضور مقامات و مسئولین ذیربط و همچنین علاقمندان و مشتاقان این بخش و میهمانان خارجی در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح گردید.

  به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل نمایشگاه بین المللی ج.ا.ایران :

  چهارمین نمایشگاه بین المللی صنایع دستی با حضور سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری ، خانم غدا هیجاوی رئیس منطقه آسیا و اقیانوسیه شورای جهانی صنایع دستی و دیگر مقامات بلند پایه و مسئول حوزه صنایع دستی کشورمان و هیات همراه آنان ،در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آغاز بکار نمود.

  همچنین امیر مکری قائم مقام شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و هیات همراه ایشان نیز در نمایشگاه فوق مسئولین مذکور را همراهی می نمودند.

  این گزارش حاکی است
  :


  در چهارمین نمایشگاه بین المللی صنایع دستی420 شرکت داخلی و 20 شرکت خارجی از 7 کشور شامل : کویت، عراق، آذربایجان، لبنان، هندوستان، قبرس و افغانستان در فضايي به وسعت 9,500 متر مربع حضور پیدا کرده و آخرين دستاوردها در زمینه تولید انواع صنایع دستی را جهت بازدید متخصصین و بازدیدکنندگان عرضه خواهند کرد.

  قابل ذکر است : این نمایشگاه تا روز دوشنبه 25 خرداد 1394 ادامه خواهند یافت که علاقمندان و متخصصین محترم میتوانند از ساعت 15 تا 21 از آن بازدید بعمل آورند.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید