زمان ارسال: تهران 24 تا 48 ساعت شهرستان 3 تا 8 روز

هزینه ارسال: خریدهای بالای 100 هزار تومان رایگان، خرید زیر 100 هزار تومان تهران 6000 تومان، شهرستان 5000

این قاووت متشکل از نخود گل و نارگیل به عنوان مواد اصلی تشکیل دهنده است .به جز این مواد مغذی ، انواع بادام زمینی ، بادام هندی و خود بادام در این قاووت استفاده شده است . علاوه بر این مانند تمام قاووت‌های مهرگیاه داری هل سبر و شکر به مقدار بسیار کم استفاده شده است.


مشاهده قاووت های گیاهی


#اتاق-سلامت-نارین-گل

زمان ارسال: تهران 24 تا 48 ساعت شهرستان 3 تا 8 روز

هزینه ارسال: خریدهای بالای 100 هزار تومان رایگان، خرید زیر 100 هزار تومان تهران 6000 تومان، شهرستان 5000

کد کالا: supplements-38
 

توضیحات محصول

قاووت چیست ؟
قاووت یکی از خوراکی‌های بسیار معروف سنتی کرمان است. قاووت مخلوطی از موادی بسیار مغذی برای تقویت ذهن و بدن است . موادی مثل پسته و گردو و نخود با هم مخلوط می شوند و طعمی و خواص تقویت کنندهای را به همراه می آورند. قاووت بهترین صبحانه و عصرانه برای مخصوصا کودکان است که همراه شیر و بستنی می‌توان آن را مصرف کرد.
بهترین قاووت جهان
تفاوت در مرغوبیت قاووتها ، در مواد اولیه و عدم استفاده از مواد نگهدارنده است . کسانی که قاووت را به صورت مداوم مصرف می کنند به احتمال بسیار نام قاووت مهرگیاه را شنیده اند. مهرگیاه علاوه بر استفاده از مواد اولیه درجه یک و تازه فاقد مواد افزودنی بوده و صددر‌صد گیاهی است . حتی می‌تواند برای گیاه درمانی نیز مورد استفاده قرار بگیرد .
ترکیبات قاووت نخود و نارگین مغزدار مهرگیاه
این قاووت متشکل از نخود گل و نارگیل به عنوان مواد اصلی تشکیل دهنده است .به جز این مواد مغذی ، انواع بادام زمینی ، بادام هندی و خود بادام در این قاووت استفاده شده است . علاوه بر این مانند تمام قاووت‌های مهرگیاه داری هل سبر و شکر به مقدار بسیار کم استفاده شده است. .
خواص قاووت نخود نارگیل مغزدار
این قاووت به طور کل تقویت کننده است. این قاووت سبب تقویت نیروی عمومی بدن شما شده ، و میتواند انرژی شما بیشتر کند و علاوه بر آن شما را در برابر بعضی بیماری ها مقاوم میسازد. این قاووت معده را تقویت کرده و همچنین به دلیل بادام و مواد مغزدا موجود سبب تقویت حافظه است که بخصوص برای دانش آموزان و دانشجویان توصیه می شود.
. پوکی استخوان که به مرگ خاموش نیز مشهور شده ، مشکل بسیاری مخصوصا خانم‌ها می‌باشد. این قاووت منبع کلسیم است و می تواند از پوکی استخوان جلوگیری کند و آن را بهبود ببخشد مخصوصا اگر همراه شیر مصرف شود .
بهترین خوراکی برای کودکان و سالمندان
این قاووت بسیار برای کودکان و سالمندان توصیه شده است. دلیل این امر وجود انواع ویتامین و مواد مغذی موجود در آن است که سبب رفع پوکی استخوان ،و تقویت استخوان ها می شود . این قاووت.
همه مزاج‌ها
قاووت خشخاش مهرگیاه (به طور کلی همه محصولات مهرگیاه ) طوری تولید شده‌اند که بر اساس طب سنتی ، مناسب برای تمامی مزاج‌ها باشد و بتوانند بدون هیچ ماده‌ای در کنار آن ، این قاووت را مصرف کنند .
نشانه مرغوبیت قاووت مهرگیاه
در صورت خرید این محصول ، مشاهده خواهید کرد که دارای چسبندگی می‌باشد و این مورد به خاطر مرغوبت بالای قاووت است و میزان کم شکر آن است .

نحوه مصرف

نحوه مصرف
جایگزین میان وعده‌های غیرطبیعی همچنین به صورت مخلوط در شیر به عنوان صبحانه و عصران می‌توان میل شود . .

مشخصات محصول

جدول کاربردهای محصول

تقویت کننده‌های عمومی تقویت بدن, تقویت قوای جنسی, پوکی استخوان
تناسب اندام چاقی
آرامش روحی و رفع استرس آرام بخش

برچسب‌ها

برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.

نظرات

با نظر خود در مورد این محصول، سایرین را در خرید آن یاری نمایید:

فقط کاربران ثبت نام شده می توانند نظر ثبت كنند. لطفا، وارد سيستم شويد يا ثبت نام كنيد