- 10 %

زمان ارسال: تهران 24 تا 48 ساعت شهرستان 3 تا 8 روز

هزینه ارسال: خریدهای بالای 100 هزار تومان رایگان، خرید زیر 100 هزار تومان تهران 6000 تومان، شهرستان 5000

پکیج ضد لک و روشن کننده نارین باکس

برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

  • ضد لک و روشن کننده
  • لایه بردار

قیمت عادی: ‎2٬253٬000ریال

Special Price ‎2٬027٬700ریال

وضعیت: ناموجود

اگر پوستتان دارای لک های قهوه ای، لک های تیره رنگ و لک های ناشی از آفتاب است و احساس می کنید پوست صورتتان کدر و تیره رنگ شده است و می خواهید پوست روشن تر و شفاف تری داشته باشید این پکیج یک پیشنهاد فوق العاده برای شماست.
بعد از تحقیق و بررسی بهترین محصولات و روتین مراقبت از پوست های دارای لک و تیره رنگ و استفاده از تجربه مشتریان نارین گل، پکیجی از محصولات گیاهی برای کاهش لک های صورت و روشن نمودن پوست تهیه شده است. تک تک محصولات این پکیج مناسب پوست های دارای لک است و مصرف آنها به صورت یک روتین و کنار یک دیگر به کم رنگ شدن لک ها و روشن تر و شفاف تر شدن پوست کمک می کند.. برای رسیدن به نتیجه هر چه بهتر توصیه می کنیم این روتین را تا چند ماه و به صورت مداوم انجام دهید. بین انجام هر مرحله تا مرحله بعد 1 تا 2 دقیقه صبر کنید تا پوستتان آسیب نبیند.

زمان ارسال: تهران 24 تا 48 ساعت شهرستان 3 تا 8 روز

هزینه ارسال: خریدهای بالای 100 هزار تومان رایگان، خرید زیر 100 هزار تومان تهران 6000 تومان، شهرستان 5000

کد کالا: narinbox-3
 

توضیحات محصول

اگر پوستتان دارای لک های قهوه ای، لک های تیره رنگ و لک های ناشی از آفتاب است و احساس می کنید پوست صورتتان کدر و تیره رنگ شده است و می خواهید پوست روشن تر و شفاف تری داشته باشید این پکیج یک پیشنهاد فوق العاده برای شماست.

بعد از تحقیق و بررسی بهترین محصولات و روتین مراقبت از پوست های دارای لک و تیره رنگ و استفاده از تجربه مشتریان  نارین گل، پکیجی از محصولات گیاهی برای کاهش لک های صورت و روشن نمودن پوست تهیه شده است. تک تک محصولات این پکیج مناسب پوست های دارای لک است و مصرف آنها به صورت یک روتین و کنار یک دیگر به کم رنگ شدن لک ها و روشن تر و شفاف تر شدن پوست کمک می کند.. برای  رسیدن به نتیجه هر چه بهتر توصیه می کنیم این روتین را تا چند ماه و به صورت مداوم انجام دهید. بین انجام هر مرحله تا مرحله بعد 1 تا 2 دقیقه صبر کنید تا پوستتان آسیب نبیند.

مرحله 1. پاکسازی پوست (هر روز صبح و شب)

پاکسازی و روشن سازی پوست با استفاده از صابون لیمو و خشخاش: 

 اولین مرحله در مراقبت از پوست ( هر نوع پوستی) پاکسازی پوست است. تا هم تمامی آلودگی ها از منافذ پوست خارج شود و در نتیجه به جذب سایر محصولات مراقبت از پوست کمک کند. در این پکیج برای پاکسازی پوست های دارای لک وپوست های تیره یک صابون روشن کننده و ضد لک فوق العاده انتخاب کرده ایم. صابون دست ساز لیمو خشخاش ترکیبی از روغن لیمو و نارگیل خالص و دانه‌های خشخاش است که در سطح صابون به صورت نقطه‌های ریز مشکلی می‌توانید ببینید. دانه‌های خشخاش سبب شادابی پوست، پاکسازی و شفاف کردن آن می‌شود.. این صابون یک ضدلک قوی است وبه از بین بردن جای جوش کمک می کند و یک روشن کننده بسیار خوب برای انواع پوست است.روغن  لیموی به کار رفته در این صابون سرشار از آنتی‌اکسیدان است و مصرف این صابون به از بین‌بردن چین و چروک و جوانسازی پوست بسیار کمک می‌کند.علاوه بر این صابون دست‌ساز لیموخشخاش سطح پوست را از انواع چربی‌ها و آلودگی‌ها پاک می‌کند و این امر سبب پاکسازی کامل پوست شما می‌شود.

مرحله 2. کاهش لک ها و روشن سازی پوست:

الف- سرم ضد لک و روشن کننده پوست بهارنارنج:

برای مرحله دوم از پکیج ضد لک سرم بهارنارنج را برای شما در نظر گرفته ایم.

چطور روغن اسانسی لیمو و روغن اسانسی بهارنارنج به کاهش لک ها و روشن شدن پوست کمک می کند؟

ساختار روغن اسانسی بهارنارنج مانند هیدروکینون (ماده ای که در صنایع زیبایی و بهداشتی برای روشن نمودن پوست و درمان لک های صورت استفاده می شود) است. تفاوت آن ها در این است که روغن بهارنارنج طبیعی و بدون ضرر است ولی هیدروکینون شیمیایی و احتمالا دارای عوارض می باشد. روغن بهارنارنج سرشار از ویتامین C است و می تواند پوست را روشن تر کند.

روغن اسانسی لیمو از پرس سرد پوست لیمو بدست می آید. این روغن نیز به دلیل سرشار بودن از ویتامین C یکی از بهترین روغن ها برای روشن نمودن پوست و درمان لک های صورت می باشد.

روغن دانه پاپایا دارای خواص لایه برداری طبیعی است. تا به حال نام چند روغن را شنیده‌اید که چنین خاصیتی داشته باشند؟ احتملا هیچی. روغن دانه پاپایا برای روشن کردن و سفیدی پوست فوق العاده است و این بدین معنی است که در واقع این روغن برای کاهش لک فوق العاده است. تمام این خواص مدیون مقادیر زیاد پاپائین موجود در این روغن است، یکی از اصلی‌ترین آنزیم‌های فعال در روغن دانه پاپایا.  این روغن سرشار از کاروتن است مانند روغن دانه هویج که برای روشن سازی پوست فوق العاده است.

ب-  ماسک خاک رس (هفته ای 2 تا 3 بار):

خاک رس برای شفاف سازی و یکدست شدن رنگ صورت فوق العاده است و می تواند پوست شما را روشن تر کرده و ظاهر لک ها را کاهش دهد.

ج- ماسک ورقه ای لیمو VITA WHITE (ضد لک) OTTIE:

ویتامین C موجود در این ماسک موجب روشنی پوست شده و به دلیل ضد عفونی کنندگی برای بعد از اصلاح صورت بسیار مناسب می باشد و به کمرنگ شدن لک های پوستی کمک می کند و شادابی و سلامت پوست صورت را تامین می کند..

نحوه مصرف

مرحله 1. پاکسازی پوست (هر روز صبح و شب)
پاکسازی و روشن سازی پوست با استفاده از صابون لیمو و خشخاش:
 هر روز صبح و شب پیش از استفاده از سایر محصولات پکیج پوست خود را با این صابون بشویید و بگذارید کف آن برای مدت 2 تا 4 دقیقه روی پوستتان بماند و سپس با آب ولرم آبکشی نمایید و در نهایت با آب سرد صورت خود را بشویید.

مرحله 2. کاهش لک ها و روشن سازی پوست :

الف- سرم ضد لک و روشن کننده پوست بهارنارنج:

برای مرحله دوم از پکیج ضد لک سرم بهارنارنج را برای شما در نظر گرفته ایم. برای تهیه این سرم کافی است طبق دستور زیر عمل کنید. در پکیج شما یک بطری اسپری خالی قرار داده است. 4 قاشق غذاخوری روغن میوه نسترن را داخل این بطری ریخته و 5 قطره روغن لیمو و 8 روغن بهارنارنج به آن اضافه کنید. در بطری را گذاشته و خوب بهم بزنید. هر شب قبل از خواب و پس از شست و شوی صورت با صابون لیمو و خشخاش مقداری از این سرم را بر پوست خود اسپری کرده و سپس برتمام صورت و محل لک ها ماساژ دهید. از این سرم تنها شب و بعد از غروب آفتاب استفاده نمایید. زیرا روغن لیمو به نور حساس بوده و در مواجه با آفتاب تاثیر عکس دارد و باعث تیره شدن پوست می شود.

ب-  ماسک خاک رس (هفته ای 2 تا 3 بار):

 برای کاهش لک های صورت هفته ای 2 تا 3 بار از ماسک خاک رس استفاده نمایید. برای تهیه ماسک خاک رس ضد لک 1 قاشق غذاخوری از خاک رس را نصف قاشق غذاخوری گلاب مخلوط نمایید تا خمیری یک دست حاصل شود سپس ماسک را بر صورت و گردن بمالید و بگذارید برای 20 دقیقه روی پوستتان بماند سپس با آب ولرم صورت خود را شست و شو داده و سپس از سرم ضد لک بهارنارنج برای مرطوب سازی پوست استفاده کنید.

ج- ماسک ورقه ای لیمو VITA WHITE (ضد لک) OTTIE:

هفته ای 1 بار از ماسک لیمو استفاده نمایید. پس از شست و شوی صورت ماسک را روی تمام صورت قرار دهید و با انگشتان روی پوست فشار دهید (مواد تجمع یافته در داخل ماسک فورا به داخل پوست نفوذ خواهند کرد). ماسک را برای 20 تا 30 دقیقه روی پوست خود باقی گذاشته و سپس آن را بردارید و مواد باقی مانده روی پوست را ماساژ دهید تا کاملا جذب شود.

مشخصات محصول

جدول کاربردهای محصول

برچسب‌ها

برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.

نظرات

با نظر خود در مورد این محصول، سایرین را در خرید آن یاری نمایید:

فقط کاربران ثبت نام شده می توانند نظر ثبت كنند. لطفا، وارد سيستم شويد يا ثبت نام كنيد