نارین گل همواره سعی دارد تا محصولات گیاهی و طبیعی را با بهترین کیفیت در اختیار مشتریان خود قرار داده و فرآیند خرید و ارسال را برای مشتریان خود به گونه ای فراهم آورد که بتوانند به راحتی خرید خود را انجام داده و محصولات خود را دریافت نمایند؛ با این حال در صورتیکه به هر عنوان محصولات ارسال شده برای شما دارای مشکلی بود می توانید طبق شرایط زیر این محصولات را بازگردانید:

در صورت وجود مشکلاتی که در ضمانت بازگشت محصولات و ضمانت کیفیت که در پایین ذکر شده است، مشتریان تا هفت روز فرصت دارند که مشکلات موجود را به نارین‌گل اعلام کنند. در صورت اعلام بعد از این مدت ، نارین‌گل هیچ تعهدی در بازگرداندن محصولات ندارد. بعد از اعلام به پشتیبانی نارین‌گل و تماس با شماره‌ی 021-66966058 در صورت موجودی محصول در انبار نارین‌گل بین 24 تا 48 ساعت محصول را از مشتری دریافت و محصول جدید را جایگزین می‌کنند. در باقی شهرها، محصول مورد نظر در صورت موجودی در انبار 24 تا 48 ساعت برای مشتری ارسال خواهد شد.

شرایط ضمانت بازگشت 7 روزه محصولات

1- ارسال محصولی که با اطلاعات موجود در سایت از جمله عکس و اطلاعات محصول از جمله وزن، تعداد، رنگ و غیره مغایرت داشته باشد:


2- عدم داشتن تاریخ تولید مناسب، و یا گذشتن از تاریخ انقضا :
این مورد باید توسط کارشناسان نارین‌گل تایید شود و سپس مراحل بازگشت وجه به مشتری آغاز می‌شود. لازم به ذکر است در صورت عدم صحت ادعای مشتری نارین‌گل تمام هزینه‌های پست و بازگشت به عهده مشتری است و اگر ادعای مشتری درست باشد نارین‌گل تمام هزینه‌های ارسال و بازگشت را تقبل می‌کند.


3- مخدوش بودن بسته‌بندی محصولات در کلیه مراحل ارسال اعم از شکستن، خراب شدن و....:
در این مورد باید عکس محصول توسط مشتری گرفته شود و برای کارشناسان نارین‌گل ارسال شود و سپس در صورت تایید مراحل بازگشت به مشتری با هزینه نارین‌گل آغاز خواهد شد.


4- خراب شدن، گندیدگی و.... محتویات محصولاتی که نیاز به نگهداری در شرایط خاصی هستند.
باید توسط کارشناسان نارین‌گل تایید شود و سپس مراحل بازگشت به مشتری آغاز می‌شود. لازم به ذکر است در صورت عدم صحت ادعای مشتری نارین‌گل تمام هزینه‌های پست و بازگشت به عهده مشتری است و اگر ادعای مشتری درست باشد نارین‌گل تمام هزینه‌های ارسال و بازگشت را تقبل می‌کند. لازم به ذکر است در این مورد مشتری بایستی تا حداکثر 24 ساعت کاری بعد از دریافت محصول این مورد را به نارین‌گل اعلام نمایید و مشخص است در صورت گذشتن از این زمان نارین‌گل از بازگشت محصول معاف است.