درباره نارین گل

 

محصولات
با
کیفیت

 

شفافیت
در
اطلاعات

 

تجربه
خریدی
لذت بخش


چه از آن افرادی هستید که مانند افراد نارین گل همیشه در خانه تان دمنوش ها ی گیاهی پیدا می شود و به جای کرم های گران قیمت از روغن ها و کرم های گیاهی برای سلامت پوست و موی خود استفاده می کنید و عادت دارید استفاده ازمحصولات گیاهی را در برنامه روزانه خود بگنجانید و با خواص و نحوه مصرف این محصولات آشنایی دارید و چه استفاده از محصولات گیاهی و کسب اطلاعات از آن ها را تازه شروع کرده اید؛ از نظر ما در نارین گل یک نقطه مشترک بین همه ما وجود دارد: همه ما می خواهیم به محصولات گیاهی با بهترین کیفیت،عطر و طعم و اطلاعات شفاف و دقیق از این محصولات دسترسی داشته باشیم.بر اساس همین تفکر فروشگاه اینترنتی نارین به عنوان بستری آن لاین برای ارائه برترین محصولات گیاهی به مشتریان راه اندازی گشت تا هموطنان عزیزمان از هر کجای ایران با اطمنیان بتوانند از میان صدها محصول گیاهی برتر گیاهی تولید داخل و خارج از ایران و با توجه به توضیحات دقیق و ارائه شده در مورد کاربردها و نحوه مصرف محصولات، محصول مورد نیاز خود را انتخاب و به صورت اینترنتی خریداری نموده و بسته به محل زندگی خود در طی 1 تا 7 روز کاری درب منزل خود دریافت نمایند.

اهداف نارین گل:

هدف ما در نارین گل این نیست که بزرگترین فروشگاه اینترنتی محصولات گیاهی شویم، هدف ما این است که تا جای ممکن بر سبک زندگی و سلامت تعداد افراد بیشتری تاثیر بگذاریم و اینکار را از طریق ارائه محصولات گیاهی، ارگانیک و سالم با کیفیت به مشتریان و ایجاد تجربه ای لذت بخش و شاداب کننده از مصرف این محصولات انجام می دهیم تا افراد بیشتر و بیشتری بتوانند با صرف هزینه متوسط و کم تری نسبت به سایر هزینه های زندگی، سبک زندگی سالم را در برنامه روزانه خود جای دهند و حتی برای چند دقیقه در روز از لذت های کوچک اما تاثیر گذار مانند نوشیدن یک لیوان دمنوش معطر و سالم یا ماساژ و رایحه درمانی روغن های گیاهی بهره مند شوند.

کیفیت محصولات:

ما در فروشگاه اینترنتی نارین گل تمام سعی خود را بر این گذاشته ایم که بهترین محصولات گیاهی را از میان معتبرترین برندهای داخلی و خارجی تامین نماییم. برای رسیدن به این مهم ما خودمان کیفیت محصولات را آزمایش کرده و هم چنین سابقه برند ها و کارخانه های تولید کننده را بررسی می کنیم. علاوه بر این در صورتیکه تعدا زیادی از مشتریان از کیفیت برخی ازمحصولات سایت رضایت نداشته باشند آن محصولات یا با کیفیت بهتری جایگزین می شوند و یا مجددا شارژ نخواهند شد.

محصولات جدید:

اگر نمی توانید محصولی را که می خواهید در بین محصولات فروشگاه ما بیابید با ما از طریق ایمیل و یا تلفن این موضوع را در میان بگذارید. ما سعی می کنیم که محصول مورد نظر شما را در سایت قرار دهیم.

در صورتیکه پیشنهاد، انتقاد و شکایتی در مورد خدمات و محصولات فروشگاه ما دارید از طریق بخش تماس با ما این مورد را به اطلاع ما برسانید تا در اسرع وقت به آن رسیدگی شود.

امیدواریم از خرید خود از نارین گل نهایت خوشنودی را داشته باشید و لذت ببرید!