روغن بادام تلخ خالص و ارگانیک

کد کالا: h-963

روغن بادام تلخ خالص و ارگانیک

کد کالا : h-963

محل تولید: هند
نوع روغن: حامل
تخصص اصلی برای مراقبت از مو:
افزایش ضخامت و استحکام ساقه مو

وزن : 50 میلی لیتر
کاربرد برای پوست و مو:
  • 90 % نرم کننده مو
  • 70 % ضد شوره
  • 60 % ضد ریزش مو
مناسب برای:
  • موی آسیب دیده
  • موی خشک و وز

وضعیت: موجود

‎2٬410٬000ریال
عدد
شیوه ی ارسال
 

توضیحات محصول

نمایش بیشتر نمایش کمتر

روغن بادام تلخ از پرس سرد مغز بادام تلخ درختی متفاوت از بادام شیرین بدست می آید. این روغن حاوی اسیدهای چرب مفید فراوان و ویتامین های ای، دی، ب1، ب2، ب6، ب7 و آ است. و با داشتن این مواد مغزی می تواند نقش یک منجی را برای موهای شما بازی کند.

تخصص اصلی روغن بادام تلخ برای مو: افزایش ضخامت و استحکام ساقه مو
روغن بادام تلخ به دلیل داشتن مقادیر فراوان از ویتامین ب-7 یا بیوتین می تواند باعث افزایش استحکام و ضخامت ساقه های مو شود. پس اگر موهایتان به دلیل آسیب های محیطی، استرس، رنگ و دکلره نازک و شکننده شده است یکی از بهترین انتخاب های شما برای بازگرداندن استحکام و انعطاف پذیری موهایتان روغن بادام تلخ است.

مهارت های دیگر روغن بادام تلخ برای مو
خاصیت فوق العاده دیگر روغن بادام تلخ برای مو توانایی این روغن در بهبود موخوره است. روغن بادام تلخ با داشتم مقادیر بالا از اسیدهای چرب یک لایه محافظ رطوبتی روی ساقه موها ایجاد می کند که این لایه می تواند از شکننده شدن مو و موخوره جلوگیری نماید.
از دیگر خواص روغن بادام تلخ برای مو
افزایش رشد و تعداد فولیکول های مو
کاهش شوره سر
کاهش التهاب کف سر
روغن های اسانسی که به تخصص اصلی روغن بادام تلخ برای پوست کمک می کنند
بهترین روغن های اسانسی که برای افزایش ضخامت، نرم کردن موها می توانید همراه روغن بادام تلخ استفاده کنید روغن یلنگ یلنگ، روغن نعناع فلفلی، روغن مر و روغن رزماری است.

نحوه مصرف

افزایش ضخامت ساقه مو
هفته ای دو تا سه بار مقداری از ترکیب سه قاشق غذاخوری روغن بادام تلخ و ده قطره روغن یلنگ یلنگ را روی موها و کف سر ماساژ دهید. ابتدا حوله گرم مرطوبی را دور سر بپیچید و بعد از رفتن گرمای حوله، حوله یا پارچه ای خشک دور سرتان بپیچید. اجازه دهید روغن ها برای چند ساعت روی موهای شما بماند. اگر شب تا صبح بماند بهتر است. سپس با یک شامپوی ملایم شست و شو دهید.
آبرسانی و کاهش التهاب کف سر
هفته ای دو تا سه بار مقداری از ترکیب سه قاشق غذاخوری روغن بادام تلخ و ده قطره روغن نعناع فلفلی را کف سر ماساژ دهید. ابتدا حوله گرم مرطوبی را دور سر بپیچید و بعد از رفتن گرمای حوله، حوله یا پارچه ای خشک دور سرتان بپیچید. اجازه دهید روغن ها برای چند ساعت روی موهای شما بماند. اگر شب تا صبح بماند بهتر است. سپس با یک شامپوی ملایم شست و شو دهید.
افزایش تعداد فولیکول های مو
هفته ای دو تا سه بار مقداری از ترکیب سه قاشق غذاخوری روغن بادام تلخ و ده قطره روغن رزماری را کف سر ماساژ دهید. ابتدا حوله گرم مرطوبی را دور سر بپیچید و بعد از رفتن گرمای حوله، حوله یا پارچه ای خشک دور سرتان بپیچید. اجازه دهید روغن ها برای چند ساعت روی موهای شما بماند. اگر شب تا صبح بماند بهتر است. سپس با یک شامپوی ملایم شست و شو دهید.

گواهی نامه ها

روغن بادام تلخ موکشا توسط کارخانه موکشا لایف استایل که اصالتا کارخانه ای اتریشی و دارای شعبه در هند می باشد. کلیه محصولات این شرکت در تولید، واردات و بسته بندی دارای استاندارد ها و گواهینامه های زیر می باشند:

نظرات

میانگین امتیاز این محصول از دیدگاه خریداران:

این محصول را خریداری کرده اید؟ برای به اشتراگ گذاشتن نظر خودتان باید اول وارد حساب کاربریتان شوید. ورود به حساب کاربری

هیچ نظری ثبت نشده است