• از کجا شروع کردیم؟

  ما در نارین گل از حدود سال 92 ، شروع به فروش اینترنتی محصولات کاملا ارگانیک کردیم. اما واقعیت این بود که با بررسی چندین و چند محصول از برندهای مطرح بین المللی متوجه شدیم که که این دستگاه های روغن گیری سنتی و حتی دستگاه های نسبتا پیشرفته موجود در ایران، توانایی استخراج روغن های با کیفیت روغن های اروپایی یا آمریکایی را ندارند و علاوه بر اینکه امکان تولید محصولات ارگانیک و صد در صد خالص رو ندارن و گاهی تمام مواد مغذی گیاه رو هم از بین می برن. برای پیدا کردن این محصول به چندین کشور جهان سفر کردیم و بالاخره با شرکت موکشا لایف استایل آشنا شدیم. شرکتی اتریشی که فروش آسیا آن در هند می باشما به فکر ارائه محصولات با بهترین کیفیت در مقیاس جهانی بودیم. محصولی که صد در صد خالص باشد و از ارگانیک بودن آن اطمینان حاصل کنیم.

 • رفتیم بمبئی

  به فکر افتادیم که چجوری میتونیم محصولات گیاهی 100درصد خالص و ارگانیک رو تهیه کنیم و اینجا بود که اولین بار با شرکت موکشا آشنا شدیم. بعد از تحقیق و پرس و جو، متوجه شدیم که این شرکت اتریشی، نه تنها از جدیدترین دستگاه‌ها و ماشین‌آلات استفاده می‌کنه، بلکه ماده اولیه تمام محصولاتش 100 درصد ارگانیک هستن؛ یعنی پرورش گیاهان تحت نظارت خودشون در کشور هند انجام میشه. چی از بهتر. دقیقا همین را می‌خواستیم و سریع وسایل را جمع کردیم به سمت بمبئی!

 • ارگانیک و شگفت انگیز

  به چه محصولی ارگانیک می‌گویند؟ محصول ارگانیک یعنی در پرورش و تولید گیاهان به هیچ عنوان از محصولات شیمایی یا کودهای شیمیایی استفاده نشده است. یکی دیگر از ویژگی‌های منحصر به فرد روغن‌های موکشا در روغن گیری فوق‌العاده است. در این فرآیند ریز مولکول‌ها جدا می‌شند و در نتیجه بسیار سبک‌تر و موثرتر و با خلوص بیشتر تولید می‌شوند؛ درست بر خلاف سایر روغن‌ها که سنگین هستند و به پوست و کف سر نفوذ نمی‌کنند. ما در اولین برخورد، روغن هسته انار موکشا را با روغنی با قیمت بسیار کمتر از یکی مراکز معروف در تهران مقایسه کردیم. شما هم اگر آنجا بودید حتما مثل ما از تعجب خشکتان می‌زد. بو ، سبکی، خلوص، رنگ، موکشا آنقدر با کیفیت بود که اصلا نمی‌شد با روغن برند دیگر مقایسه کرد.

 • گواهینامه

  بعد از این مقایسه وقتش بود دنبال تاییدیه‌های موکشا از مراکز معتبر برویم. موکشا تا دلتان بخواهد گواهینامه از تمام دنیا دارد. از گواهینامه ارگانیک از هند و آمریکا بگیر تا گواهینامه GMP که بسیار معتبر است و برندهای کمی هستند که این گواهینامه را داشته باشند. از ایزو نه هزارها و گواهینامه حلال که بگذریم، مهم‌تر از بقیه گواهینامه عدم تست روی حیوانات است. این گواهینامه به معنی آن است که برای تولید و تست محصولات از هیچ حیوانی استفاده نشده است. این پویش چند سالی است که در جهان آغاز شده و موکشا هم جز این پویش بوده و هست. اگر ذره‌ای تردید داشتیم، دیدن این گواهینامه عدم تست روی حیوانات از بین برد و ما شدیم نمایندگی رسمی موکشا در ایران.

 • ایمان

  ما به محصولی که ارائه می دهیم ایمان داریم، ایمان داریم به اینکه سبک زندگی سالم و ارگانیک برای طبیعت و انسان ها و حیوانات بهترین راه حل است. به اینکه مشتریان ما لایق بهترین ها هستند، لایق شفافیت و صداقت هستند، لایق زیباترین چیزها در جهان هستند. ما به شما ایمان داریم