روغن رز شمعدانی(رزژرانیوم) خالص و ارگانیک

کد کالا: e-327

روغن رز شمعدانی(رزژرانیوم) خالص و ارگانیک

کد کالا : e-327

محل تولید: هند
نوع روغن: اسانسی
رایحه و آروماتراپی: شیرین، گلی، چوبی، ضد اضطراب، آرام بخش

وزن : 10 میلی لیتر
کاربرد در آروماتراپی:
  • 70 % ضد افسردگی
  • 75 % ضد استرس
  • 90 % رایحه گلی

وضعیت: موجود

‎1٬777٬000ریال
عدد
شیوه ی ارسال
 

توضیحات محصول

نمایش بیشتر نمایش کمتر

هر شب در آخرین مرحله روتین پوستی دو تا چهار قطره از ترکیب 3 قاشق غذاخوری روغن هسته انگور و ده قطره روغن درخت چای را روی پوست تمیز ماساژ بدید. این ترکیب را فقط شب ها استفاده کنید. شب یک زمانی استفاده کنید که صبح روز بعد از منزل خارج میشید حداقل 12 ساعت گذشته باشه.صبح روز بعد از منزل خارج میشید ضد آفتاب قوی بزنید.

خواص در آروماتراپی

خواص روغن رزژرانیوم برای چاکرادرمانی

روغن اسانسی رزژرانیوم برای به تعادل رساندن چاکرای قلب یا چاکرای چهارم یکی از بهترین روغن هاست زیرا می تواند احساسات عشق و بخشش را در قلب شما زنده کند. چاکرای قلب درست در وسط قفسه سینه قرار گرفته و رنگ سبز درخشان و خوشرنگی دارد. آناهاتا به معنای "آسیب ندیده" است. یعنی جایی که دردی در آن وجود ندارد. زمانی که چاکرای قلب باز می شود، توانایی شما برای ارتباط با نیروی برترتان نیز باز می گردد. چاکرای قلب عشق ورزی و بخشایش می افشاند، جایی که شما ظرفیت خود را برای عشق ورزی بالا می برید.  کسانی که در گذشته رنج زیادی را متحمل شده باشند در قلب خود را به روی همه می بندند و زندگی خود را حس های ترس، درد و عدم اطمینان به خود و دیگران می گذرانند. برخی از نشانه های عدم تعادل این چاکرا عبارتند از: تنفر، خودخواهی، حسادت و ترس از خیانت.

خواص روغن رزژرانیوم برای رایحه درمانی

عطر روغن رز ژرانیوم بسیار آرام بخش است و به درمان افسردگی کمک می کند. استشمام رایحه روغن رز ژرانیوم برای کنترل احساسات، از بین بردن اضطراب فوق العاده عمل می کند و همچنین برای بهبود نوسانات اخلاقی مرتبط با تغییرات هورمونی بسیار موثر است.

خواص روغن رزژرانیوم برای ماساژ

روغن رزژرانیوم می تواند به بهبود دردهای عضلاتی کمک کند و از این رو برای ماساژ عضلات بعد از ورزش بسیار مفید است. از سوی دیگر این روغن با داشتن خواص آرامش بخش خود می تواند روغنی فوق العاده برای ماساژ ریلکسی باشد. کافی است یک موسیقی آرام پخش کنید و از ماساژ این روغن بر بدن خود لذت ببرید. علاوه بر ماساژ ریلکسی و ماساژ عضلات بوی گلی و شیرین روغن رزشمعدانی این روغن را به انتخابی بی نظیر برای ماساژ رمانتیک مبدل می کند.

نحوه مصرف

روغن رزژرانیوم برای چاکرادرمانی قلب

روش استفاده:

1. ماساژ:

سه قاشق غذاخوری روغن هسته هلو و 10 قطره روغن رزژرانیوم را مخلوط کنید. پیش از شروع مدیتیشن و یا یوگای مخصوص این چاکرا چند قطره از این ترکیب را روی قفسه سینه ماساژ دهید.

2. استفاده از دیفیوزر یا اسانس سوز:

پیش از شروع مدیتیشن و یا یوگای مخصوص این چاکرا 1یا چند قطره از روغن رزژرانیوم در دستگاه دیفیوزر، بخور و یا اسانس ریخته و بگذارید در فضا پخش شود.

3. اسپری کردن:

یک ظرف اسپری را با آب سرد پر کنید یک تا سه قطره از روغن رزژرانیوم را داخل ظرف اسپری بریزید و قبل از هر بار مصرف خوب بهم بزنید. پیش از شروع مدیتیشن و یا یوگای مخصوص این چاکرا مقداری از محلول داخل ظرف اسپری را در هوا پخش کنید.

روغن رزژرانیوم برای رایحه درمانی

زمانیکه فضای خانه و یا محل کار خود را آماده کردید و زمانی برای خلوت با خود داشتید دو تا پنج قطره از روغن رزژرانیوم را در دستگاه دیفیوزر، دستگاه بخور دارای مخزن و یا اسانس سوز بریزید تا در خانه پخش شود.

روغن رزژرانیوم برای ماساژ ریلکسی

یک پارچه در محلی تمیز و مناسب بیاندازید. حوله ای را گرم کرده روی پارچه بیاندازید. روی حوله گرم دراز بکشید. یک قاشق غذاخوری روغن هسته هلو و ده قطره روغن رزژرانیوم را مخلوط نمایید و برای چند دقیقه روی بدن ماساژ دهید. بعد از یک ربع دوش آب گرم بگیرید و با آرامشی بی نظیر استراحت کنید. شب بخیر.

روغن رزژرانیوم برای ماساژ عضلات

بعد از حمام آب گرم مقداری از ترکیب یک قاشق غذاخوری روغن هسته هلو و ده قطره روغن رزشمعدانی را بر بدن خود ماساژ دهید.

روغن رزژرانیوم برای ماساژ رمانتیک

یک قاشق غذاخوری روغن هسته هلو و ده قطره روغن رزژرانیوم را مخلوط نمایید و برای چند دقیقه روی بدن ماساژ دهید.

هشدارها و موارد منع مصرف:

بیشتر از یک ساعت در روز از روغن های اسانسی برای رایحه درمانی استفاده نکنید.

چنانچه از حیوانات خانگی نگهداری می کنید در هنگام رایحه درمانی این روغن حیوانات عزیزتان را در اتاق دیگری نگهداری کنید زیرا روغن های اسانسی می توانند برای حیوانات مضر باشد.

در هنگام بارداری و شیردهی از روغنها استفاده نکنید. چه ماساژ و چه رایحه درمانی.

روغن های نارین گل غیرخوراکی می باشند. به هیچ عنوان روغن ها را به شکل خوراکی مصرف نکنید.

روغن های نارین گل برای افراد بالای 18 سال می باشند. روغن ها را به هیچ عنوان برای کودکان استفاده نکنید. چنانچه روغن ها برای افراد زیر 18 سال مصرف شود مسئولیتی به عهده نارین گل نخواهد بود.

چنانچه تحت درمان با داروی خاصی هستید و یا درگیر بیماری مزمنی هستید حتما پیش از مصرف با پزشک خود مشورت کنید.

سه روز قبل از ماساژ روغن ها بر پوست آنها را بر ناحیه ای از پوست دست تست نمایید تا حساسیتی نداشته باشید.

از وارد شدن روغن ها به چشم خودداری نمایید. روغن ها را روی پلک و نزدیک چشم ماساژ ندهید.

روغن ها را از دسترس کودکان دور نگه دارید.

گواهی نامه ها

روغن رزژرانیوم موکشا توسط کارخانه موکشا لایف استایل که اصالتا کارخانه ای اتریشی و دارای شعبه در هند می باشد. کلیه محصولات این شرکت در تولید، واردات و بسته بندی دارای استاندارد ها و گواهینامه های زیر می باشند:

نظرات

میانگین امتیاز این محصول از دیدگاه خریداران:

این محصول را خریداری کرده اید؟ برای به اشتراگ گذاشتن نظر خودتان باید اول وارد حساب کاربریتان شوید. ورود به حساب کاربری

هیچ نظری ثبت نشده است