4 دلیل که یک شیشه روغن نعناع هندی می تواند شما را زیباتر کند.
توسط نارین گل 1396/11/21 13:11 توضیحات

 نعناع هندی patchouli یک گیاه بوته‌ای همیشه سبز است با ریشه های محکم، برگ‌های پرزدار و گل‌های سفید با سایه‌های بنفش برای تهیه روغن نعنا هندی برگ‌های این گیاه تحت فرایند بخار قرار می‌گیرند تا روغن و اسانس آن جدا شود. روغن نعناع هندی خواص فوق العاده ای برای پوست و مو دارد و به زیبایی و داشتن پوستی سالم، زیبا و درخشان کمک می کند. چطور؟

1. کاهش چروک ها:
به دلیل خواص قبض کنندگی روغن نعناع هندی و هم چنین به دلیل اینکه روغن نعناع هندی به تولید سلول های جدید کمک می کند می توانید از این روغن به عنوان یک ضد چروک بی نظیر و قوی استفاده نمایید. روغن نعناع هندی باعث می شود پوستتان جوان، شاداب و سالم به نظر بیاید. این روغن برای انواع پوست مناسب از جمله پوست خشک، ترک خرده، چرب و مستعد جوش مناسب است و بعد از استفاده از این روغن متوجه خواص درمان کننده، ضد چروک و حتی ضد میکروبی آن خواهید شد. برای تهیه یک سرم ضد چروک فوق العاده 4 قطره روغن نعناع هندی را با 4 قاشق غذاخوری روغن هسته زردآلو برای پوست های خشک و 4 قاشق غذاخوری روغن هسته هلو برای پوست های چرب مخلوط نموده و هر روز صبح و شب پس از شست و شوی صورت و استفاده از کرم مرطوب کننده از این سرم استفاده نمایید.

برای خرید اینترنتی روغن هسته هلو کلیک کنید.
برای خرید اینترنتی روغن هسته زردآلو کلیک کنید.
2. کاهش جای جوش و اسکار:
روغ نعناع هندی دارای خواص التیام بخشی است که به سرعت اثر می کند و به همین دلیل برای بهبود اسکارهای ناشی از جوش، زخم ها و ...فوق العاده است. برای تسریع فرایند بهبود جای جوش و انواع اسکار 3 قطره روغن نعناع هندی را با 3 قاشق غذاخوری روغن دانه پاپایا مخلوط نموده و هر شب قبل از خواب مقداری از این سرم را بعد از شست و شوی صورت و استفاده از کرم مرطوب کننده بر پوست خود ماساژ دهید. هر روز این کار را بکنید تا در دراز مدت تاثیر فوق العاده این محصول را مشاهده کنید.
برای خرید اینترنتی روغن دانه پاپایا کلیک کنید.
3. کاهش ریزش مو:
روغن نعناع هندی باعث افزایش انقباض ماهیچه ها شده و در نتیجه به کاهش ریزش مو کمک می کند. علاوه بر این به دلیل خواص ضد عفونی کننده به کاهش شوره سر نیز کمک می کند. برای کاهش ریزش موها 4 قطره روغن نعناع هندی را با 3 قاشق غذاخوری روغن آووکادو برای موهای خشک یا 3 قاشق غذاخوری روغن هسته زردآلو برای موهای چرب مخلوط نمایید و هفته ای 3 تا 4 بار بر کف سر ماساژ دهید و اجازه دهید این ترکیب کل شب را روی سرتان بماند و صبح روز بعد شست و شو دهید و به تدیج هم ریزش موهایتان کم می شود و هم موهایی نرم و ابریشمین خواهید داشت.
برای خرید اینترنتی روغن آووکادو کلیک کنید.
4. شاداب کننده و رفع خستگی و کدر بودن چهره:
اگر می خواهید دوستتان مرتب از شما بپرسند که راز زیبایی پوستتان در چه چیزی هست از روغن نعناع هندی استفاده نمایید. این روغن پوست را عمیقا آبرسانی کرده و به رفع خستگی و کدر بودن چهره کمک زیادی می کند. برای داشتن پوستی درخشان، روشن و فوق العاده 3 قطره روغن نعناع هندی را با 3 قاشق غذاخوری روغن دانه خیار مخلوط نمایید و هر شب بر پوست خود ماساژ دهید.
برای خرید اینترنتی روغن دانه خیار کلیک کنید.

اگر از خواندن این مقاله لذت بردید، آن را با دوستان خود به اشتذاک بگذارید.

نظرات کاربران

برای ثبت نظر باید در سایت ثبت نام نمایید و یا وارد شوید.

اینجا را کلیک کنید تا وارد شوید