روغن دانه خیار خالص و ارگانیک

کد کالا: orginal_cucum212

روغن دانه خیار خالص و ارگانیک

کد کالا : orginal_cucum212
کاربرد:
  • ضد جوش
  • پاکسازی پوست
  • مرطوب کننده
  • ضد چروک
مناسب برای:
  • پوست چرب
  • پوست نرمال
  • پوست مختلط
  • پوست خشک

از: ‎207٬740ریال

تا: ‎1٬598٬000ریال

جمع قیمت محصولات: ‎0ریال

* فیلدهای الزامی

جمع قیمت محصولات: ‎0ریال

تضمین خلوص

تمامی روغن های نارین گل دارای گواهی اصالت و تفکیک اجزا می باشد و ما بر همین اساس روغن هایمان را از نظر خلوص و کیفیت تضمین نموده و در صورتی که روغن های ما توسط شما به آزمایشگاهی معتبر جهت آزمایش سپرده شود و نتیجه با آنچه در وب سایت نارین گل درج شده است متفاوت باشد، نارین گل موظف به پس گرفتن روغن ها و پرداخت مبلغ محصولات می باشد.

گواهینامه: آزمایش GC/MS گواهینامه ارگانیک USDA، گواهینامه حلال، گواهینامه iso-9001 و تاییدیه سازمان بهداشت جهانی، بدون تست روی حیوانات

شیوه ی ارسال

زمان ارسال: تهران 24 تا 48 ساعت شهرستان 3 تا 8 روز

هزینه ارسال: خریدهای بالای 200 هزار تومان رایگان، خرید زیر 200 هزار تومان تهران 9000 تومان، شهرستان 6000

نوع روغن: حامل


محل تولید: هند

 

توضیحات محصول

نمایش بیشتر نمایش کمتر

روش تهیه: روغن دانه خیار از طریق پرس سرد دانه ها خشک شده خیار بدست می آید.
محل تولید: هند
با هر بار ماساژ روغن دانه خیار انگار به یک مرکز ماساژ و اسپا لوکس سر زدید و گران ترین محصولات مراقبت از پوست را برای پوستتان استفاده کردید. پوستتان احساس آرامش و خنکی فوق العاده ای بعد از ماساژ روغن دانه خیار خواهد داشت و به مرور پس از مدتی استفاده از روغن دانه خیار پوستتان شفاف تر، روشن تر، بدون جوش و جذاب تر خواهد شد. خلاصه اینکه مهم نیست چه روغن های دیگری را استفاده می کنید روغن دانه خیار روغنی هست که برای جذابیت هر چه بیشتر باید پای ثابت روتین شما باشد.
خواص روغن دانه خیار برای پوست:
پاکسازی منافذ و درمان جوش سرسیاه و سرسفید:
در پوست های چرب و مستعد جوش میزان اسید لینولئیک سیبوم یا چربی پوست کم است و به همین دلیل سیبوم پوست چسبنده شده، منافذ را بسته و باعث جوش ها سرسیاه، جوش های سرسفید و منافذی با ظاهر بزرگ می شوند. روغن دانه خیار دارای مقادیر زیادی از اسید لینولئیک است که می تواند سیبوم یا چربی پوست را به تعادل رسانده و باعث شود تا سیبوم پوست چسبنده نشده، منافذ را نبسته و باعث جوش زدن نشود. از سوی دیگر روغن دانه خیار با داشتن ویتامین B1 خاصیت پاکسازی پوست را دارد و قادر است چربی و آلودگی اضافی را از درون منافذ بیرون کشیده و به شما کمک کند تا پوستی روشن تر، شفاف تر و بدون جوش داشته باشید.
درمان تیرگی و پف زیر چشم:
روغن دانه خیار به دلیل داشتن خواص ضد چروک و آبرسان بودن می تواند به درمان تیرگی زیر چشم، پف زیر چشم و چین و چروک دور چشم کمک کند . بر خلاف بیشتر روغن ها که برای ناحیه زیر چشم سنگین هستند روغن دانه خیار برای این ناحیه سبک و ملایم است و بدون ایجاد هر گونه حساسیت می تواند برای ناحیه زیر چشم استفاده شود.
آبرسانی پوست های چرب، مختلط، مستعد جوش و دهیدراته:
روغن دانه خیار سرشار از اسید لینولئیک است. اسید لینولئیک که به عنوان ویتامین F هم شناخته می شود دارای خواص آبرسانی و ضد التهابی برای پوست است. از سوی دیگر روغن دانه خیار با داشتن اسید اولئیک، اسید لینولئیک و توکوفرول یک لایه محافظ رطوبتی روی پوست ایجاد می کند و رطوبت را در پوست قفل می کند. در نتیجه اجازه می دهد پوست شما رطوبتی را که پوست برای سالم و نرم بودن نیاز دارد را در خود حفظ کند.
پیشگیری از چروک ها و لیفت و جوانسازی پوست:
روغن دانه خیار سرشار از فیتوسترول است. طبق تحقیقات فیتوسترول نه تنها باعث کاهش روند از بین رفتن کلاژن پوست می شود بلکه حتی تولید کلاژن پوست را تحریک می کند و از این طریق روند پیر شدن پوست و افزایش چروک ها را کندتر کرده و باعث جوانسازی و بهبود چروک های پوستی می شود. علاوه بر این روغن دانه خیار با داشتن توکوفرول و توکوترینول می تواند از پوست را در مقابل اشعه آفتاب و سایر آسیب های محیطی محافظت می کند و در نتیجه از پوست در مقابل چروک و پیری زودرس جلوگیری نماید. از سوی دیگر اسیدهای چرب با تحریک بازسازی سلولی می تواند به داشتن پوستی جوان و سالم کمک کند. اسیدهای چرب به عنوان محافظی برای سلول های پوستی ما عمل می کنند و مواد مغذی را داخل پوست نگهداری می کنند و از ورود باکتری های مضر به پوست جلوگیری می کند. علاوه بر این اسید پالمتیک می تواند با چروک ها مبارزه نماید.
بهبود قرمزی و التهاب پوست:
روغن دانه خیار سرشار از توکوفرول و توکوترینول است که به آن ها ویتامین E نیز می گویند. این ماده با کاهش التهاب و آرام کردن پوست می تواند به شما کمک کند تا پوستی نرم و سالم داشته باشید. این نوع از اسید چرب می تواند التهاب، قرمزی، اگزما و درماتیت پوستی را بهبود بخشد.
التیام آفتاب سوختگی:
روغن دانه خیار با کاهش التهاب و قرمزی برای استفاده پس از آفتاب گرفتن و یا آفتاب سوختگی فوق العاده است.

نحوه مصرف

پاکسازی منافذ و درمان جوش سرسیاه و سرسفید:
3 قاشق غذاخوری روغن دانه خیار و 10 قطره روغن سرو کوهی را مخلوط نموده هر شب در آخرین مرحله روتین پوستی دو تا چهار قطره از این ترکیب را بر پوست تمیز ماساژ دهید. این ترکیب را تنها شب ها استفاده نمایید. ده تا دوازده ساعت پس از مصرف این روغن ها در نور مستقیم خورشید قرار نگیرید و صبح روز بعد از ضد آفتاب قوی استفاده کنید.
درمان تیرگی و پف زیر چشم:
1 قاشق غذاخوری روغن دانه خیار و 5 قطره روغن شمعدانی را مخلوط نموده هر شب در آخرین مرحله روتین پوستی و نیم تا یک ساعت قبل از خواب یک قطره از این ترکیب را بر روی استخوان زیر چشم بزنید. این ترکیب را نزدیک مژه ها و روی پلک ها به هیچ عنوان استفاده ننمایید. در صورت وارد شدن روغن به چشم ها سریعا با آب سرد شست و شو داده و به پزشک مراجعه نمایید.
آبرسانی پوست های چرب، مختلط، مستعد جوش و دهیدراته:
3 قاشق غذاخوری روغن دانه خیار و 10 قطره روغن ترنج را مخلوط نموده هر شب در آخرین مرحله روتین پوستی دو تا چهار قطره از این ترکیب را بر پوست تمیز ماساژ دهید. این ترکیب را تنها شب ها استفاده نمایید. ده تا دوازده ساعت پس از مصرف این روغن ها در نور مستقیم خورشید قرار نگیرید و صبح روز بعد از ضد آفتاب قوی استفاده کنید.
پیشگیری از چروک ها و لیفت و جوانسازی پوست:
3 قاشق غذاخوری روغن دانه خیار و 10 قطره روغن کندر را مخلوط نموده هر شب در آخرین مرحله روتین پوستی دو تا چهار قطره از این ترکیب را بر پوست تمیز ماساژ دهید. این ترکیب را تنها شب ها استفاده نمایید. ده تا دوازده ساعت پس از مصرف این روغن ها در نور مستقیم خورشید قرار نگیرید و صبح روز بعد از ضد آفتاب قوی استفاده کنید.
بهبود قرمزی و التهاب پوست:
3 قاشق غذاخوری روغن دانه خیار و 10 قطره روغن مر را مخلوط نموده هر شب در آخرین مرحله روتین پوستی دو تا چهار قطره از این ترکیب را بر پوست تمیز ماساژ دهید. این ترکیب را تنها شب ها استفاده نمایید. ده تا دوازده ساعت پس از مصرف این روغن ها در نور مستقیم خورشید قرار نگیرید و صبح روز بعد از ضد آفتاب قوی استفاده کنید.

گواهی نامه ها

روغن داانه خیار خالص و ارگانیک موکشا توسط کارخانه موکشا لایف استایل که اصالتا کارخانه ای اتریشی و دارای شعبه در هند می باشد از استرالیا وارد و در هند بسته بندی گشته است. کلیه محصولات این شرکت در تولید، واردات و بسته بندی دارای استاندارد ها و گواهینامه های زیر می باشند:

مشخصات محصول

جدول کاربردهای محصول

گارانتی خلوص تضمین خلوص

نظرات

کیفیت
5 ستاره :
100%
اثربخشی محصول
5 ستاره :
100%
مجموع : 2 نظر

برای ثبت نظر لاگین کنید

مرتب سازی بر اساس:
تا بر صفحه

از آشنایی با شرکت نارین گل بسیار راضی هستم

اثربخشی محصول
کیفیت
نظر توسط الهام
نوع پوست: پوست مختلط
چند ساله هستید: 45-54
(ارسال شده در 2 10 1398)

از آشنایی با شرکت نارین گل بسیار راضی هستم

محصولات خیلی تمیز و مرتب و آسان برای استفاده هستند


نقاط مثبت:

عالی بود

نقاط منفي:

من مشکلی ندیدم

آیا خرید این محصول را به دیگران پیشنهاد می کنید؟ بله حتماً

آیا این نظر به شما کمکی کرد؟ 
 
نظر نامناسب 

از آشنایی با شرکت نارین گل بسیار راضی هستم

اثربخشی محصول
کیفیت
نظر توسط الهام
نوع پوست: پوست مختلط
چند ساله هستید: 45-54
(ارسال شده در 2 10 1398)

از آشنایی با شرکت نارین گل بسیار راضی هستم

محصولات خیلی تمیز و مرتب و آسان برای استفاده هستند


نقاط مثبت:

عالی بود

نقاط منفي:

من مشکلی ندیدم

آیا خرید این محصول را به دیگران پیشنهاد می کنید؟ بله حتماً

آیا این نظر به شما کمکی کرد؟ 
 
نظر نامناسب