- 11 %
تضمین کیفیت

زمان ارسال: تهران 24 تا 48 ساعت شهرستان 3 تا 8 روز

هزینه ارسال: خریدهای بالای 100 هزار تومان رایگان، خرید زیر 100 هزار تومان تهران 6000 تومان، شهرستان 5000

ظرف پلاستکی پمپی با حجم 150 گرمی (استریل شده)

برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

وزن : 150 میلی لیتر

قیمت عادی: ‎150٬000ریال

Special Price ‎133٬000ریال

وضعیت: موجود

اگر شما از آن دسته مردمی هستید که به مواد شیمیایی اعتماد ندارید و می خواهید محصولات مراقبت از پوست را در خانه با استفاده از مواد خالص طبیعی مخلوط کنید و بعد مصرف نمایید حتما به این وسیله احتیاج پیدا می کنید.


محل تولید : چین


حجم کلی : 150 میلی لیتر


ویژگی های اصلی شیشه پمپی یو وی نارین گل
- دارای در قفل شونده و جلوگیری از ریزش
- استفاده بسیار ساده به دلیل در پمپی
- دارای لوله بزرگ و پهن برای حرکت ساده تر مواد نیمه جامد به سمت در ورودی بدون هیچ مشکلی
- امکان استفاده تا آخرین ذره در داخل شیشه
- دارای شیشه مراقبت از گرمای زیاد و از بین بردن اشعه یو وی
- استریل شده در سازمان انرژی اتمی ایران به صورت کامل

زمان ارسال: تهران 24 تا 48 ساعت شهرستان 3 تا 8 روز

هزینه ارسال: خریدهای بالای 100 هزار تومان رایگان، خرید زیر 100 هزار تومان تهران 6000 تومان، شهرستان 5000

کد کالا: uvp-101
 

توضیحات محصول

چرا به این شیشه احتیاج دارید ؟
فرض کنید شما در حال درست کردن یک ترکیب از انواع روغن های خالص گیاهی نارین گل هستید. چند روغن حامل و چند روغن اسانسی همراه با مواد دیگر را می خواهید با هم مخلوط کنید و مثلا به موها یا به صورت خودتان بزنید. مخصوصا اگر ماده ای نیمه جامد مثل ژل آلوورا یا روغن نارگیل جز مواد سازنده شما باشند دیگر کار خیلی سخت می شود. شما به وسیله ی احتیاج دارید که وقتی مواد را داخل آن می ریزید به خوبی هم بزنید و با هم مخلوط کنید. تصور کنید بخواهید این ترکیب را در ظرفی کوچک و رو باز انجام بدهید یا در ظرفی در بسته بریزید که با هر تکان دادن آن مخلوط با ارزشتان بیرون بریزد.

حالا یکبار این مراحل را این طور تصور کنید که یک عدد شیشه پمپی یو وی نارین گل را دارید. ابتدا استریل شدن و میکروب زدایی این شیشه به کمک شما می آید و با خیال راحت از عاری از میکروب و باکتری بودن مواد را می توانید داخل آن بریزید. مواد را آماده کنید. حالا در بزرگ و استاندارد این شیشه به گونه ای است که هر شیشه یا ماده ای بسیار ساده وارد آن می شود. چیزی که خیلی سریع نظرتان را جلب می کند در بزرگ پمپی آن است که فلشی روی آن است که به شما نشان می دهد با چرخاندن سر پمپی این شیشه می توانید در ورودی این شیشه را قفل کنید و دیگر با هر فشار پمپ ماده ای خارج نشود تا وقتی دوباره به حالت اول برگردانید.

حالا ماده های مورد نظرتان را در این شیشه ریخته اید می خواهید خیلی ساده آن را خوب تکان دهید. خیالتان راحت باشد حتی یک ذره از این ماده بیرون نمی ریزد. وقتی خوب مواد با هم مخلوط شد وقت استفاده است. می خواهید برای موهایتان استفاده کنید؟ مشکلی نیست به اندازه دلخواه پمپ را روی موها یا کف دست هایتان بریزید . فشار را می توانید تنظیم کنید. لوله بزرگ آن حرکت ماده را از ته این شیشه خیلی ساده می کند. این قطر زیاد حتی نمی گذار ذره ای در ته شیشه بماند. کارتان تمام شد یا هنوز مقداری از محلول مانده و می خواهید برای فردا شب مصرف کنید ؟ اگر کارتان تمام شده خیلی راحت می توانید آن را بشویید و بگذارید برای استفاده بعدی. اگر هم که هنوز محلولی مانده درش را قفل کنید و ماده در دمای محیط و شرایط مساعد بگذارید روی میز آرایشتان و تا فردا شب بدون هیچ مشکلی دوباره آن را مصرف کنید.

نحوه مصرف

مشخصات محصول

جدول کاربردهای محصول

گارانتی کیفیت تضمین کیفیت
موهایتان به چه نیاز دارد؟ ترمیم موهای آسیب دیده, تقویت مو و جلوگیری از ریزش مو, تنظیم چربی سر, درخشان کننده, ضد شوره و قارچ, نرم کننده و حالت دهنده

برچسب‌ها

برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.


برای ثبت نظر لاگین کنید یا ثبت نام کنید

هیچ نظری ثبت نشده است